До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 809
  • 541
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Уишче,Честито бебе  bouquetЧакаме и снимков материал Mr. Green

# 481
  • Мнения: 3 154
Уишче, маме, честита радост! Hug Heart Eyes
Да ви е живо и здраво Пламъчето. Да топли и сгрява дома и сърцата ви!  bouquet  bouquet  bouquet

# 482
  • Мнения: 1 701
Здравейте милички!  Hug
Благодаря ви за милите пожелания. Толкова много ви обичам. Винаги сте били до мен в ъв важните ми моменти!  Heart Eyes
Сега да разкажа за моето раждане. Според докторите мина много бързо и лесно, но аз мислех че раждам цяла вечност. ...
Та, в петък сутринта отидохме с моя мъж в болницата както си ме беше повикал моя наблщдаващ доктор и аз с усмивка на лице, щастлива и незнаеща какво я чака си сложих грозната нощница, постлах си грижливо чершафите и се настаних ... Включиха ми системата в 9 и 15 и някъде към 10 започнаха по-силните контракции. Така както си бех притеснена че ще родя без да разбера що е то контракция в един момент много бързо разбарх ! Simple Smile И не ми хареса ...
После дойдоха да ми обяснят, че трябва да започне да намаля болката и да започна да усещам напъни както при ходене по голяма нужда и тогава за дапочна да напъвам все едно ще си върша голямата нужда. Е тогава за мен започна кошмарът... В  интерес на истината в 12 без 10 бях на магарето и в 12 и 30 бебчо беше факт, но аз мен всеки напън беше като че ли малка смърт. Не усещах да се случва нищо а само чувах доктора да вика - давай, напъвай още малко... Ама какво малко ... започнах да чувам сестрата как ме реже, но не почувствах болка. Вече когато бях на ръба да извикам на доктора "разпорете ме ако трябва, но го извадете" усетих главичката и с още един напън малкото синьо нещо беше излязло. Simple Smile
После ме шиха - боля малко и след това вече бях безумно щястлива. Simple Smile
Плачех, смеех се, пак плачех .... Още не обичах човечето, но бях щастлива че е вън от мен живо! В един момент багодарях на всички че е живо малкото същество. Започнах да го обичам чак на втория ден от живота му а сега той е всичко заради което живея! Simple Smile
Сега ужасно ме болят шевовете и не мога да сядам, ходенето до тоалетна е приключение за мен и походката ми е ... не тя трябва да се види! Simple Smile
Но никога в съзнателния си живот не съм била по-щастлива! Simple Smile
Снимчици ще пусна тези дни. Сега още не мога да седя дълго време че Д-то много боли! Embarassed

# 483
  • София
  • Мнения: 4 272
Уишче, желая ти бързо възстановяване, за да се радваш истински на сладката си рожба! Много хубаво си разказала премеждията около раждането ти! Имаш дарба на писател Wink Целуни Пламъчето от мен и лягай да почиваш /ако можеш/. Heart Eyes

# 484
  • София
  • Мнения: 1 067
Честита Баба Марта мили момичета!!!

Нека ви носи мого здраве и щастие в семейството...!!!

Уиш, права си, болката от раждането се забравя наистина щом видиш малкото същество излязло от теб!!!

# 485
  • Мнения: 307
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ![/size]
Бъдете преди всичко здрави!
Много щастие и усмивки!   bouquet  Hug  Heart Eyes[/b]

# 486
  • София
  • Мнения: 4 272
Честита Баба Марта, момичета!
Желая ви много здраве, щастие и късмет!
На тези с бебоците - пуснете по някоя снимчица на бебчовците с мартенички Wink

# 487
  • София-Лозен
  • Мнения: 621


Честит празник на всички ви!!!!!

wish , много впечатляващ разказ! Много мило ми стана за вас! Прегръщам те силно и ти желая по-бързо възстановяване!

# 488
  • Мнения: 2 120
Уишче честито миличка. Нещо ми става-чета какво си писала и рева. така ревах като четох на Херка историята.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Уишче честито миличка. Нещо ми става-чета какво си писала и рева. така ревах като четох на Херка историята.
Ето ви още една ревла тук  smile3518 Честито, Уиш, много мил разказ! Дано и при мен мине добре и накрая си имам едно здраво човече  Praynig Бъдете здрави честити!

Честита баба Марта на всички ви  newsm51

# 490
  • Мнения: 1 950
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА СКЪПИ МОМИЧЕТА!
Бели и червени, весели засмени вие и вашите близки!

Дано и при мен мине добре и накрая си имам едно здраво човече  Praynig

svetli, разбира се, че ще мине добре Hug Praynig

wish, страхотно си го разказала Hug Laughing

# 491
  • Мнения: 471
Честита Баба Марта, скъпи стари кучета  Laughing Да сме живи и здрави и скоро всички с бебета на ръце!

Уишче, толкова мило и трогателно си го разказала. Целуни малкия от мен!

# 492
  • Мнения: 3 154


 Hug Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes Hug

Щъркеле – въркеле.
Завърти се наоколо.
Доведи си щърковците.
Да ни вземат мартеничките..
   

Да доведат ново лято.
Ново лято, топло лято.

Щъркеле – въркеле.
Завърти се наоколо
Доведи си щърковците
Бебета да донесат
За всички нас, който ги очакваме!

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 21:39 от Сънчи - Пънчи

# 493
  • Мнения: 514
Честита радост на мама Wish !
Добре дошло на бял свят, малко човече!
Да сте и двамата с мама много здрави и щастливи! На малкия Пламен желая незабравимо детство, изпълнено с прекрасни мигове, много приятелчета и буйни игри! На мама Wish - много търпение, много обич и да не забравя да се радва на всеки един миг, прекаран с малкото човече!

# 494
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
УИШЧЕ, честито, мила!
   Бъдете здравички, нека малкото съкровище бъде послушно и те дари с нечувано и невиждано ЩАСТИЕ!

Общи условия

Активация на акаунт