До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 795
  • 541
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 419
Моренка, изпуснах ли темичката ти да ти честитя за прекрасната лентичка официално?  Heart Eyes  Hug
Много-много, ама страшно много ти се радвам   bouquet. А пожеланията са ясни  Wink.

Уишче, честито и от мен - да се гушкате и обичкате много със здраво момче Пламен   bouquet

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 12:55 от Aya

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Няма такава Ая...не ми е удобно да пускам, че нали отдавна не се подвизавам тук.... та аз съвсем официално съм приела поздравлението ти пък ако се видим в Св. София, като родиш ще стане сЮвсием такова...официално де Hug.... стискам с теб до датата( до петък нищо не остана, ей го де е ) да знаЙш Heart Eyes  и  моите пожелания към теб са ти ясни.  bouquet

# 497
  • Мнения: 1 419
  bouquet
ти може да не се подвизаваш отдавна, ама ние си те знаем  Mr. Green

# 498
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Ей тази титла..2в1  Mr. Green За първи път да ме хване срам да питам  Crazy
Моренски честито  Heart Eyes и лека и безаварийна  Heart Eyes

# 499
  • Мнения: 9 905
и аз нямаше да забележа, че не влизам много в готварския  Embarassed
Моренски, много се радвам, честито!

Херкоу, имам ново кю. Ако жилайш.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 841
Няма такава Ая...не ми е удобно да пускам, че нали отдавна не се подвизавам тук.... та аз съвсем официално съм приела поздравлението ти пък ако се видим в Св. София, като родиш ще стане сЮвсием такова...официално де Hug.... стискам с теб до датата( до петък нищо не остана, ей го де е ) да знаЙш Heart Eyes  и  моите пожелания към теб са ти ясни.  bouquet


Знаех си аз, ЗНАЕЕЕЕХ СИ  Grinning Grinning Grinning Joy Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug, ама си мирувах Mr. Green
ЧЕСТИТА РАДОСТ!  bouquet Joy нямам думи да кажа колко много ти се радвам, браво на теб Heart Eyes

# 501
  • Мнения: 4 970
Моренка - едно голямо ЧЕСТИТО и от мен Hug Желая ти лека бременност Heart Eyes
Тити, смао на Хера ли споделяш за новото кю Crossing Arms

# 502
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Тити, смао на Хера ли споделяш за новото кю Crossing Arms
Абе нещо непослушна е била тити...да я баннат от кю-то Crazy Непослушница такава Mr. Green

# 503
  • Мнения: 4 970
Тити, смао на Хера ли споделяш за новото кю Crossing Arms
Абе нещо непослушна е била тити...да я баннат от кю-то Crazy Непослушница такава Mr. Green
Аааа- скрита лимонка ще излезе Wink.Титиииииии- признай си Laughing

# 504
  • Мнения: 471
Ехааа, Морена, страхотна новина! Честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност, радвай се на всеки момент от нея  Hug
Е, ако това не е една прекрасна тема, пълна с хубави новини, здраве му кажете  Grinning Нека продължаваме да пълним темата с такива новини  Hug

# 505
  • Мнения: 3 154
Моренкаааааааааа newsm76 Hug newsm76 Hug newsm76 Hug newsm76

# 506
  • Мнения: 1 029
Олелеее, Моренкааааа, направо настръхнах от радост като ти видях лентичката! Grinning
Много лека и здраво бебчеееее!!!
 newsm68 newsm44 newsm51

Ауа, стискам палци!!!
 newsm10

Честита Баба Марта и Честито на новоизлюпените мами!
 newsm67

# 507
  • Мнения: 4 308
Моренааааааааа, честито! Лека бременност и красиви мигове, много да те глезят всички в къщи!
Наскоро един бивш наблюдетален Плондер ме хвърли в размисъл за това 2 в 1 и Слава Богу оказа се прав!

# 508
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Много ви благодаря мили момичета! Hug Heart Eyes
Ужасно ми се иска и аз да имам повод да отправя такива пожелания към очакващите от вас! Praynig Praynig....
Благодаря!  bouquet

# 509
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Моренкааа,  Hug голямо честито и от мен! Много ти се радвам! Да изкараш леко до края  Hug

Общи условия

Активация на акаунт