До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 815
  • 541
  •   1
Отговори
# 510
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Морена, честито! Лека бременност!   bouquet

И аз се бях усъмнила именно заради титлата  Mr. Green

# 511
  • София
  • Мнения: 4 272
Моренкааа, честито миличка!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug
Лека и безпроблемна бременност! Страшно се радвам за теб! А пък си и мислех, че като не влизаш вече във форума, ще се отърсиш малко или много от мислите за бебе и чудото ще стане Wink
Кога ти е термина, че нещо не ми се смята с тия дни newsm78
Сега надникнах в отчетните Wink - 13 Септември - рождения ден на моя Боби!  Grinning Хубава дата!!!

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 12:03 от lea

# 512
  • Мнения: 2 825
Моренкаааааааааааа  Hug Hug Hug
Голямо ЧЕСТИТО от мене, много се зарадвах като ти видях лентичката Simple Smile
Лека и безпроблемна и септември да гушкаш много сладко бебче  Hug Hug Hug

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 21 731
...А пък си и мислех, че като не влизаш вече във форума, ще се отърсиш малко или много от мислите за бебе и чудото ще стане Wink
....
Ми баш така си беше... никакви мисли и конкретни действия по въпроса... абсолютна изненада, разбира се неописуемо приятна... даже по Коледа и нова година съм пила винце още не предполагайки... и на 3.01 се облещих #Crazy на теста, който 100% вярвах, че ще е - 
Пък термина го има  в десния край на лентичката ми. Grinning

Благодаря ви милички! Hug  bouquet

# 514
  • Мнения: 7 008
Я, и Морена ще си има бебе Heart Eyes Честито, много прегръдки Hug

# 515
  • Мнения: 7 130
Ако се стараех достатъчно в кухнята  Embarassed нямаше чак сега да видя нещото в подписа на Морена.  Grinning Лек бременност. И поздравления.   bouquet

# 516
  • Мнения: 4 339
Morenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .........
Така няма да се раберем Wink Що се криеш бе маце Simple Smile
Да знаеш, обаче че беше в списъка на заподозряните, и по-точно Ва те разконспирира Simple Smile Wink
Миличка пожелавам ти много лека и безпроблемна бременност и още по-леко раждане Simple Smile на здраво и красиво бебнце

Айде старо куче, влачи краката Wink Simple Smile

# 517
  • Мнения: 1 701
Честито Моренка! Simple Smile
Толкова е хубаво това, което ти се случва в момента и всичко, което ти предстои! Наслаждавай се на всеки един миг! Безценни са!  Hug
Аз сега нямам време да готвя по разбираеми причини, но преди най-старателно разглеждах рецептите ти и доста неща ми се получиха! Simple Smile

А сега обещаните снимки на моя Пламъчко! Wink
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=22765&AlbumId=87975

# 518
  • Мнения: 4 970
леле. ...wish , наораво настръхнах докато гледах снимките.бях забравила колко мъни4ки са беб4етата..., а не е било толкова отдавна...( сега Дари  ми се вижда като гигант Crazy).Голям е сладур. ОЩе веднъж - да ти е жив и здрав и да расте много щатливо  дете.Да го нацелуваш по малката глави4ка Heart Eyes

# 519
  • Мнения: 1 419
Хехе, Уишче, голямо е сладурче  Heart Eyes  Hug

# 520
  • Мнения: 2 433
Моренкаааааааа Hug ГОЛЯМО честито!Много, ама много безпроблемна бременост!
 Heart Eyesмного целувки от нас -
чакаме те в многодетните мами!!!!  bouquet
Ехееее.....много се зарадвах!
Още веднъж ЧЕСТИТО!!!!!

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 21 731
Благодаря, благодаря.... Hug

Танче влача краци, разбира се Grinning

Джулс надявам се да оцелее петия елемент и съм там. Grinning

Уишче то и аз сега не готвя, пак по разбираеми причини-  Sick  ама на твое място също нямаше да ми е до готвене, та ти си имаш такова съкровище за гушкане и мляскане Hug Heart Eyes , че какви ти манджи Whistling

# 522
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честито Моренка!!
Лека,безпроблемна и красива бременност с прекрасен край! Peace  bouquet Heart Eyes

Аз се загубих малко защото децата бяха болни  CryПосле след 100 години мисли гонещи се из моята изкуфяла тиква заръчахме мебели за детската стая, а после забегнахме на почивка  Laughing
Ако ви се гледат снимки от снежни почивки моля!

# 523
  • Мнения: 2 123
Моренка, толкова се радвам!!! Направо нямам думи. Като прочетох първия постинг и после докато четях поздравленията направо е така седя пред компютъра  Laughing Laughing Laughing... От цялот оси сърце ти пожелавам страхотна бременност и леко раждане!!! Чудесно е, че сладурковците и са вече големи и ще се оправят сами, че и ще ти помагат!!! ПРЕГРЪЩАМ ТЕ!!! /Сега си представям в каква кулинарна посока ще се развъртиш, като се започне - това ми се яде, онова не ми се яде  Wink сигурно ще изобретиш още уникални ястия   chef/

Ей, ама тази тема става все по-страхотна!!! Хайде "стари кучета"! Ура за нас!  Mr. Green

# 524
  • София
  • Мнения: 1 067
Моренка, честито, много се радвам, че и ти ще ми бъдеш светъл пример за мама с повечко деца!!! Аз за сега само си мечтая за толкова...

Лека бременност и прекрасни моменти!!! И накрая здраво и хубаво бебе!!!

Ая? Ти ще раждаш този петък ли? Ако е така, с теб сме!!!

Общи условия

Активация на акаунт