Спойлери от реалити предавания - тема 5

  • 87 738
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 711
Искрено се надявам спойлера за Цецо да е верен, за Илиян съм 50:50.

# 16
  • Мнения: 3 152
На снимката на новото червено племе кои бяха? Георги и Генчо май ги имаше.
Гошо, Генчо, Алекса, Фейгин, Виктория, Зори и Мира
Не трябва ли всяко племе да е с по 8 човека ?!

# 17
  • Мнения: 414
Благодаря за темата! Мисля да си направя нещо като традиция и в началото на всяка нова тема да обобщавам всички налични спойлери, които имаме досега за Фермата. Отсега обаче да подчертая - нищо написано не е на 101% вярно (все пак са спойлери Sweat Smile) и една седмица може да знаем едно, другата друго, но все пак обобщавам всичко досега. Та, ето какво имаме за Фермата:

Тази седмица - дуел Мирела с/у Аксения - Аксения побеждава, отпада Мирела (3:3 равни)

Другата седмица - отпада Елена (3:4 за старите)

След 2 седмици - отпада хепитУ Ваня (3:5 за старите, с което те печелят)

Допълнителните спойлери, които имаме:

- Евгени МвР-То отпада скоро след обединението от Моркова

- Радо и Гечо отпадат от Фермата заради нарушение на правилата (Гечо е направил нещо по време на гледане на дуел, като Валерия е замесена?) (Радо е изгонен след гласуване на всички фермери за системно нарушаване на правилата)

- Финалистите тази година ще са 6: Яни, Чавдар, Иван, Веселка, Валерия, Камелия, като Яни се е представил много добре на финалните игри.

Това е всичко, което имаме засега. Отново казвам - нищо не е гарантирано на 100%, но аз лично смятам, че този път спойлерите са достоверни и вярвам на повечето. Simple Smile

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Утре ще гледам с кеф!

Със същия кеф ще гледам как МВР-то отпада и то от Моркова!

Моля ви, кажете ми Виктория кога си тръгва, непоносима е!

# 19
  • Мнения: 4 352
Моля ви, кажете ми Виктория кога си тръгва, непоносима е!
На финал била...

# 20
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Аз си мисля, че ако утре отпаднат двамата сини и племето се разформирова, как ще поделят останалите петима в понеделник?
По-логично е само един да отпадне, за да има по равен брой състезатели при разделянето.
Но пък не разбрах при елиминацията утре колко човека се спасяват. Би трябвало само двама.

# 21
  • Мнения: 1 570
Благодаря за темата! Мисля да си направя нещо като традиция и в началото на всяка нова тема да обобщавам всички налични спойлери, които имаме досега за Фермата. Отсега обаче да подчертая - нищо написано не е на 101% вярно (все пак са спойлери Sweat Smile) и една седмица може да знаем едно, другата друго, но все пак обобщавам всичко досега. Та, ето какво имаме за Фермата:

Тази седмица - дуел Мирела с/у Аксения - Аксения побеждава, отпада Мирела (3:3 равни)

Другата седмица - отпада Елена (3:4 за старите)

След 2 седмици - отпада хепитУ Ваня (3:5 за старите, с което те печелят)

Допълнителните спойлери, които имаме:

- Евгени МвР-То отпада скоро след обединението от Моркова

- Радо и Гечо отпадат от Фермата заради нарушение на правилата (Гечо е направил нещо по време на гледане на дуел, като Валерия е замесена?) (Радо е изгонен след гласуване на всички фермери за системно нарушаване на правилата)

- Финалистите тази година ще са 6: Яни, Чавдар, Иван, Веселка, Валерия, Камелия, като Яни се е представил много добре на финалните игри.

Това е всичко, което имаме засега. Отново казвам - нищо не е гарантирано на 100%, но аз лично смятам, че този път спойлерите са достоверни и вярвам на повечето. Simple Smile
Аз лично съм ти много благодарна Hug
Ако имаш желание да го правиш, може да пуснеш ти новата тема с допълнение обобщенията, които правиш.
Наистина ще съм благодарна Heart

# 22
  • Мнения: 4 352
Аз си мисля, че ако утре отпаднат двамата сини и племето се разформирова, как ще поделят останалите петима в понеделник?
По-логично е само един да отпадне, за да има по равен брой състезатели при разделянето.
Но пък не разбрах при елиминацията утре колко човека се спасяват. Би трябвало само двама.
Дали не се крие тук разковничето къде е Елица? Побеждават жълтите и могат да грабнат трима Сини или двама Сини и един Червен? Това би било яко, ама ми е много сюрреалистично Grinning
Но ако няма такава врътка, значи Червените печелят. Странно обаче как не са придърпали Мани като втори избор, Генчо май доста ѝ се кефеше. Или пък щом Алекса е дошъл, е тропнал с крак да е Виктория.

# 23
  • Мнения: 2 491
Явно утре двамата сини отпадат (Генчо и Георги ги има на снимката).
Жълти - 6-ма души, червени - 5-ма, сини - 5-ма.
Червените вероятно побеждават в понеделник (щом вземат 3-ма от сините, значи избират първи). При една морска битка сините нямат шанс за победа с Гого, Алекса и Виктория. Така новите племена са 8 - 8.
Много вероятно ми се струва пръв номиниран от червените да е Генчо (5 на 3 гласа са), който пак много вероятно наистина да се изправи срещу Гого. Ще видим.
Липсата на Елица: 1) няма я на снимката, защото на капитанска битка е отстранена от Ралица (спойлер 1); 2) няма я, защото е пленена (което значи, че жълтите са го закъсали откъм хора).

Последна редакция: чт, 20 окт 2022, 23:36 от Bilyana14.

# 24
  • Мнения: 414
Благодаря за темата! Мисля да си направя нещо като традиция и в началото на всяка нова тема да обобщавам всички налични спойлери, които имаме досега за Фермата. Отсега обаче да подчертая - нищо написано не е на 101% вярно (все пак са спойлери Sweat Smile) и една седмица може да знаем едно, другата друго, но все пак обобщавам всичко досега. Та, ето какво имаме за Фермата:

Тази седмица - дуел Мирела с/у Аксения - Аксения побеждава, отпада Мирела (3:3 равни)

Другата седмица - отпада Елена (3:4 за старите)

След 2 седмици - отпада хепитУ Ваня (3:5 за старите, с което те печелят)

Допълнителните спойлери, които имаме:

- Евгени МвР-То отпада скоро след обединението от Моркова

- Радо и Гечо отпадат от Фермата заради нарушение на правилата (Гечо е направил нещо по време на гледане на дуел, като Валерия е замесена?) (Радо е изгонен след гласуване на всички фермери за системно нарушаване на правилата)

- Финалистите тази година ще са 6: Яни, Чавдар, Иван, Веселка, Валерия, Камелия, като Яни се е представил много добре на финалните игри.

Това е всичко, което имаме засега. Отново казвам - нищо не е гарантирано на 100%, но аз лично смятам, че този път спойлерите са достоверни и вярвам на повечето. Simple Smile
Аз лично съм ти много благодарна Hug
Ако имаш желание да го правиш, може да пуснеш ти новата тема с допълнение обобщенията, които правиш.
Наистина ще съм благодарна Heart
Благодаря ти! Аз обаче следя само Фермата и съответно спойлери само за това риалити, та не знам доколко ще е справедливо, ако пускам аз темата, да обобщавам единствено за Фермата, тъй като тук се пише повечко за ИВ Sweat Smile.

# 25
  • Мнения: 449
Благодаря за темата! Мисля да си направя нещо като традиция и в началото на всяка нова тема да обобщавам всички налични спойлери, които имаме досега за Фермата. Отсега обаче да подчертая - нищо написано не е на 101% вярно (все пак са спойлери Sweat Smile) и една седмица може да знаем едно, другата друго, но все пак обобщавам всичко досега. Та, ето какво имаме за Фермата:

Тази седмица - дуел Мирела с/у Аксения - Аксения побеждава, отпада Мирела (3:3 равни)

Другата седмица - отпада Елена (3:4 за старите)

След 2 седмици - отпада хепитУ Ваня (3:5 за старите, с което те печелят)

Допълнителните спойлери, които имаме:

- Евгени МвР-То отпада скоро след обединението от Моркова

- Радо и Гечо отпадат от Фермата заради нарушение на правилата (Гечо е направил нещо по време на гледане на дуел, като Валерия е замесена?) (Радо е изгонен след гласуване на всички фермери за системно нарушаване на правилата)

- Финалистите тази година ще са 6: Яни, Чавдар, Иван, Веселка, Валерия, Камелия, като Яни се е представил много добре на финалните игри.

Това е всичко, което имаме засега. Отново казвам - нищо не е гарантирано на 100%, но аз лично смятам, че този път спойлерите са достоверни и вярвам на повечето. Simple Smile
Интересно е срещу кого ще се изправят - Елена и Ваня
Аз залагам на  Елена - Веселка
Ваня - Валерия

# 26
  • Мнения: 3 054
И аз така мисля че ще бъде , но Валерия и Веселка ще са първи дуелистки, нали Ванчето ни ще иска да си прави точките тя.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 545
Радвам се, че Цецко си тръгва.

# 28
  • Мнения: 122
Според мен и ако гледаме снимката спойлер, нещата ще се наредят така:

Елица става капитан другата седмица,3 гласа за нея (3те жени) и червените печелят битката за територия в което те ще избират първи:

Те ще изберат Алекса (Георги и Генчо ще са против, но другите 3 жени имат 3 гласа)
Жълтите ще вземат Гого, все пак им трябва мъжка сила.
Червените ще вземат Виктория (след като Алекса им каже да я вземат другите 3 жени ще се съгласят)
Жълтите взимат Мани (тя е по-добра физически и също не е контузена)
Накрая Фейгин отива при червените.

На капитанската битка Елица или ще отпадне или ще бъде пленена от другото племе. И най-вероятно снимката ще е от другата седмица

# 29
  • Мнения: 53
Аз още не мога да повярвам колко са зле да пуснат тази снимка от тоооолкова много други. 😅 Иначе ще ми е много интересно да гледам Алекса и Генчо в едно племе. 🫣

Общи условия

Активация на акаунт