Интимни отношения след раждането

  • 2 229
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, промени ли се интимният ви живот след раждане? Колко често имате време за интимност с партньора до вас?
Съпругът ви отчужди ли се от вас или обратното?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 565
Доста лични въпроси. Защо питаш?

# 2
  • Мнения: 46 516
При всяка двойка е различно.
Както за всяко друго нещо в отношенията, ако има проблем, откривате го и го решавате.
Най-голямата грешка е да се сравнявате с други семейства, съответно успокоявате, че и те имат проблеми или да се притеснявате, че не можете да стигнете по-активните.

# 3
  • Мнения: 1 163
Skosta, тук изобилства от теми за мъже, които започват да игнорират сексуално жените си още по време на ранната бременност, а после и след това. Разтърси се из темите и прочети. Много съвети са давани и много е коментирано. Може да откриеш доста прилики и с твоя случай - какъвто и да е той.

# 4
  • Мнения: 1 580
Първите два месеца ни бяха шаш и паника с голяма доза мъгла, честно казано не ги и помня, доста съм сигурна, че е взаимно. След това се напаснахме отново,
При моя приятелка трая над година, та не се сравнявай с други семейства, а действайте за вашето.✌🏻

# 5
  • Мнения: 529
А ти би ли споделил/а какъв е вашият случай? Какво те притеснява? Игнорирай нападките, но наистина е хубаво да кажеш каква е ситуацията при теб за да има дискусия.

# 6
  • Мнения: 2 495
Какви нападки?
Много обичам теми, които са пуснати да се види другите колко секс правят, какви пари имат, имали ли са едикакви си драми, те какво биха направили и т.н  Не е ли по-добре, пускащият темата да каже какъв му е проблемът и да си зададе въпроса. А, така почваме да обикаляме и се опитваме да нацелим, евентуално, това което интересува автора. И, накрая, авторът не приема нито един съвет, обиден е задължително и другите стават лоши и зли.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 565
То не е форумно. Ако задаваш личен въпрос на някого, е редно да обясниш защо го питаш, а и да отговориш на собствения си въпрос.

# 8
  • София
  • Мнения: 23 096
Каква злоба ви гони?
Неуважително е да се опитваш да ровиш в чуждите чаршафи, вместо да си споделиш проблема. Наистина не виждам с какво бих й помогнала аз с моя отговор - не сме имали никакви проблеми с мъжа ми след раждането. Е, и?

# 9
  • София
  • Мнения: 16 197
Здравейте, промени ли се интимният ви живот след раждане? Колко често имате време за интимност с партньора до вас?
Съпругът ви отчужди ли се от вас или обратното?
Така зададени въпросите приличат на анкета. По мои спомени безплатните анкети в този форум са забранени (толкова за правилата).

Курсова работа.

Човек с проблем пита за проблема - примерно "Имам вътрешни шевове, болят ме, след колко време ще мине?", "ММ ме избягва, страхува ли се от мен?" Мъжете не са еднакви, нито жените, нито ражданията, за да се задават такива въпроси и да се очаква смислен отговор. Неуважението към четящите води до съответните отговори.

# 10
  • Мнения: 9 701
По-скоро на лексикон 😅, за курсова трябва да се понапъне още малко.

# 11
  • Мнения: 1 600
По-скоро на лексикон 😅, за курсова трябва да се понапъне още малко.

Същото си мислех и аз... 😀

Автор(к)е,
Ще кажеш ли най-накрая или да се заключва тази темичка?

Общи условия

Активация на акаунт