Мъжът ми флиртува с колежка.

  • 4 622
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Явно има какво да крие, щом има пароли, и чак ги сменя...

Щом вече сте водили разговори по темата, значи е време за действия. Колко пъти ще говориш за едно и също?

# 16
  • Мнения: 59
.Аз бих му занесла една визитка на сладкарница и да му кажа "ето може тук да заведеш колежката имат страхотни торти..."

за да си сменя паролата има нещо иначе защо ще се крие. От вкъщи ли работи?
Не,ходи си редовно на работа. Там се среща с нея, различни отдели са,но са пряко свързани и се срещат тя да му дава разни материали.

# 17
  • Мнения: 4 019
Нормално, и аз бих си я сменила, ако ми ровят постоянно в личното пространство без разрешение. Че и шамари бих раздала, профилактично, да не се повтаря.

# 18
  • Мнения: 5 567
И аз имам парола и ако разбера, че мъжът ми е ровил някак си, също ще я сменя. Не изневерявам и не крия нищо от него, но телефонът е лично пространство.

# 19
  • Мнения: 59
И аз имам парола и ако разбера, че мъжът ми е ровил някак си, също ще я сменя. Не изневерявам и не крия нищо от него, но телефонът е лично пространство.
Да,държи се отвратително понякога. И не е след появата на тази колежка,а по принцип. Не знам дали ми я знае, никога не ми е вземал телефона. Няма и съмнения към мен,все пак съм с две малки деца.

# 20
  • Мнения: 3 841
И аз имам парола и мъжът ми я знае,но не рови✌😄😁

# 21
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Тоя вече е хванат, че има нещо, та атаките за личното пространство са газлайтинг, и отбягване на съществената тема. :Д

# 22
  • Мнения: 59
Тоя вече е хванат, че има нещо, та атаките за личното пространство са газлайтинг, и отбягване на съществената тема. :Д
Точно така.

# 23
  • Мнения: 1 511
.Аз бих му занесла една визитка на сладкарница и да му кажа "ето може тук да заведеш колежката имат страхотни торти..."

за да си сменя паролата има нещо иначе защо ще се крие. От вкъщи ли работи?
Не,ходи си редовно на работа. Там се среща с нея, различни отдели са,но са пряко свързани и се срещат тя да му дава разни материали.
Ти ходиш ли на работа? Почни да закъсняваш редовно, казвай, че си на фризоьор, на кръчма, на складкарница,  с колежка, да вземе децата от градина, но не му вдигай телефона, ако ти звъни.

# 24
  • Мнения: 59
.Аз бих му занесла една визитка на сладкарница и да му кажа "ето може тук да заведеш колежката имат страхотни торти..."

за да си сменя паролата има нещо иначе защо ще се крие. От вкъщи ли работи?
Не,ходи си редовно на работа. Там се среща с нея, различни отдели са,но са пряко свързани и се срещат тя да му дава разни материали.
Ти ходиш ли на работа? Почни да закъсняваш редовно, казвай, че си на фризоьор, на кръчма, на складкарница,  с колежка, да вземе децата от градина, но не му вдигай телефона, ако ти звъни.
Няма как да се случи това. Голямото е н градина,малкото е на 1 година и не работя. Той работи една седмица първа,една втора, понеделник-петък. Нямам роднини покрай себе си да ми помагат. Майка му отказва да гледа децата, единствено за няколко часа може да ги оставим.

# 25
  • Мнения: 5 567
Може и просто да си пише ей така, за забавление. Явно нещата куцат и без колежката. Ситуацията е безумно тъпа. Нито да го конфронтираш, нито да премълчиш. Не знам, започни някак да повдигаш въпроса за срещите с нея. От това, което си прочела става ясно, че засега нищо не се е случило, но кой знае докъде ще стигнат нещата...

# 26
  • Мнения: 256
Неприятно е това с ровенето в телефоните. Мисля си следното, ти имаш ли съпруги приятелки на неговите колеги, някакви общи познати в тази фирма? Ако е така може да му кажеш, че флирта им е забелязан от колегите дори и от там нататък да си проведете разговора.

# 27
  • Мнения: 3 841
Бившият мухльо все имаше работа и закъсняваше през нощта, телефонът му на без звучен режим,дори изключен понякога… Сещаш се-от много работа и взе ,че остана без къща🤷♀

# 28
  • Мнения: 59
Може и просто да си пише ей така, за забавление. Явно нещата куцат и без колежката. Ситуацията е безумно тъпа. Нито да го конфронтираш, нито да премълчиш. Не знам, започни някак да повдигаш въпроса за срещите с нея. От това, което си прочела става ясно, че засега нищо не се е случило, но кой знае докъде ще стигнат нещата...
Въпроса е,че скоро най-вероятно ще ходя при нашите на гости,а той ще си остане. И не знам дали да говоря с него сега или като се прибера.

# 29
  • Мнения: 1 511
Дай малкото на ясла и почни някаква работа, дори ако може на половин ден.
Хвани си любовник.
Мъж, тръгнал да хойка, с разговори и следене няма да го спреш. Само дето ще си сложи пръстов отпечатък на телефона, и ще почне да ти обяснява, че смените от две, са станали 3.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 16:29 от Прекрасная Василиса

Общи условия

Активация на акаунт