Варна,Морето и Зимата (11)

  • 13 095
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 922
sky angel, нищо не каза за прегледа вчера?

Сутиени за кърмачки видях вчера в TCM на червения площад. 21 лева. Добре изглеждаха.

# 241
  • Мнения: 3 405
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151692.0

Ето тук разискват темата, пишат, че е прието майчинството да се запази, когато детето е на ясли Simple Smile

# 242
  • Мнения: 2 096
Не съм се изхвалила значи.. Как съм пропуснала!!
Значи Бебо е наред. 100% мъж. При това голям. Върви две седмици напред. Балев каза да очакваме или подарък за св. Валентин или голямо бебе - около 4кг. му е прогнозата. Нямам белези на стареене на плацентата. Това е в общи линии.
Успокоих се за пола, защото Танев казваше момиче, но мисля че Балев има думата що се отнася за ехография. Иначе се моля Танев да не замине в някоя командировка кога дойде време да излизаме, че за този голям-малък човек имам вяра само на този лекар. Най-страното е, че на кг съм наддала 8-9 до сега. Добре се храни човека.
Това е от нас.

# 243
# 244
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И аз да се похваля бях се притеснила че бебо яде малко, на 3 часа по 10 мин, и повече не ще, а той взел че пораснал с 930 г и 3 см за 1 месец, значи му стига папото  Joy

Да ви питам и вас рано ли ни е за кенгуру?

# 245
  • Варна
  • Мнения: 893
аз хабер си нямам от кенгуруто,смятам да ползвам слинг
но имам друг въпрос....към мамите които ползват аватари на youngnutrition.net
как се наглася снимката бе мама му стара  newsm78 ?? все ми я орязва от някъде  #2gunfire

# 246
  • Мнения: 535
Здравейте и от мен вече вкъщи  Grinning
Благодаря на висички за поздравленията Hug Hug Hug
Както вече знаете малката ми принцеса се роди на 17.12 и се казва Велизара  Flutter
Раждането ми го предизвикаха с таблетка, която докторът ми постави вагинално. Каза ми, че до няколко часа ще почнат болки, а аз да отида след 3 часа или ако имам контракции на 5 минути. Прибрах се вкъщи, мина доста време, а болки съвсем леки. Помислих си, че не ми е подействала таблетката, но все пак тръгнах към болницата. Провериха ми разкритието 4см  Mr. Green След около час оформление на документите, запис и т.н болките бяха още съвсем слаби, спукаха ми мехура в 12ч. След това вече болките се засилиха, но очаквах да бъде мноооого по-трудно. В 13,45 се роди моята прекрасна дъщеричка след няколко напъна. Беше супер - коремът ми се залепи за гърба и слушах как малкото съкровище проплаква - най-прекрасния звук baby_neutral
Като имам време ще сложа малко снимки   bouquet
Много ми липсвахте момичета, радвам се, че отново съм тук  Hug

# 247
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добре дошла Ди_!!! Hug
sky angel,много се радвам,че сте добре!!!  bouquet
Надявам се и аз като отида в края на Януари да каже,че всичко е Ок,в което принципно не се и съмнявам,но след всичките проблеми,които ми се изсипаха на главата......
На всичко отгоре днес на втория ми братовчед майка му починала,а леля катастрофирали за 3 път тази година......Тя не кара,все я возят и милата ми лелка явно случва на шофьори,защото всеки път са различни.......Слава Богу е добре.......
Преди да забременея не ни се случваха толкова гадости,но понякога като се почне.......няма спирка!!! cry
Аз да Ви се похваля,ЗАМИНАВАМ ПРИ БАБА И ДЯДО В СЕВЛИЕВО........... newsm65.Много ми е хубаво там и чакам този момент от месец поне:)
Лека и успешна вечер

# 248
# 249
  • Варна
  • Мнения: 199
Кали, радвам се много че срещатa при педито е минала добре и сте с цели 930 гр. по-големи!!
Браво на Митенцето - голям юнак!
За кенгурата казват, че тези, които са с твърдия гръб могат да се ползат от самото начало, но не за много дълго време (имам предвид като часове). Но като цяло общото мнение на всички е да се ползват след 3-тия месец. Аз лично мисля да изчакам до тогава. То и без друго къде ли да ходим с това кенгуро сега в тези студове...
Ти иначе изпробва ли го вече? Митето как се чувства в него? То като се замисли човек е същото все едно да гушнеш бебчо изправен на гърдите си. Няма голяма разлика, може би трябва само да му се придържа леко главичката.
Айде утре ако ти е скучно и ти се ходи на разходка се обади  Wink

Ди_, добре дошла отново!    smile3525 newsm07

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 23:36 от venira

# 250
  • Мнения: 3 595
Браво на големите човечета...зависи от кенгуруто има и с легнала позиция от новородено...

# 251
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
venira ами аз още не съм купила подарък за татито и трябва да се излезе, надявам се да е хубаво времето Praynig

а то мойто кенгуро не е нищо особенно на Бертони с твърд гръб и на бебо му отива, пробвахме го в къщи, май му хареса, защото много обича да се оглежда и да изследва света и му беше удобно да се пули на всичко

# 252
  • Мнения: 125
Sky Angel ,и на мен ми предстои раждане през февруари (19 .02)и съм се насочила и аз да раждам при д-р Танев на седмия етаж.А при Балев съм на преглед на 3.01 и очаквам с нетърпение да чуя какво ще ми каже за бебчо.Той пръв във 17 г.с. ми каза ,че ще е момиче и всички след това го потвърждаваха ,включително и Танев.Но наскоро една приятелка ражда в ОБ и момичетата ,с които е била в стаята родили момчета,въпреки че Балев им е казал момичета във осмия месец.Чувам,че във Вип етажа нямало места и Танев ми каза ,че може планово да родя ,въпреки че искам да е нормално раждане ,от което мен много ме е страх,защото първият път ме вкараха в болницата планово да паждам ,за да не си изпусне парите д-р Пенчева от АГ и щях да си умра без малко.И сега не зная какво да правя .Чувала съм,че Танев имал някакви методи за предизвикване на раждането и да е по-безболезнено и не толкова продължетелно.Първият път влязох да раждам с усмивка на уста ,но като зная вече какво е ме е страх адски много.Вярно ли е ,че вторият път не е чак толкова страшно?

# 253
  • Мнения: 2 096
juliet ще си правим компания във ВИП-а значи. Аз не се замислям толкова за това че нямало места. Един господ знае как ще е положението точно в нашия момент. Ще отреагирваме според ситуацията. Няма да родим на улицата я!
Колкото до планиране на раждането - и там ще отреагирвам според ситуацията. Принципно обаче съм против до момента в който медицински причини не налагат това. Танев е разбран човек. Мисля че ще намерим правилното решение. За предизвикването - чувала съм че в АГ правят разкритие на ръка. Също така има някакви глобули за поставяне във влагалището, които обаче АГ не ги предлагат като екстра, но можело да си ги купиш и да ти ги сложат. Ще проуча нещата и ще говоря с Танев на следващото посещение, което ще е след НГ.
За пола на бебо - Балев два пъти каза момче и е 100% сигурен. Танев твърди момиче, но не е убеден. Докато не се роди не се знае, но аз купувам всичко в синьо и жълто тъй че все тая. Само дето съм се настроила вече за момченце, но пък в началото исках девойка и както се казва - бебо да е жив и здрав мама ще е все щастлива.

# 254
  • Мнения: 2 616
Само исках да се присъединя към вас и да се включа в темичката.

Общи условия

Активация на акаунт