Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - VI тема

  • 123 948
  • 1 403
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Доволна съм много - двата чифта ботуши, които бях харесала ги имаше моя номер. Покрай тях два бр.поло и два клина, както и някакви дреболии за децата - грейки, пуловери и боксерки. И двамата ми сина много харесват бельото на Зара. Едно бюстие с пайети бях набелязала, но не беше намалено, ама пак го поръчах, че ми трябва за повод и не ми се чакат следколедните намаления

# 91
  • Мнения: 6 930
Аз поръчах снощи към 20:30. Имам смс, че поръчката вече е в магазин и готова за получаване. Много са бързи. Явно артикулите са били налични в самия магазин.

# 92
  • София
  • Мнения: 249
Да, аз днес минах през Парадайз и имаше много неща във всички размери, някои от нещата, онлайн, обаче не бяха намалени в магазина.

# 93
  • Мнения: 6 930
Да, във физически магазин имаше други намалени артикули спрямо онлайн.
Пробните бяха затворени.
Самото намаление не беше означено коректно. Изобщо не им завиждам на служителите. Повтаряха като папагали едно и също.
Само артикулите с червена точка бяха намалени с 40%. Пада едно ровене по дрехите - кое има червена точка, кое няма.
На касите връщат артикули, сторнират, защото хората не видяли кое има червена точка, кое няма. Лудница страшна.
В Pull&bear пак това с точките - лилава точка минус 30, червена минус 40, нещо такова. Пак едно ровене по дрехите - къде е сложена точката. Уж по табелите - да гледаме етикетите. Някои дрехи имат точки по самите тях, на други са върху самия етикет.
Не са го измислили както трябва.

# 94
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
В четвъртък вечерта като започна намалението поръчах с доставка до магазина рокля вълна и Кашмир от Масимо Дюти. Много ме изненадаха днес, че мога да си взема поръчка. Много хубава и фина изработка. Забърсах и един цветен чорапогащник и ми хареса как стои в комбинация.

# 95
  • Мнения: X
В четвъртък вечерта като започна намалението поръчах с доставка до магазина рокля вълна и Кашмир от Масимо Дюти. Много ме изненадаха днес, че мога да си взема поръчка. Много хубава и фина изработка. Забърсах и един цветен чорапогащник и ми хареса как стои в комбинация.




Страхотна! Честита! Имаш ли линк?

# 96
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Шери, заповядай, в специалните цени е и още е намалена https://www.massimodutti.com/bg/%D0%BA%D1%8A%D1%81%D0%B0-%D1%82% … 8%D1%80-l06614640

# 97
  • Мнения: X
Много ти благодаря за бързия отговор! Май не се класирам, не съм фино гадже, а по-големите номерца са изчерпани.

Със здраве да си я носиш, Ани! 💚

# 98
  • Мнения: 8 783
А в Зара  специалните цени  има ли вероятност да се намалят още?

Поръчах два блейзъра, ама не зная дали ще се възприема с тях и дали няма да ги върна.

# 99
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Аз да ви попитам някой дали е виждар наживо това боди. Търсих го днес в магазина в Бургас, но не го намерих, а от сайта в момента няма възможност да се вижда наличността в магазините.

Арт. Номер 8741/281

# 100
  • София
  • Мнения: 2 075
Ani_b, благодаря и аз за линка. Кой размер е твоята? Аз за първи път реших да поръчам онлайн от сайта и да питам връщане в магазин може ли? И парачките после по сметката както при Зара ли?

# 101
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Браян, моята е ХС. Всичко, което имам от МД е този размер. Една идея обаче ми късее и сега поръчах С, за да видя как ще ми е тя. Предполагам, че ще ми е широка, защото ХС ми е точно, но искам все пак да се видя. Като е пусната ми е добре на дължина, но понеже искам да мога я нося и с колан, та тогава малко се вдига и ми идва къса. Висока съм 164-165см.

Последна редакция: нд, 27 ное 2022, 16:57 от ani_d

# 102
  • София
  • Мнения: 2 075
Ani, много благодаря за снимките. Чудна ти е роклята, а зеления цвят ми е любим 🥰
С шарения чорапогащник ми хареса много как се съчетава. Със здраве да я носиш 🤗

# 103
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Благодаря много Simple Smile Другата седмица като получа С ще пиша дали има голяма разлика

Редактирам се, че постът ми е последен Simple Smile
Първата ми поръчката ми от Зара от черния петък е изпратена. Чак не вярвам, ча толкова бързо ще я получа. До адрес е с безплатна доставка. На 2.12 трябва да е при мен. Много съм доволна, защото си чакам ботушите с нетърпение.

Последна редакция: нд, 27 ное 2022, 12:26 от ani_d

# 104
  • Мнения: 139
Благодаря много Simple Smile Другата седмица като получа С ще пиша дали има голяма разлика

Редактирам се, че постът ми е последен Simple Smile
Първата ми поръчката ми от Зара от черния петък е изпратена. Чак не вярвам, ча толкова бързо ще я получа. До адрес е с безплатна доставка. На 2.12 трябва да е при мен. Много съм доволна, защото си чакам ботушите с нетърпение.


И моята е изпратена, до адрес, почти 200 лв, но има доставка. не разбирам, след каква сума е безплатна?

Общи условия

Активация на акаунт