Евровизия (Тема 29) Kъм Ливърпул

  • 26 104
  • 569
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 355
За моя огромна изненада, EBU все пак са одобрили една от песните на Израел и те ще участват в конкурса.

# 511
  • Мнения: 4 403
Азербайджан най-накрая обяви своя представител-Fahree
Чакаме песента 😂

# 512
  • Мнения: 10 998
За моя огромна изненада, EBU все пак са одобрили една от песните на Израел и те ще участват в конкурса.
Ее жалко.


Иначе .. да, Фахри Исмаилов е спечелил първото място в азербайджанската селекция. На четвърто място се е класирала Айсел Мамедова, която представи Азербайджан през 2018.
Скрит текст:
Май скоро всички песни вече трябва да са ясни.

Последна редакция: чт, 07 мар 2024, 20:38 от diziler

# 513
  • България
  • Мнения: 1 205
За моя огромна изненада, EBU все пак са одобрили една от песните на Израел и те ще участват в конкурса.

Честито! Сояджийската цензура не победи!

# 514
  • Мнения: 301
Песента на Гърция

# 515
  • Мнения: 4 403
Звездата на цялото видео. Иначе песента ми е средна хубост.

# 516
  • Мнения: 1 059
На мен ми харесва, но ми липсва всякаква обективност, защото харесвам Марина Сати. Тя ми е като балканската Росалия, а аз много харесвам въпросната 😁 мисля, че с добро представяне на сцената може да стигне далеч. Със сигурност от двамата вече познати за мен артисти (тя и Оли), от които очаквах повече, Марина предлага нещо по-свежо.

Песните, които са ми направили впечатление тази година са Гърция, Италия и Хърватия. Последните предимно, заради това, че запълват the weirdo квота.

# 517
  • България
  • Мнения: 1 205

Имам нов фаворит за песен, която няма да изслушам повече от 2-3 секунди - това чалга пищене в началото е нетърпимо. Другите ми антифаворити са Ирландия (буквално звуци като от сайт за възрастни), Норвегия (поне я изслушах 2-3 пъти, но високите тонове ме плашат), Испания.

# 518
  • Мнения: 1 000
Норвегия ме кефят и представянето им е много интерактивно. Grinning Оказа се, че са братя и са звезди там от малки.



П.П: Благодаря за корекцията. Обърках държавите... Simple Smile

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 18:57 от lowkeyyy

# 519
  • Мнения: 301
Маркус и Мартинус са от Норвегия и са големите фаворити в Мелодифестивален. Още не са спечелили, финалът е тази вечер от 21.00 часа. Впрочем, който има дъщери в тийн възраст или в началото на 20-те, сигурно ги чувал, защото Маркус и Мартинус бяха супер известни и в България сред момичетата. Спомням си, че пускаха техни плакати в списание Браво и много дечица бяха луднали по тях. Най-големият им хит е Elektrisk.

Скрит текст:


Впрочем те и миналата година участваха в Мелодифестивален и завършиха на второ място след Лорийн.
Скрит текст:



Дуото Ladaniva ще представи Армения
https://eurovision.tv/story/ladaniva-representing-armenia-malmo-2024




Както казах, тази вечер имаме финал в Швеция. Започва от 21.00 часа българско време.
Ето линк - https://www.svtplay.se/video/jw2BJEy/melodifestivalen/final

Финал ще има в Португалия. Започва от 23.05.
Линк - https://www.rtp.pt/play/direto/rtp1


П.П: Благодаря за корекцията. Обърках държавите... Simple Smile
Не, нямате грешка при държавите Simple Smile Аз не се изразих правилно и ясно. Маркус и Мартинус са от Норвегия и участват в селекцията на Швеция.

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 19:17 от BronzeIce

# 520
  • Мнения: 4 403
Без изненади в последните селекции.
В Швеция близнаците спечелиха



А в Португалия


И двете песни ми харесват

# 521
  • България
  • Мнения: 1 205
Португалската и шведската песен са от скучни по-скучни. Можем да минем без тях на Евровизията.

Не бях чувала за близнаците, тези са One Direction с по-блудкави песни за новото поколение.

# 522
  • Мнения: 10 998
Не бях чувала за близнаците, тези са One Direction с по-блудкави песни за новото поколение.
E аз съм чувал. Маркус и Мартинус доста често ги представят в "Евробокс" по Хоризонт. Това си е предаване за европейска музика. Като издадат нов сингъл, винаги го пускат.

Португалия е страната-рекордьор, с най-много песни на националния си език. Още от 60-те, та до днес, винаги на португалски.  Ма само веднъж имаха песен на английски. Браво на тях Wink

# 523
# 524
  • Мнения: 4 355
Получих гадното чувство, което получих за Джамала 2016 и за Калуш 2022, както искайте го разбирайте…

Общи условия

Активация на акаунт