До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 772
  • 541
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 376
Леа, а се бях притеснила Боби да не би вече да е твърде порастнал за свежи лафове  Laughing А за модовете нямай грижа, те тоз път ми се струва, че са твърде размекнати за твърди мерки  Heart Eyes

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Теда е подложена на голям шпионаж Mr. Green
Да идва да разсипва кайветата, че вече две не виждам Crazy

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
А за модовете нямай грижа, те тоз път ми се струва, че са твърде размекнати за твърди мерки  Heart Eyes
Кой твърд...и кой мек питам аз!!!!!  afwitch newsm66

# 63
  • Мнения: 3 376
А за модовете нямай грижа, те тоз път ми се струва, че са твърде размекнати за твърди мерки  Heart Eyes
Кой твърд...и кой мек питам аз!!!!!  afwitch newsm66

Пропуснах май факта, че не са пили кафе обаче  Whistling Ето набързо една почерпка от мен, дано оправи нещата:

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Гриз...ще ми замажеш за малко очите с това кафенце Mr. Green

# 65
  • Мнения: 471
Ето ме и мен - както винаги, докато се наканя да пиша, вие сте изписали 4 страници Simple Smile за две години в този форум не можах да се отърва от мързела си Laughing Ама вие ще ми простите, нали Wink
Толкова се радвам, че виждам пак старите ми приятелки да пишат - всеки път като вляза във форума се сещам за старата седмична тема в ИБ и ми се иска времето да е спряло и ние пак да пишем там и да споделяме хубавите и малко тъжните моменти. Липсват ми и кафетата и страхотните сладки и торти, които възбуждаха апетита и променяха деня ми, липсват ми веселите разкази за Боби (благодаря ти, Лея, че пак ни разказа поредната забавна случка), липсват ми плановете, които правехме, дните, които брояхме до следващия тест ... спомените нахлуват в главата ми. Радвам се, че много от нас вече са изпълнили мечтата си - бебчето е налице и чака внимание Simple Smile Съжалявам, че много от нас се прехвърлихме в Проблемното, ноооооо и ние ще сбъднем мечтата си  Hug
Колкото до мен - усещам, че тези две години много ме промениха, май пораснах по-бързо от колкото ми се искаше, но научих много неща, научих се да бъда силна и търпелива, да не позволявам тъгата и болката да ме завладяват за повече от ден и да не спирам да гледам напред към бъдещето, в което моето семейство ще е с повече членове.
Благодаря ви, че ви има и че през тези години бяхте до мен и ме подкрепяхте във всичко! (ей сегичка и аз ще ревна  Grinning )
P.S. Ще ви изкуша:

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 12:15 от slonchetka

# 66
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
(ей сегичка и аз ще ревна  Grinning )
Внимавай,теб знам къде да те намеря!  ppp
А Тедунска,щом не ще да доди тука и да почерпи гладните души   newsm64 ,тогава и аз отивам да я шпионирам!
Сънчо-пънчо,за мен ина мешана скара,моля! smile3534
Леле,не съм предполагала какви готини емотикони има тука.Ей сега е момента да се олея,да използвам включването.  newsm57
От тази година ви пожелавам мира да нямате,по цял ден  smile3541  feeding  newsm63  newsm64  wash  hang  1ironing  newsm28 newsm79 1dishes knit : :  breastfeeding : sling   baby и сълзите да са само от щастие!
Цунки,мунки,гунки по муцунки...

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 12:36 от Кукумявка под прикритие

# 67
  • Варна
  • Мнения: 841
Иленкейййй, шЪ можеш ли да носиш толкоз много месо, или да идвам да ти помагам  Joy, много заявки имаш вече  Mr. Green, и да знайш, дните са по-малко от 69, ама няма да кажа колко  Wink
Херко, ти слагай мавруда, заформя се купон  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 4 272
Херкооооо, какиното! Чуваш ли? Къде е бутилката Маврудец Wine Glass
Сънчи , а ти вади мезенцето-прасенцето Animal Pig
Че тая откачената ми графика май само маврудец ще я оправи Crazy
И като не мога да надуя тоя месец тумбак от бременност, нека да е от преяждане eat

# 69
  • Мнения: 1 037
Ей писах,и всичко се затри!Тюх! ooooh!
Херче,помня бебока как танцуваше,ау,като вартогляво!Беше як аватар!
Сънчи,на теб най-много стискам палци 2007г. да е твоята година! Praynig(и на другите момичета също Praynig)А между другото засякох някъде Мимитърново с бременна лентичка.Много се радвам за нея,но отдавна не беше активна.Някой да има повече инфо за нея.Нямам време да се ровя и да търся по профили,затова питам вас.Нали сте конспиратори! Flutter

# 70
  • София
  • Мнения: 4 272
Eй, Тедунскатааа Wink Ай драсни два реда пък после чети Mr. Green
Виждам те, нищо че не съм на клона Mr. Green

# 71
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Отиде тя да ръга мат,риал у парното,че става студено...
Толкова от клона.  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 9 903
ей, ревли такива, какво сте се размъркали Simple Smile
откакто я няма опцията "прочети последни непрочетени мнения", изпускам сума ти интересни неща за четене, а обикновено нямам време специално да влизам в Искам бебе.
Щях да пиша на лични на Момиче, че скоро не сме се чували, пък тумбакът расте.
Леа още не е виждала Деян, което е само неин пропуск.

Та така, на 4 страница чак да кажа: добре съм и искам още едно бебе.
Хера, опитай се да си по-бърза от Бу  Mr. Green

# 73
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Леа, много ме равесели с твоя Боби, но да знаеш имате вече конкуренция в наше лице.
Блиц..Прибираме се от градина и във входа смърди на гадна загоряла лучено овнешка гозба(да ви е сладко  Mr. Green)
И ний бързаме да се скрием у дома да се избавим от вонята. В момента в който затварм входната врата се чува сирена. При което следва въпрос "Това линейка ли е?" "Ми не знам, нали знаеш че не разлчавам по сирените линейките от полицията"  "Мммм да линейка е,сигурно бърза към нас да спасява тез дет са се отровили от това ядене"  Joy Joy

Аз нема да ви черпя с торти само с една две музики за душата  Mr. Green
първата
втората
третата

Ако имате време слушайте! Много ми оправят настроението и ме зареждат с положителни емоции Wink


Тити теб те шпионирам понякога в плетките Wink Скопосното е скопосно , а мързеливото.............. не кзавам  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 15:46 от Mimito

# 74
  • Варна
  • Мнения: 841
МимиТърново май вече е МимиСофия, ама до там ми е инфото, Иленка трябва да даде повече инфо, ма сега е заета малко, разпределя мръвките   Joy Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт