Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 11

  • 41 277
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Достатъчно видими ръбове има, там можете със сигурност да видите дали е кожа. Езичето горе на врата - също. За мен е кожа. Обработена е с гланц, затова има леко пластмасов вид.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 00:19 от Анонимен

# 706
  • Мнения: 1 600
Леми, Копче и Азалия, благодаря ви много Hug Purple Heart Азалия, да оздравяваш и ти Purple Heart

Копче, новите ти придобивки стоят ти супер! Ама и ти си имаш страхотна фигура, то каквото и да облечеш, все ти стои много добре! Бях много впечатлена как изглеждаш с НМските бански Purple Heart Hug И цветът на стените в коридора е супер Heart Eyes При мен лилавите са спалня, хол и баня Joy Мания, какво да я правиш Joy

Относно кожените якета на Джипси - имам две якета, които са супер, все едно са ми втора кожа. Много ги харесвам. То може и по миризма да се познае, кожените якета имат една специфична миризма.

Азалия, чехлите ти стоят страхотно Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 458



Естественa кожа ли е според вас?!

На приложената снимка на черния етикет пише, че е кожа, а подплатата е полиестер. Кожата е обработена с растетелни материали.

На сайта на търговеца за въпросното яке дори поясняват, че става въпрос за Lammleder (немски), т.е. овча кожа.

Скрит текст:
https://www.gipsy.eu/damen/jacken/lederjacken/3959/gwmimmy-lbv

Obermaterial: 100% Lammleder = Външен материал: 100% овча кожа
Futter: 100% Polyester = Подплата: 100% полиестер
.
https://www.gipsy.eu/ueber-uns
Търговецът се описва като марка, която продава кожени изделия.

# 708
  • Мнения: 14 507
Естествената кожа има много начини на обработка, съответно крайния продукт е различен на вид и на пипане. След като пише, че е кожа, значи е.

# 709
  • Мнения: 20 233
Моите поръчки пристигнаха още миналата седмица(понеже исках да се позабавят 😄)
Най-накрая си нацелих яке, дойде ми сърце на място, много е хубаво и добре ми стои. Сега ако намеря и едни ботушки, да си тропкам зимата...😎
Пуловера го оставям, на живо не е нищо особено, очаквах по-интересен цвят, а то си е обикновена фуксия:


От тези два пуловера оставям само М, който е по-голям от Л, според мене тази бройка е дефектна - ръкавите са с пет сантиметра по-къси, изцяло е по-къс, на ширина са еднакви:


И кафявия реших да го оставя макар че доста прилича на боровинката, даже го подносих и започна да ми заваля на ръкавите 🙄

Зимната парка ще я върна, дъщерята нещо не я хареса, а и не и стои добре отзад. Синьозелената остава:



Обувките са за дъщерята, малки са и ще ги връща, а апреските са за мен, но хем удобни, хем са малко умалени - пръстите ми опират отпред, а отстрани ме убива там при един шев, яд ме е имах по-големи очаквания за тях. Хубаво си помислих, че трябва да поръчам 40 номер като за апрески, да мога да ги обувам с дебел чорап, но късно:

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 08:46 от Lemy

# 710
  • Мнения: X
Такава синя парка даже за себе си бих взела, толкова хубав цвят! Тамарис обувките на ток удобни ли са? Колко см е тока?

# 711
  • Мнения: 20 233
А, пробвах я и аз парката, но нещо не се харесах с този модел. На нея и стои чудесно.
Не мога да отговоря дали са удобни, каза че са ѝ малки и ги свали, а не мога да ги измеря, защото вече заминаха обратно, но ми се видяха височки. Влязох в сайта, пише  "висока подметка 7-10 см." Но явно са умалени, защото носи този номер.

# 712
  • Мнения: X
Генерираха ми етикет за връщане с грешен адрес. Телефонът им не работи. Писах мейл… дали ще видят навреме…

# 713
  • София
  • Мнения: 11 784
Генерираха ми етикет за връщане с грешен адрес. Телефонът им не работи. Писах мейл… дали ще видят навреме…

за какво ти е адреса? То ти трябва бар кода и банковата сметка, не адрес. Или нещо бъркам?

# 714
  • Мнения: 599
Благодаря за отговорите относно якето на Jipsy - оставям си го Simple Smile
Тамарис са умалени - поръчвам 38, а съм 37.
Адрес при връщане не е необходим. Банкова сметка трябва да е нанесена в профила.

# 715
  • Мнения: X
Ми нали уж пращали куриер да взема пратката… или?

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
И аз бях предубедена за якето на Джипси, но вече един месец го нося и ми е като втора кожа. Поръчах и за мъжа ми , неговото е още по-хубаво. Преди това 5 или 6 други марки и модели поръчвах и връщах и все нещо не ми допадаше.

# 717
  • София
  • Мнения: 11 784
Ми нали уж пращали куриер да взема пратката… или?

Не, не пращат, или ходиш до Еконт или си викаш ти през еконт куриер

# 718
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
умалени ли са тези кожени якета на Джипси?

# 719
  • Мнения: 599
Якетата отговарят на размера - нося М.

Общи условия

Активация на акаунт