До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 796
  • 541
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 7 716
Морена, поздравления! Laughing

# 526
  • Мнения: 1 419
Ая? Ти ще раждаш този петък ли? Ако е така, с теб сме!!!
Такива са плановете засега, да  Laughing. Ако момченцата ми не решат да излизат днес или утре, живот и здраве в петък ще се срещнем  Heart Eyes.

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Aya сякаш беше вчера като забременя,а вече е време да раждаш.Как бързо лети времето(отстрани).Ще ви стискам палци на теб и юнаците Peace

# 528
  • София
  • Мнения: 4 272
Аичка, стискай още малко Wink Намисли ли им вече имена /само кажи, може да не споделяш какви са/?

# 529
  • Мнения: 3 376
Еееей Моренскии  Hug Браво бе, отличничка  Peace Много се радвам, че си тук с такива новини. Честно казано направо ме засърбяха ръцете аз да пусна тема от твое име като прочетох, толкова отдавна чакам  Laughing Laughing Laughing

Ая, и аз като Меги мога да кажа само: все едно вчера беше като молеше за нашите палци при инсето  ooooh! С теб сме в петъка, имаш отново нашите палци! И ще видиш, че ще помогнат и всичко ще е наред  Praynig Praynig Praynig

# 530
  • Мнения: 2 120
Моренка, аз си мислех, че си бременна, когато ни напусна като модератор, после разбрах, че не  така, но ето ,че `Кулинарният` ти е бил на късмет и малко по-късно шестото ми чувство се е реализирало. Laughing Честито, честито, честито. Толкова се радвам за теб. Hug

Ая, наистина все  едно беше вчера. Стиснала съм силно палци за леко раждане. Hug   

# 531
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...ма и аз съм една заспа   Embarassed
МОРЕНКЕ, ЧЕСТИТО МИЛА, Толкова искрено се радвам, така съм се нахила от щастливата новина. Лека, безпроблемна бременност, съпроводена само от щастие и много усмивки.  Hug

# 532
  • Мнения: 902
Моренка, честита радост.
Лека, безоблачна и прелестна бременност ти желая.

# 533
  • Мнения: 1 419
Аичка, стискай още малко Wink Намисли ли им вече имена /само кажи, може да не споделяш какви са/?
Офф, да, уж имаме, ма да видим какъв акъл ще ни дойде като стане време да ги запишем  Praynig

# 534
  • Мнения: 1 925
Здравейте, "стари кучета ", аз като "средно куче"  Wink ( само от началото на 2005 г. ) исках само да ви кажа, че страшно позитвно ми действа тази темичка и си припомних хубавите срещи с някои от вас ( Голди, Лея, Цветучно, Кукич, ревюто на Данидан... и още ... сладурки ) и голямата подкрепа, която срещнах във ваше лице.  Hug
Като че ли беше вчера, когато пишех като гост и едвам се престраших после да пиша по-редовно. Все още си пазя първите лични съобщение от Данидан, Дара, Лея и Голдънчето и ми текват сълзите от умиление  Hug Надявам се съвсем скоро всички "стари кучета" да пускат бебешки снимки и да се правят срещи на мами и бебета. 
bouquet

# 535
  • Мнения: 9 104
Страчателка, кога ти отиде лентичката там бре Tired
Малеее...не знам за бремелинките как лети времето, ама според мене направо препуска! Сякаш вчера ти я гледах и беше по средата Blush Гушки от мен Hug
Ая, стискам палци всичко да мине наред! Представам си как се радваш Grinning

# 536
  • Мнения: 1 701
Леле Ая! Стискам палци и се вълнувам много! Simple Smile
Наистина като се замисля сякаш вчера беше.... Лято, горещо, аз повръщах ли повръщах и се радвах на твоите две сърчица! Simple Smile Ах носталгия! Simple Smile
 Hug Hug Hug

Ама аз наистина много се вълнувам! Embarassed Heart Eyes

# 537
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Ами аз отново да благодаря, много, много....! Hug  bouquet
Трогната съм!
И така ми се иска да ви се връщат пожеланията....! Praynig

# 538
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Честит празник скъпи приятелки!
Бъдете щастливи, обичани и ухажвани!


# 539
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Честит празник мили момичета  Heart Eyes
Много, много ви обичам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт