За раждането.......

  • 2 273
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Никакво предчувствие нямах. Родих десет дни след термина и то предизвикано.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 644
По принцип си мислих,че ще рода след термина ми,но в последстие стана точно обратното,понеже родих секцио    Hug  а то винаги е поне една седмица по-рано.   

# 17
  • Мнения: 6 461
Нямала съм предчувствие за датата на раждането.... Crossing Arms
И двете ми раждания бяха предизвикани чрез системи,понеже термина ми беше минал ooooh!.

# 18
  • Мнения: 7 474
Никакво предчувствие Naughty , само ми се искаше по-бързо да е, ама на термина  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 183
Аз до преди 2 седмици си мислих,че ще е по-рано заради контракции,но сега вече имам усещането,че ще пренося,незнам newsm78

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 973
През цялото време си мислех, че ще родя преди термина. Така и стана. Само, че аз си мислех за 2-3 дни , тя избърза с 10 !

# 21
  • Мнения: 364
Още като си разбрах термина знаех, че не искам да родя на тази дата....и родих 10 дни по-рано (дали заради психика, дали по други причини....)

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами аз родих точно на термина си, но нямах никакво предчувствие...

# 23
  • Мнения: 1 101
Аз така и не получих точен термин, през цялата бременност. Почти на всеки преглед ми казваха различна дата. Термините ми варираха между 2 и 26 Май. Аз само се надявах да не е по време на Великденските празници (началото на Май), да не е през уикенда и да не е през нощта - за да ми се обърне необходимото внимание. Е, стана точно както не исках да стане - неделя срещу понеделник, Великден, 1,30 през нощта. Понеже знам, че винаги съм каръчка, често си мислех че може да стане точно така  Laughing

# 24
  • Мнения: 33
Първото си дете родих 5 дни след термина, бях определена за 16.12.1999 г. заедно с една приятелка двете бяхме за една и съща дата, тя роди на 04.12 а аз на 21.12 вече бях пред полудяване от чакане и ужас, а сега ще раждам с планово секцио на 02.01.2007 г. стискайте палци Praynig

# 25
  • Мнения: 393
   През цялата бременност мислех ,че ще родя след термин,но родих 2 седмици по-рано без никакви признаци-нямах контракции,просто леко започнаха да ми изтичат водите.Дори дъщеря ми беше толкова високо в корема,че акушерката ме уверяваше,че няма да е скоро.
   Сега мисля,че второто ми бебче също ще избърза,но може и да ме изненада. Laughing

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Никакво усещане.Мислех че ще родя след термин,а то стана 20 дни по-рано.

# 27
  • Мнения: 3 500
Мислех, че ще родя по-рано, родих един ден преди термин. smile3506Уж предчувствах, че ще имам момче - родих момиче newsm44, абе предчувствията ми  smile3513

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Никакво предчувствие нямах.Търпението ми беше свършило вече,имах чувството,че ще съм вечно бременна.Разбрах кога най-късно ще родя,когато ми казаха,че ще ми предизвикат раждането на другата сутрин.
Същото важи и за мен!
Приеха ме в болница на 10 ноември с термин - 13.11
Държаха ме там до 18 на спокойствие и ми заявиха, че на 19 ще го предизвикат ..... така и стана и родих на 19 ноември една малка сладка госпожица   bouquet

# 29
  • Мнения: 110
Приеха ме в болницата на 25 /термина ми беше на 26/ за да ми придизвикат ражданетона 26. Но....  през нощта ме започнаха контракции и в 7 и 15 родих Laughingбез да ме предизвикват hahaha Така ,че нямах време за предчувствие.

Общи условия

Активация на акаунт