🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 8 (24.10 - 30.10) 🐄

  • 34 194
  • 863
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 42
За съжаление и аз мисля, че Вал не е това, което си представяме, барабар с фермерите. Хепито ще я отнесе, като куцо пиле-домат. Дано не ходи на дуели до финал, а на финала - късмет й пожелавам. Може би Веселка и Ванчето са най-силните и комплексни играчи, за Камелия - не знам.
От мъжете смятам Калин (на първо място) и Яни за силни и мислещи мъже. След това са Финци и Влааад. Всички останали - не са заплаха за никой, начело с Радо, който има сила, разчита на нея, но пък му липсват много други качества. Чавдар ми идва в повече с нравоучения и морал, според неговата призма. Хубаво е да има такива хора, но все пак да си четат у тях.

# 826
  • Мнения: 9 700
Хепито също не е в оптимална форма, добра е в статични игри за издръжливост, но е разпиляна и не особено добра в силови елементи.
Съдя по представянето и в игрите до момента в Максимал. Защото снимките на Максимала са свършили една седмица преди да започнат снимките на Фермата.

# 827
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
И аз мислих, че победата ще е по-чиста, но Вал лежи на стари лаври и на настоящето си битие на спортист. Но до там. Мисля си, че дори Аксения би я била. Тя не се панира, събира се, слуша и изпълнява.

# 828
  • Мнения: 903
Малко встрани от вчерашните страсти.
Винаги ми е бил интересен въпроса, какво се случва с всички къщи и постройки, които участниците строят, докато са там?
Разбрахме май само за Ф6, че собственикът(забравих му името), който гледаше специалната порода овце, ще ги ползва за себе си.
А всички останали, включително и сегашните на брега на язовира? Ще е жалко толкова труд и накрая да мине багера.

# 829
  • Мнения: 8 578
Не виждам как точно Ванче ще отнесе Вал. Та тя на нейните дуели си е губила по някоя битка. Не е била терминатор. А сега е по-възрастна и в момента поуморена от доене. От Вал очахвах повече, главно на играта с прашката, но това което видях като цяло за мен е достатъчно добро, за да се изправи срещу Веселка и Камелия. Има шансове да ги бие при евентуален дуел. Въпроса е във вида на игрите. С това точкуване, ако са ти подредени правилно, то и 2 от 5 да вземеш - ще победиш. Много зависи първо кой и как подрежда, второ дали някой елемент няма да се окаже препъни камък и да замине цялата битка на играча. Все пак всеки има слабо място. Даже Мартина от предния сезон, която е може би една от най-добре подготвените физически жени, загуби някои игри от русата Ваня и Живка, защото не се справи на определен момент. Още помня на финалните битки като зацикли на хвърлянето на кука.😅

# 830
  • Мнения: 2 094
Много зависи от подредбата на точките и от самите игри,не е като да не сме виждали силни участници да си заминават от по-слаби. Няма непобедими  играчи и често опира до един прост късмет. Аз искрено й желая на Вал да стигне до финал и дори да спечели, въпреки че не е терминаторът който всички си мислехме че е.

# 831
  • Мнения: 2 155
Също не обичам драмите, особено обилно напоени със сълзи, но Вал не ме е разочаровала. Смятам, че е по-чувствителна и има някаква фобия от гръмотевици. Сълзите и драмата бяха не само заради избора, а заради голямата отговорност, която й вмениха съотборниците и страха да не ги подведе, ако направи грешен избор.
За двубоя ръцете й бяха уморени. Предмишниците й крампираха и това я затрудняваше.
Елена излезе корав противник, който участниците и ние тук незаслужено подценихме. Победата й над Альона вече не ми изглежда случайна, а напълно резонна. Влязла е подготвена във Фермата, тренирала цепене, коване, рязане с трион, което е похвално, така се прави. Реденето на точките не беше добро, но не се отрази на резултата. В крайна сметка спечели една от три битки.Така, че заслужена победа за Вал.

Вал и Елена ме изненадаха приятно, че бяха чели сериозно Алманаха. В предните битки беше тъжно и дразнещо да гледаме участници, които просто маркират битката, като играят тото.

п.п. Елена ще направи фермер някой от Камелия и Влад, ако е първата няма да бави Ванчето и с мерак ще я прати в обора, което е много гадно и нечовешки. Imp
Три седмици изолиран на другия бряг да ринеш тор и да се грижиш за животните, щеше ми се да пиша и на двата бряга, но не ми се искаше да обидя едните, вие решете кои. Innocent

# 832
  • София
  • Мнения: 957
Малко встрани от вчерашните страсти.
Винаги ми е бил интересен въпроса, какво се случва с всички къщи и постройки, които участниците строят, докато са там?
Разбрахме май само за Ф6, че собственикът(забравих му името), който гледаше специалната порода овце, ще ги ползва за себе си.
А всички останали, включително и сегашните на брега на язовира? Ще е жалко толкова труд и накрая да мине багера.

Имаше същия въпрос към Андрей в едно блиц интервю (беше скоро от някакво летище, Мирон задаваше въпросите). Каза, че къщите са частна собственост и след предаването собствениците решават какво да правят с тях. Някои къщи били изоставени или съборени, други се ползват, манастирът е действащ и т.н. Не изброи за всяка, говореше обобщено.

# 833
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Най-добрата подготвена жена въобще е била Велислава.

Вал няма да я забравя как в седмицата с разменените роли с Виолета построиха бая неща. Още тогава даде заявка за силна жена играч. Но да не забравяме, че това е било преди пет години.

# 834
  • Мнения: 490
Елена беше една от малкото приятни състезатели от новите, обаче не е за такъв тип предаване. Там се търсят съвсем дрги неща, а на нея си и личи, че е добричка и умерено позитивна душичка. Явно е от такъв типаж, че да се види как един такъв човек би реагирал с хиперактивници като Радо и Ваня наприер.   Смятам, че се е готвила за някои елементи от арената.

Питане: Има ли шанс Камелия умишлено да и е наредила грешно точките, защото от видеото се виждаше, че тя предимно реди?

# 835
  • Мнения: 2 938
Изобщо не мисля, че Вал взе победа на късмет. Че тя си взе всички битки без една, която беше малко по-специфична - с точност и съсредоточаване.  Видяхме Елена с целенето - беше зле срещу Альона, но сега пък и беше доста лесно с голямата прашка. Освен това Вал я боляха ръцете много. Изненада ме по-скоро с емоциите, които вложи. Чудо голямо, че ще отстрани някого. Нали това е целта на играта. Елена се беше надъхала много, но не е от силните участници, каквото и да говорим. По-скоро на ниво Нина, Лили, Мирела.
Аз не мисля, че Елена е “душичката”, за която се опитва да мине. От такива едва продумващи, беземоционални женици съм си патила лично и то с много кални номера. Просто действат тихо. Да не забравяме чий съюзник беше - на Камелия. Разликата между двете е, че Камелия действа шумно, Ленчето тихо, тихо, с усмивчица на уста, ама крайния резултат - същия.

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 11:40 от Iseis

# 836
  • София
  • Мнения: 11 587
Елена се оказа по-силна, отколкото изглеждаше на пръв поглед. Нямам предвид на фона на Валерия, а цялостно завърши всички битки с много добро време. Личи си, че се е подготвяла за коване, рязане с трион и тн. В някои сезони е имало участници, които чак като влязат започват да се учат.

Вътре имат ли предходния Алманах, ако да, Вал да седне и да ги чете, защото явно е умна, щом толкова и формация е запомнила за толкова кратко четене. Може да си подсигури лесни точки.

Впрочем, както Иван загатна тук, тази година ще има промяна в броя финалисти. Ако броят е по-малък, ще е по-трудно добирането до финал, но ако са повече, ще се улеснят и жените, ако са хитри, могат да си направят така дуелите, че да не излизат силните една срещу друга.

# 837
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Старият алманах се продава свободно. Можеха всички да го вземат и да се подготвят предварително, а вътре да четат за гъбите Simple Smile

# 838
  • Мнения: 797
Елена беше една от малкото приятни състезатели от новите, обаче не е за такъв тип предаване. Там се търсят съвсем дрги неща, а на нея си и личи, че е добричка и умерено позитивна душичка. Явно е от такъв типаж, че да се види как един такъв човек би реагирал с хиперактивници като Радо и Ваня наприер.   Смятам, че се е готвила за някои елементи от арената.

Питане: Има ли шанс Камелия умишлено да и е наредила грешно точките, защото от видеото се виждаше, че тя предимно реди?
Според мен има такъв шанс.Малко остана до сливането и там нещата вървят по друг начин.Всеки за всекиго е потенциален съперник! И като се има предвид ,,бялата и душичка,, нещата клонят на там.Наистина Камелия е долен човек

# 839

Общи условия

Активация на акаунт