🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 8 (24.10 - 30.10) 🐄

  • 34 181
  • 863
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 704
Как ще харесваш някой , но няма да харесваш коментарите им? Аз не ги познавам лично,за да имам мнение какви бащи, синове и съпрузи са.Аз ги познавам от коментарите им в предаванията, които водят. Харесвам ги. И на дуелите ги харесвам. Има неща,които лекичко ме дразнят, но то няма идеални хора.
   Най-най-дразнещи за мен ас Лили и Хепи.Не понасям мрънкащи хора, особено Лили като вземе да  страда и да се вайка.....

# 46
  • Мнения: 1 247
То кой ли си пада по напудрени и лицемерни хора, но Камелия и Иван са откровено лоши и злобни.

Надявах се никой, но симпатиите на 95% от пишещите към Аксения сякаш първите епизоди никога не са се случили ме обърква. Но може и да греша, както писах в предишния си пост. Въпрос на лично мнение.

Първите епизоди са си първи епизоди. Хората с различно темпо се напасват към обстановката. Аксения сама си каза, че е изолирана от света и по цял ден си седи вкъщи, я сготви нещо, я потренира... роботът чисти и животът си тече.

Аз гледам цялостното повдение и игра, не епизод по епизод. Както казах, на мен Камелия ми е най-симпатична от тези кратки интервюта, които им правят. През останалата част, обаче, никак не я харесвам. Не е себе си и си личи, играе роля, но се пропуква много често, защото за да играеш театъра, трябва всички да са актьори - когато има не актьори около теб, да подкрепят и вървите заедно по сценарии, няма как да ти се получи.

# 47
  • София
  • Мнения: 20 045
Момчета, благодаря за поредната безупречна тема!

За фермер при новите гласувах за Генчо, мисля че има голяма вероятност да е той. Антипатични са ми доста хора, за съжаление - Калин, Иван, Радо, Евгени, Ванчето.
За ратай от старите и аз като болшинството смятам, че ще е жена - Валерия или Веселка, за да дръпнат Мажена или Елена и да продължат победния план.
Гечо е сприхав и вика много, но беше прав в спора с Яни. Просто не бяха това начинът и времето да се постави проблемът на масата. Трябваше да си го обсъдят после насаме в отбора, не пред новите. Яни е добряк и съм сигурна, че прави всичко с добри намерения, но някои негови думи и действия ме озадачават искрено. Гечо като се разпеняви при кръга на истината и му каза, че се е провалил в най-важната задача - да опазят ратая си, Яни му отговори "Много се радвам!". Може би се е стъписал и просто не е знаел какво да каже, но беше странен отговор.

# 48
  • Мнения: 3 147
Коментарът на Яни "Много се радвам" го приех чисто стратегически, че са им дали шанс един вид.

Как ще харесваш някой , но няма да харесваш коментарите им?
Никъде не съм казала, че ги харесвам. И да, има разлика между поведението им в анонсите и поведението им по време на дуел, като изказах мнението си за последното, което е и предметът на въпроса в анкетата.

# 49
  • Мнения: 1 928
Не мога да кажа , че Гечо е прав в скандала с Яни. При него е по скоро желание за конфликт и желание да бъде забелязван отколкото - справедливостта. И не мога да го оправдая. Всички злини на света имат правилна цел(справедлива според нечии разбирания), но много лош подход .

# 50
  • Мнения: 7 654
Мерси за темата!

Фермер при Новите няма да се учудя и Мажена да е. Rolling Eyes
Ратай- Радо.

   Най-най-дразнещи за мен ас Лили и Хепи.Не понасям мрънкащи хора, особено Лили като вземе да  страда и да се вайка.....

Лили отначало, учудващо за мен, почти я харесвах. Сега, съвсем типично за мен, ми е топ дразнител. Вечно онеправданата тя, милата- ау, ау... Наред с онова досадното Ванче (в което нищо Хепи не виждам. Камелия също ужасно ме дразни. Въобще тричките да си сбират багажа и да си Одят.

# 51
  • Мнения: 2 082
+1 - Кирил и Ивайло  никой не може да ги надмине по злобарщина. Камелия направо е цвете, сравнена с тях.
Изобщо не съм съгласна  тези двамата миналата година започнаха да агресират след като  феята на аурите започна да ги провокира с нейните глупости. Честно казано и мен ме изнервяше Ванчето за 1 по час вечер,а не искам да знам как са я изтрайвали 24/7 нейните съфермери.
Докато в момента Камелия абсолютно никой не я провокира с нищо,тя просто си е зла черна душичка

# 52
  • София
  • Мнения: 15 216
Що ли пък другите не се провокираха от Ванчето миналата година?
 А само Кирил и Ивайло?
Със сигурност и други са се дразнили от нея по някакъв начин, ама до такива крайности и извращения не стигнаха. Та проблемът не е бил у Ваня - по тази логика.

# 53
  • София
  • Мнения: 27 132
😀😘

# 54
  • Мнения: 314
Благодаря за новата тема. Иван и Андрей ме дразнят в пъти по-малко, отколкото предни години. Даже ми се струват доста поолегнали и определено четящи тук и там и взимащи си поука, доколкото им го позволява капацитета им. Ако бях на мястото на Андрей, щях да им взема много повече продукти. Не може нон стоп някой да прави каквото си иска и дори да си позволява кофти отношение към хората от продукцията и това да се толелира. Не знам какъв му е проблема на Радо, освен че той никога не е виновен и храната му е малко.
За фермер на новите- МВР-то или Мажена, а ратай хейти Ванче. При новите залагам на жена ратай, за да може да се продължи с чистката- Валерия или Веселка. За тях съм сигурна, че излязат ли на арената противника е аут, а това е целта на жените като стана ясно, че мъжете (продукцията) го играят горди и честолюбиви. Мажена отдавна й е време да си ходи. Поне да беше интересна, а то...
Интересно ще ми е да видя Аксения в ролята на фермер и мъжете как ще я възприемат като такава.
Само 4 позиции за най-неприятни участници... това е нечовешко.

# 55
  • Мнения: 2 082
Що ли пък другите не се провокираха от Ванчето миналата година?
 А само Кирил и Ивайло?
Със сигурност и други са се дразнили от нея по някакъв начин, ама до такива крайности и извращения не стигнаха. Та проблемът не е бил у Ваня - по тази логика.
Проблема си беше точно в нея,само че останалите участници имаха повече акъл и не избухваха. Ванчето си беше кукувица изпитваща удоволствие да дразни околните ,разбра че двамата идиоти поддават и нарочно ги провокираше. С агресията си я направиха мъченица, но ако трябва да бъдем честни много малко от защитниците й в темата (доста бяха миналата година) ще могат да я изтърпят за повече от няколко часа.
И за да се върна на сегашния сезон ще кажа ,че и на мен ми бяха малко опциите. Щеше да е по-лесно вместо да гласуваме за най-анти да има опция "  отбора на безнадеждните" Grinning

# 56
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Докато стане време да се запиша, и вие вече всичко сте казали.
Съгласна съм с всички за всичко.
Не харесвам нито един, буквално нито един от новите, като начело са Камелия и всички мъже, дори не знам кой преди или след кой се нарежда, но мисля, че Радо води колоната. Дори и Влад ми е безличен някакъв. Никакъв.
Иван е с поглед и поведение на социопат, а Калин е изтъкан от комплексите на типичния провинциален Ганчо, ама не Балкански. Евгени е лентяй, не знам работата в МеВеРеТо ли го е научила да не върши нищо, а да чака всичко, но и той ми е доста антипатичен. За Камелия вече писах - типичната женска злоба и завист я карат да е това, което е. Грозна работа, много грозна. Ванчето пак ще кажа - това мрънкало само загуби от повторното си влизане във “Фермата“, когато си на толкова години, на колкото е тя, и все още си сам, то ти се превръщаш в типичния саможивник, и респективно - дразнител когато се опиташ да се впишеш в колектив.
Приятен полъх е Аксения, разбира се, не спира да играе, тоест, да “играе“ за публиката, и по време на дуела го правеше, за нея е много важно това как изглежда и да е харесвана освен като играч, и като жена, но пък на този дуел и нямаше нужда да се напъва много. Обаче, ако така се държи и на следващия, и ако срещу нея е Камелия, та дори и Ванчето, не е ясно дали резултатът ще е същия.
От новите съм писала - твърдо съм ЗА Валерия, Веселка, Финци, Яни. И продължавам да си мисля, че хлебаря от Плевен ще стигне напред, много напред, защо не и финал. Най-неприятен от старите продължава да ми бъде Гечо, следван от Лили. Нина ми е .....никаква.

А, Иван и Андрей ме дразнят....малко. Особено когато имат пристрастия и си личат.

# 57
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Няма нужда да обсъждаме минали неща от предния сезон, достатъчно позорен беше за двамата индивида.

# 58
  • Мнения: 9 107
И/А не ме дразнят много, дразнят ме когато  издават пристрастията си, иначе явно дуднат на игрите, за да има напрежение.
Антипатични са ми доста хора - Калин, Иван, Радо, Евгени, Камелия, Лили мрънкалото, Хейти Ванче. Мажена ще си мине между капките.

# 59
  • София
  • Мнения: 15 216
Иван и Андрей ме дразнят, когато се лигавят, а те често го правят.
А пък на мен лигавите мъже са ми неприятни.
И от всичките им лиготии, най-неприятно ми е когато се лигавят с думата "българщина". Ударението в нея пада на "ъ" - за справка , примерно, тук: http://talkoven.onlinerechnik.com/duma/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3% … D0%B8%D0%BD%D0%B0
Те си обичат да го слагат на последното "а".
И, честно, вбесявам се като го чуя. Защото си е очевидна лигня. Не може продуценти, които имат претенциите да правят "най-българското риалити", да се превземат точно на тази дума.

Общи условия

Активация на акаунт