Имам ли право да го задържа до мен-моля за съвет

  • 6 304
  • 150
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 460
Мъжът може да осинови детето/децата на жена си, когато изобщо няма баща в картинката. В случая, добър или лош, тук децата си имат баща.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 200
Ами, налегнала те е несигурост и сега си тръгнала задни салта да правиш, че да застанеш равна до него.

Възрастта не е порок и няма какво да те е срам от твоята.
Пък, ако мислиш с дете ще го задържиш - само може да сглупиш.

Историята с хапчетата не ми е истинска, колко и да припява семейството му в тая истина.

# 47
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 297
определено го чувствам по-зрял от мен.
Тогава защо не се довериш на неговото по-зряло решение за съществуването на връзката ви?

# 48
  • Мнения: 15
Не съм съгласна за наивната калинка. Хората не се делят само на наивни глупаци и недоверчиви пророци.
Няма да е първият излъган за нещо, за което не е очаквал - ако е вярно, разбира се. По-скоро такава смела в лъжите жена като описаната негова бивша ми е трудно да си представя, но всичко има.
Имала е хидроцефалия, или нещо подобно, както и операция, при която и е била сложена сонда, която да излива някаква течност. Знаела е, че не може да издържи евентуална бременност, но е скрила. Държала го е на дистанция от семейството си под предлог, че родителите не приемат връзката им.
Извинявам се, че така лаишки обяснявам състоянието и, не съм наясно с медицинската терминология.
След като е разбрал истината, е отвърнала, че го обича прекалено много и не иска да го загуби-за това е крила и тайно е пила контрацептиви. Това е всичко, което знам и не съм задавала допълнителни въпроси.

# 49
  • Сф
  • Мнения: 10 691
Мъжът може да осинови детето/децата на жена си, когато изобщо няма баща в картинката. В случая, добър или лош, тук децата си имат баща.
Фивър не знам кое как, не съм юрист. Има баща и споменатото дете. Но носеше неговата фамилия, на новия. Така казаха , осиновил я бил. Така или иначе не това е толкова важно , тя си му казваше татко и си се обичаха всички.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 14 664
Може, но с негово съгласие или ако е лишен от родителски права, примерно. Така или иначе е малко встрани от темата.

# 51
  • Мнения: 20 023
Наташа, а защо сте така вкопчена в историята на бившата?
Това е тяхна история и момент. Не сравнявайте и не се състезавайте с бившата.
Отделен въпрос, че това нейното не е било обич към него, а чист егоизъм и собственическо чувство.

# 52
  • Мнения: 14 942
Не че нещо, ама остава и нечие семейство да кове някого как не иска/не може да има деца. Аз бих имала две наум да не би проблемът да е у него. Особено ако съм на такава възраст, особено ако явно мога да имам деца, особено ако той си е казал как не му пречи и най-особено ако няма как да питам бившата за нейната версия.

# 53
  • Мнения: 15
Наташа, а защо сте така вкопчена в историята на бившата?
Това е тяхна история и момент. Не сравнявайте и не се състезавайте с бившата.
Отделен въпрос, че това нейното не е било обич към него, а чист егоизъм и собственическо чувство.
Не, съвсем не съм.
Просто споменах това като част от историята и обясних детайли, защото на някои от дамите им се видя невероятно.
Реално никой от нас не е ангажиран с миналото.
Аз също имам бивш съпруг.
В цивилизовани отношения сме- идва през седмица, взима децата за един уикенд и ги връща мирно и кротко.

# 54
  • Мнения: 5 304
Аз продължавам да не разбирам, каквото и да е заболяването на бившата му съпруга, как така той нищо не бил разбрал за цели 6 години?

# 55
  • Мнения: 3 227
След тежък живот на човек му трябва спокойствие, с ти пак в чужди драми... Бих се замислила и над това.

Той да се оправя, не е идиот, знае, че са понижени шансовете, ако му беше толкова важно да има дете, щеше да има. 6 години брак, а останалите години?

# 56
  • Мнения: 15
А дали мъжът няма репродуктивни проблеми? И аз не мога да повярвам за 6 г. да не е поискал да отидат на лекар и да вярва безрезервно, че следващия месец ще стане.
Сега направихте ли си изследвания преди опитите? Той направи ли си спермограма, защото предполагам е на твоите години е мъжете също не са само цветя и рози на тези години.
Аз имам 2 прегледа, но лекарката каза, че съм напълно здрава и да не се шашкам.
Това ми се стори малко несериозно (предвид възрастта ми) и запазих час при репродуктивен специалист, но графика там е натоварен и още си чакам-на преглед съм идната седмица, а го записах преди месец.
Не защото имам открит фактически проблем, а защото  в случай на евентуален проблем времето за реакция и лечение ми е ценно.
Говорихме си със съпруга ми и той каза, че не се притеснява да направи спермограма, за да дадем на репродуктивния специалист пълната картина за нашето състояние.
Стискайте ми палци Sad

# 57
  • Мнения: 1 010
Защо всичко е толкова драматично Sob
По въпроса - Да, ти си на 41години и процента е по-нисък, но го има, особено след като нещата са станали по естествен път...  Както има и жени на 20 години, при които процентът е по-висок, но пък имат репродуктивни проблеми... Всичко е просто статистика все пак, не важи с пълна сила за всеки.
Успех с правенето и намали драмата, защото ако и на мъжа си ги говориш такива... малейй..

# 58
  • Мнения: 14 942
Чакай, чакай, искаш да кажеш, че вие не сте почнали изобщо опити, но вече си направила график за ходене по лекари?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 14 664
Не че съм пълномощник на авторката, но за по-бързо да кажа - правят опити от три месеца, пише в първия пост.

Общи условия

Активация на акаунт