Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 11

  • 41 248
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 600
Oesi,  и аз съм на мнението, че якета отговарят на номерата. Аз нося ХЛ (42) от тях, докато на повечето други марки вземам ХХЛ (44), че все са умалени.

Качвам снимките на якето Навахо и ботушите Рикер, извинявам се, че се забавих с тях.


Има доста обемна качулка, и заради нея якето стои странно на закачалката, защото подпира отзад.



Качулката е подплатена със същата подплата.

Ботушките са идеални за широк прасец, да знаете. Азалия, пак да ти благодаря, че ми ги показа, от сега усещам, че много ще ги нося.





Взех 39 номер (нося 38), че са една идея по-тесни отпред, и ме притесняваше да не ми убива. 39 номер ми е идеален. Подходящи са за по-широко стъпало. Височина на тока е 6 см, писах го преди, но да напиша за всеки случай пак. Много са удобни.

# 721
  • Мнения: 1 772
Имам питане - върнах две неща от две различни поръчки, в два различни дни.
Едната има отбелязано в профила ми, че да очакваме възстановяване на сумата едикогаси , а за другата (която първа Изпратих ) няма нищичко. Опитах да звънна да питам какво и защо е така, телефонът, който е даден , директно ме изхвърля.
Какво се прави в такъв случай? Седя и просто чакам ли?

# 722
  • Мнения: 934
Изчакайте, и аз имах същия случай минали месец, два дни след като питах в темата, ми възстановиха сумата и за двата артикула от различните поръчки.

# 723
  • Мнения: 2 515
Есме Радвам се, че си по-добре.

Denitsa15 - 15% отстъпка за над 100лв,валиден от днес за 48 часа.

# 724
  • София
  • Мнения: 13 261
Рулетката я има само на мобилното приложение Blush
Да, бяхте споменали преди няколко дни и специално заради нея поръчах през приложението. Не се появи. Поръчката ми беше за 15 лв. Да не би да има праг? Направо се изкушавам да поръчам нещо и да отменя поръчката, за да видя. Joy

Имам питане - върнах две неща от две различни поръчки, в два различни дни.
Едната има отбелязано в профила ми, че да очакваме възстановяване на сумата едикогаси , а за другата (която първа Изпратих ) няма нищичко. Опитах да звънна да питам какво и защо е така, телефонът, който е даден , директно ме изхвърля.
Какво се прави в такъв случай? Седя и просто чакам ли?
Случвало ми се е. След няколко дни обработиха и по-старото връщане. Дори  продуктите от една поръчка често ги обработват в различни дни. Писах им. Отговорът беше, че не са изтекли 14-те дни. Да имам търпение и да изчакам.

# 725
  • Мнения: 2 515
Таня не съм се заглеждала за условия за рулетката като сума или до коя дата ще я има. Ако някой поръчва скоро може да обърне внимание.

# 726
  • София
  • Мнения: 13 261
Поръчах пуловер за 42 лева. Joy Няма рулетка. Joy

# 727
  • Мнения: 1 600
Пълнолуние, благодаря ти много Hug

Отворих якето днес, от нещата, които ме чакат да пробвам, пак е Навахо (ами харесват ми моделите им Grinning ). Чудно е.

Много ми харесва. Аз се чудех, дали ще е от топлите, че няма топла подплата, която вечно диря в якетата Joy Но е хубаво, дебело. Вталено е, и от вътрешната страна има връзка за стягане при нужда. Обемна качулка с хубаво пухче, яка има мъхеста подплата, много е приятно, ако се носи без шал. Въобще, много харесвам качулките на Навахо якетата, изглеждат много добре, не се изхлузват от главата (да, аз като ги пробвам нарочно въртя главата и подскачам, да видя, дали няма да падат Joy ). Както писах и преди, качеството е супер, всеки детайл е изпипан. Цветът е горчица, а мислех, че е лимонено жълто. Не знам защо, имам мерак за лимонено жълто яке или палто, ще издирвам, но и това яке ще запазя, че е много хубаво.


Забравих да го снимам отпред Joy
От двете страни има ципове, с възможност да се разкопчеят, ако якето теснее в бедрата. За мен няма нужда, но е интересна опция, може би, за някой.




Допълвам поста си. Това са кецове на Космос комфорт, които похвалих в един от постовете си.  Дали не съм маниачка Joy Animal See No Evil

Удобни са, много. Изчистен дизайн, който много ми харесва. Сега не знам, как да обясня на ММ, че не можех да си избера цвят, и купих от всичките Joy Да напомня, че са умалени с един номер, ако някой им се чуди.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 14:53 от Asmegin

# 728
  • Мнения: 496
Някой беше споменал за ФБ група, където се продават неща от сайта. Може ли да кажете коя е?

# 729
  • София
  • Мнения: 9 576

Obermaterial: 100% Lammleder = Външен материал: 100% овча кожа
Futter: 100% Polyester = Подплата: 100% полиестер
.
https://www.gipsy.eu/ueber-uns
Търговецът се описва като марка, която продава кожени изделия.
Lamm Leder =агнешка кожа
Да помогна с немския малко тука. Nerd

Якето е естествена кожа, със специална щадяща обработка. Не се косете и със здраве си го носете! Hug

Asmegin, благодаря! Hug

# 730
  • Мнения: 4 291
Групата е ABOUTYOU/BESTSECRET Купи/продай
Някой беше споменал за ФБ група, където се продават неща от сайта. Може ли да кажете коя е?

# 731
  • Мнения: 496
Групата е ABOUTYOU/BESTSECRET Купи/продай
Някой беше споменал за ФБ група, където се продават неща от сайта. Може ли да кажете коя е?


Благодаря!

# 732
  • Мнения: 2 005
Някой пробвал ли е този тип кутии. Мисля да ги ползвам за една секция от Икеа.
https://www.aboutyou.bg/p/about-you/kutiya-kosh-kids-cosmos-7849182.

Есме, невероятни изглеждат тези Cosmos Comfort. Благодаря, че сподели! А имаш ли наблюдения дали са качествени, т.е. дали ще изкарат по-дълго време?

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 01:12 от steli4ka s

# 733
  • Варна
  • Мнения: 10 627
От тази сутрин намалените цени на дрехи в любими са променени 😂 като са вдигнати, къде с 3 лв., къде с 10 лв.

Да видим до ЧП как ще се движат....

# 734
  • Мнения: 2 005
Да и аз го забелязах снощи. Дали пък няма скоро да почнат промоциите...

Общи условия

Активация на акаунт