Бижута с диаманти. Имате ли?

  • 53 661
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
това сме ние, жените - до последния си дъх ще помниш как съм мъжа ти  ooooh!
 hahaha

може да си спамим на воля, номинациите минаха

# 16
  • Мнения: 5 622
това сме ние, жените - до последния си дъх ще помниш как съм мъжа ти  ooooh!
 hahaha

може да си спамим на воля, номинациите минаха

Стига ма..че разводнихме диамантената тема  Mr. Green

# 17
 Аз имам бижута с диаманти, но не са много, защото много не съм фен. Имам много красиво диамантено колие, което си купих за 18 рожден ден. Годежни ми пръстен също е диамантен. Всъщност той е много скъп, защото се е предавал много поколения в семейството на съпруга ми. Имам и обеци с едно друго колие, което той ми подари след като се сгодихме. Но иначе нямам повече диамантени бижута, а и попринцип те са за по-специален случай. Не върви да си сложиш дънки и да се натъкмиш с диаманти от главата до петите. По принцип нося повече платина, също и злато. Също обичам да нося и перли.  

# 18
  • Мнения: 5 622
А как и е цената спрямо бялото злато?

Ми да ти кажа не знам точно, нека се включи някой, който е наясно, но със сигурност е поне 2-3 пъти по-скъпа  Thinking

# 19
  • Мнения: 5 622
Не върви да си сложиш дънки и да се натъкмиш с диаманти от главата до петите.


Според мен, такива диамантени обеци, за каквито аз си мечтая, ще вървят и на дънки и на вечерна рокля, на всичко  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 550
Имам едзин часовник с димантчета...подарък ми е.
Не носим часовници. ше зема го продам  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 806
БУБА, и аз така си мисля. Ще върви - все пак не е колие.
Ако е за подарък за теб - направи си го. Няма да съжаляваш.

# 22
  • Мнения: 35 968
Бубо, испешъли фор ю!  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 317
Не и за сега поне не ми се е искало да имам.

# 24
  • Мнения: 5 622
Бубо, испешъли фор ю!  bouquet



Мерси, ама тези не стават за по дънки, каквото най-често нося. Тези са за рокля с гол гръб, каквато никога не съм обличала (няма къде  Crossing Arms)

Аз искам просто ето това: 


# 25
  • Мнения: 35 968
вярно, но са страхотни Simple Smile

# 26
  • Мнения: 35 968
тези ми харесват страхотно! направо си представям една убийствена мадама как го разкъсва с нокти горкия момък , пазарувач на диаманти /от страст, де!/ Mr. Green


# 27
  • Мнения: 2 229


Аз искам просто ето това: 





Дам, и аз не бих отказала едни такива...някой ден... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 622
тези ми харесват страхотно! направо си представям една убийствена мадама как го разкъсва с нокти горкия момък , пазарувач на диаманти /от страст, де!/ Mr. Green




Ааа, те тез дето разкъсват от страст само такива, дето могат да купят диаманти са ми ясни...Майката му  е да можеш да "разкъсаш" без да очакваш диаманти насреща  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 35 968
Ааа, те тез дето разкъсват от страст само такива, дето могат да купят диаманти са ми ясни...Майката му  е да можеш да "разкъсаш" без да очакваш диаманти насреща  Twisted Evil

не го избивай на морал и т. н., не сме в Клю-то  hahaha

идеята ми е, че самите обици приличат на нокти на граблива птица и някак си ходят много на мацка с такива нокти  Wink

Общи условия

Активация на акаунт