Плодовото пюре замества ли ядене?

  • 1 255
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Плодовото не замества, аз давам пасиран плод или плодово пюре с кашата в 17 ч., смесвам ги. Кашите са ми зърнени, без плодове.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
и аз знам че плодовото не замества хранене, но при нас е обратното от както съм я захранила с такова
давам го като следобедна закуска, засища я, какво да я правя, не мога да я тъпча,
мисля че като започне да лази, да се движи ще започне да не я засища и ще бъде м/у храненията

# 17
  • Мнения: 6 461
Давах плодово пюре между храненията Peace

# 18
  • Мнения: 2 567
Ако е с каша вътре, да, замества. Иначе може да се предлага между храненията, както са ти казали мамите или за десерт, напр. на обяд. Особено е ценно за десерт на зеленчуково-месното пюре, зашотот спомага да се усвои витамин Ц.
duhi_puhi, чудесно е, че не бързаш. Но аз не бих смесвала плодове и зеленчуци, защотото е възможно бебето да свикне със сладникавия вкус и после да отказва чисти зеленчуци  Wink

# 19
  • София, България
  • Мнения: 2 222
този въпрос и мен много ме интересува, аз го давам между следобедното кърмене и вечерната каша. обаче ми се струва че така яде много на често, а и времето много ми се разкъсва,просто няма кога да го изведа на разходка, та реших вече да му го давам директно след следобедното кърмене, въпреки че съм чела че плодовете не трябва да се смесват с друга храна, но пък млякото не е съвсем храна ???

Общи условия

Активация на акаунт