Спойлери от реалити предавания - тема 5

  • 87 760
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 447
Благодаря и се надявам Цецо да е аут.

# 31
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Само аз не съм я виждала тая прословута снимка още.
А може да има вариант Елена да се отказва заради травма или нещо друго.

# 32
  • Мнения: 19
Може нарочно да е пусната снимката с червените

# 33
  • Мнения: 3 087
Благодаря за темата 🌺
И за спойлерите

# 34
  • Мнения: 381
И във фейса попаднах на спойлер, че Генчо МВР-то пада от Моркова.
По-скоро ми звучи, като виц.

Следя ви, тъй като нямам възможност да гледам предаванията в момента.

# 35
  • Мнения: 106
Е, Аксения нали някаква завера правше - кой по кой ред ще отпада.
Май Елена беше първа. Отметнала от собствените си думи ли ще е накрая?

Само спекулирам, но може да са решили да не я викат тази седмица, заради личната й трагедия.

# 36
  • Мнения: 79
Спойлерът, който се появи тук за отпадането на Гого в тежка битка с Генчо не би следвало да е верен поради две причини:
- В него се твърди, че Илиян и Мани гласуват срещу него, а Илиян вероятно отпада днес (съдейки по спойлера на Нова, в който се вижда, че Генчо и Георги са продължили днес.)
- Не може да е номиниран през първата седмица на сливането, защото тогава трябва да има имунитет в новото племе (освен, ако това не отпадне като правила). Следващата седмица отпаднал поради тази причина трябва да бъде някой от оригиналните Жълти или Червени, сините ще са с имунитет в новите си племена.

# 37
  • Мнения: 86
Моля ви, кажете ми Виктория кога си тръгва, непоносима е!
На финал била...

Така добре се е покрила зад Алекса, тя за мен е от най-най-най-най слабите участници!!!!

# 38
  • Мнения: 14
Само аз не съм я виждала тая прословута снимка още.
Това е снимката, която се върти в нета(даже не е пълна). Когато си върнеш предаването се вижда, че и Зорница е в най-вдясно(7ми човек) и изглежда, че до нея няма никого. Затова и са спойлерите за Елица. По-скандалното беше, че предаването на Гала, когато я дадоха беше преди повече от две седмици и изглеждаше доста невероятно.

# 39
  • Мнения: 1 917
Спойлерът, който се появи тук за отпадането на Гого в тежка битка с Генчо не би следвало да е верен поради две причини:
- В него се твърди, че Илиян и Мани гласуват срещу него, а Илиян вероятно отпада днес (съдейки по спойлера на Нова, в който се вижда, че Генчо и Георги са продължили днес.)
- Не може да е номиниран през първата седмица на сливането, защото тогава трябва да има имунитет в новото племе (освен, ако това не отпадне като правила). Следващата седмица отпаднал поради тази причина трябва да бъде някой от оригиналните Жълти или Червени, сините ще са с имунитет в новите си племена.

За мен спойлери е верен, но може би ще се случи по нататък в играта. Да кажем след 2 седмици. Преди да останат топ 8 или топ 10. Общо взето след обединението на племена остават още 4-5 седмици игра. Гого, ако е верен спойлера ще отпадне преди индивидуалните игри. Единственият, който няма да гласува за него са Мани и Фифо, когато станат жълти.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 466
Като гледам тук-там има грешни спойлери и за това се надявам спойлера за Гого да е грешен. Още не мога да повярвам, че този простак Алекса ще е големия победител.

# 41
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Не е грешен

# 42
  • Мнения: 79
Спойлерът, който се появи тук за отпадането на Гого в тежка битка с Генчо не би следвало да е верен поради две причини:
- В него се твърди, че Илиян и Мани гласуват срещу него, а Илиян вероятно отпада днес (съдейки по спойлера на Нова, в който се вижда, че Генчо и Георги са продължили днес.)
- Не може да е номиниран през първата седмица на сливането, защото тогава трябва да има имунитет в новото племе (освен, ако това не отпадне като правила). Следващата седмица отпаднал поради тази причина трябва да бъде някой от оригиналните Жълти или Червени, сините ще са с имунитет в новите си племена.

За мен спойлери е верен, но може би ще се случи по нататък в играта. Да кажем след 2 седмици. Преди да останат топ 8 или топ 10. Общо взето след обединението на племена остават още 4-5 седмици игра. Гого, ако е верен спойлера ще отпадне преди индивидуалните игри. Единственият, който няма да гласува за него са Мани и Фифо, когато станат жълти.

Надявам се Гого и Мани да направят коалиция с Рали и Михаела и така да се позадържат известно време, ако една от двете не изхвърчи през първата седмица на обединението. Иначе са пушчено месо за Джаф.

# 43
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 288
Моля ви, кажете ми Виктория кога си тръгва, непоносима е!
На финал била...

Така добре се е покрила зад Алекса, тя за мен е от най-най-най-най слабите участници!!!!
+ като свие устата като говори направо ...Smiley

# 44
  • Мнения: 1 860
Предполагам само Цецо е видян на нашето място, защото Илиян е в чужбина и може на него дистанционно да му правят интервю. Гого дори и да отпадне според спойлера ще е по-нататък. Според мен Фифо може и за него да гласува вече, предвид синхроните им с Джаферович снощи. И аз мисля, че снимката може и нарочно да е "изпусната", за да разпалят любопитсвото на зрителя. Но докато Ковид не потвърди за Гого, аз продължавам да не вярвам баш на този спойлер, дори и Гого да споменава за контузия. В тези игри може по всякакъв безумен начин човек да се нарани.

Последна редакция: пт, 21 окт 2022, 10:50 от karmilla

Общи условия

Активация на акаунт