Виена тема 13

  • 33 068
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 307
Летяла съм до Виена и обратно с нискотарифна компания и с преносима батерия, нямаше никакви проблеми.
Аз също носих в ръчния багаж. Не е имало проблеми.

# 736
  • Мнения: 13
Здравейте, може ли някой да обясни каква е разликата между 7-days ticket и Weekly ticket VIENNA? Това което разбрах е, че цената е една и съща, едното важи от понеделник до неделя, а другото от произволен ден. Но 7-days ticket не важи за CAT и Ring Tram. Обаче това дали е важно за нас, като ще сме само в града и не ни интересува летището? С какво Ring Tram е по-специален от другите трамваи? И аз като купя 4 билета за всеки от семейството, ще мога ли да им ги препратя или всеки трябва да си го купи отделно от телефона си? Много благодаря, на който ще ми го изясни Simple Smile

# 737
  • Мнения: 18 562
Аз да питам преса за коса дали може да се носи в ръчен багаж?Имам приорити, ако това има значение.

# 738
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
Няма проблем с пресата за коса. Приоритетът в случая не играе роля.

# 739
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 506
VselenaV И двете карти не важат за САТ, влаковете на железниците им и трамвая, който върти по ринга. Това са различни услуги и се заплащат отделно. Този трамвай е единственият, който прави пълна обиколка на ринга. Другите трамваи по ринга /от градския транспорт/ не правят пълно завъртане.
Може от един акаунт да се купят карти за различни хора, изписва се име на латиница. След това може да ги препратиш като снимка, проверяващите сканират кода.

# 740
  • Мнения: 18 562
Няма проблем с пресата за коса. Приоритетът в случая не играе роля.

Защото ММ ми твърди, че в ръчен не можело и ще ми я изхвърлят.
Чета и пише, че може, но мислех, че с ръчен не може.

# 741
  • София
  • Мнения: 1 327
Изписахме и тази тема. Време е за ВИЕНА 14

Общи условия

Активация на акаунт