А какви са ви слънчевите очила?

  • 81 296
  • 609
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
П.С. Засичала ли си "обекта" скоро?  Twisted Evil Аз чакам материал, нали знаеш.....

К,во не съм го засичала... Twisted Evil Онзи ден дойде в стаята ми да снима нещо на ксерокса и аз като го видях обърках ксерокса с принтера и го пратих да снима на принтера... Blush
Другата седмица ни е коледният купон и може да има снимков материал... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 309
Барнах се съвсем на скоро с новия модел на БУЛГАРИ с камъни под формата на изпъкнали цветенца от страни...Само не се виждат много от косата ми! Sunglasses
Винаги съм държала да имам качествени очила,нон-стоп ги нося.Ако не са на носа ми са на главата.
Облак  buria,дъжд  umbrella,сняг Nature Snowman-там са!!!

 newsm08

# 17
  • Мнения: 286
Killer Loop-от зрението/здравето си не пестя Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 194
Моите са на Max Mara - супер са... толкова много им се радвам, не само че са качествени, но и дизйна е мммм...
похвалих се Embarassed
Сега сериозно: за мен слънчевите очила е 100% задължително да са качесвени, такива за 5 - 10 лева от сергия, изключено, това не е майтап работа - със зрението си не правя експерименти, и макар че сина ми всяко лято губи по един - пак качествени купуваме... 

# 19
  • Мнения: 477
Ferre са моите!

# 20
  • Мнения: 595
Подарък са ми.Нямам навика да нося очила(в краен случай)-ползвам ги за диадема,но не се гордея с това

# 21
  • Мнения: 2 386
Polaroid  newsm10 Много държа на тях.

# 22
  • Мнения: 4 390
Guess и Chanel ми бяха останали, ама и тях загубих скоро, уж ги пазех.  Sad
Държа, очилата ми да са качествени, не правя никога компромис в това отношение.
Лошото е, че много трудно намирам такива, които да ми стоят добре,
понеже лицето ми е много малко и тъкмо намеря, и взема та ги затрия. Confused

# 23
копувам си евтини ,защото много ги 4упя,
не съм за скъпи очила.

# 24
  • Мнения: 619
VALENTINO са ми очилата.
Държа на това да са качествени.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 951
КВЯТ - но ги нося рядко

# 26
  • Мнения: 266
За мен слънчевите очила са не само аксесоар, а необходимост. Последните са ми POLAR VISION- поляризиращи. Основно ги ползвам при шофиране.
Тъй като са с плака, която лесно се драска, на плажа нося слънчеви очила със стъкла и няколко слоя покритие и пълна UV защита- специално си ги бях поръчала. Но не са поляризиращи.
Между другото в момента повечето оптики имат големи намаления на слънчевите очила, човек ако не държи да са последен писък на модата, може да си вземе качествени очила на доста прилична цена!

# 27
  • Мнения: 35 968
не употребявам Simple Smile
имам си диоптерни с фотосолар - две в едно

# 28
  • Мнения: 2 534
Един стааар модел на Оксидо , чудесни са ми , ама са цвят лилав , а той определено не е цветът на предпочитаните ми дрехи , но горе-долу се връзва
Тази година ще видя , като гледах новите на Каролина Ерера си харесах едни , ама чакам да видя и другите колекции , защото съм решила да е Персол ... по възможност

# 29
  • Мнения: 4 621
Моите са Vogue. Гледам на тях както на необходим аксесоар, който трябва да изглежда добре на мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт