Гастроентеролог/ чревен микробиом

  • 835
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
Здравейте,

Мъжът ми от години има проблеми с корема. Наскоро направи изследване на чревен микробиом (В Бодимед) и доста от стойностите са извън норма. Търсим добър гастроентеролог, по възможност в София, който да го разчете и да назначи правилната терапия.
Хиляди благодарности!

# 1
  • Мнения: 38
Здравейте,

Мъжът ми от години има проблеми с корема. Наскоро направи изследване на чревен микробиом (В Бодимед) и доста от стойностите са извън норма. Търсим добър гастроентеролог, по възможност в София, който да го разчете и да назначи правилната терапия.
Хиляди благодарности!

Препоръчвам ви с две ръце д-р Драганов от онкологията в Дървеница!

# 2
  • Мнения: 768
Здравейте,

Мъжът ми от години има проблеми с корема. Наскоро направи изследване на чревен микробиом (В Бодимед) и доста от стойностите са извън норма. Търсим добър гастроентеролог, по възможност в София, който да го разчете и да назначи правилната терапия.
Хиляди благодарности!


Съжалявам, че не мога да помогна, но имам въпрос. Това изследване поема ли се от здравната каса и ако не- колко струва. Благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 786
Здравейте, не се поема, около 300 лв излезе в Бодимед.

# 4
  • Мнения: 491
Здравейте,

Мъжът ми от години има проблеми с корема. Наскоро направи изследване на чревен микробиом (В Бодимед) и доста от стойностите са извън норма. Търсим добър гастроентеролог, по възможност в София, който да го разчете и да назначи правилната терапия.
Хиляди благодарности!

Здравейте,
Намерихте ли добър гастроентеролог, какъвто търсехте? Изследване за чревен микробиом се предлага на няколко места, но търся добър специалист за тълкуване на резултатите, прожедане на терапия, насоки, проследяване.

Общи условия

Активация на акаунт