Кюретаж и забременяване след това - тема 88

  • 18 759
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 322
Аз само да добавя, че за кюретаж на частно, тук във Варна те държат 2 часа и след това те пускат да си ходиш.

# 61
  • Мнения: 626
И аз бях в една частна болница в Бургас, приеха ме и след 2 часа се прибрах.

# 62
  • София
  • Мнения: 11 707
Благодаря ви, момичета.

# 63
  • София
  • Мнения: 11 783
И в Щерев на частно ме пускаха след 2 часа, ако имаш допълнително застрахователно здравно ще ти възстановявт частично. Успех!

# 64
  • Мнения: 513
В Майчин дом ме пуснаха следобяд с уговорката при болки или силно кръвотечение право в спешното и се прибирам в отделението. Ама и аз бях доста зле психически, голям рев му дръпнах, но добре физически та явно прецениха, че е по-добре да съм в къщи с ММ.
Иначе четвъртък ме приеха, понеделник ме изписаха официално.

# 65
  • Мнения: 1 037
И аз частна болница по здравна каса след 2-3 часа ме пуснаха, а официално след 2 нощувки. Казаха при проблем какъвто и да е, в болницата, а не по лични лекари и тн. Принципно си е малко измама така, ама не ми се седешу в болницата особено като нямаше нужда.

# 66
  • Мнения: 148
Някой правил ли е кюретаж във Вита.
Мисля, че моят лекар насочва там при Дойчиновски, но не знам как се случва цялата организация при положение, че часовете на някои лекари са заети за доста време. А едва ли ще е много приятно да чакаш, може и да е глупав въпрос, но ми се въртят всякакви организационни мисли, за да не ми е още по-стресиращо след това.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 707
Ще видя и аз кого ще ми препоръча, но няма да отида при лекаря от Вита, тъй като точно при него бях на преглед и след това стана проблемът. Не го обвинявам, но винаги ще се питам дали нещо не пропусна, аз ли съм виновна или просто си е било с аномалия.

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 21:27 от bubanka

# 68
  • Мнения: 148
Niya - Надявам се все пак при теб нещата да не са приключили, нямам опит с това, но виждам, че има хора с кървене и продължават бременноста, стискам палци да е наред всичко.

# 69
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 720
Ходихме в София в Надежда. Имаат съмнение за аденомиоза и искат хистероскопия. Също и спермограма на мъжа

# 70
  • Мнения: 148
При мен нещата продължават да вървят зле. Вторник вечер започнах да кървя, беше като менструация няколко часа, зацапване до сутринта и след това спря. Сряда отидох да ме видят и сакът беше доста отлепен и все още празен. Лекарят директно каза, че или ще започна сама да кървя или ще се наложи кюретаж, насочи ме да си избера място където да ме видят още веднъж и да са готови да ме приемат при спешност. Понеже сакът продължава да расте, вторият лекар каза да изчакаме до понеделник. Аз видях, че препоръките са да се чака празен сак до 25 мм, не знам дали тук се ръководят от това. Повече не съм кървила и се надявам да издържа до понеделник. Реална надежда явно няма, но искам да знам, че съм направила всичко. Спряха ми клексана и аспирина. Пуснах и ЧХГ четвъртък, все още нарастваше.

Последна редакция: сб, 05 ное 2022, 09:32 от mir_

# 71
  • Мнения: 626
mir, кураж! Много е неприятен този момент на чакане!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Много съжалявам, знам какво ти е и знам как надеждата си отива последна. Чак вече като ми излезе мехурът между краката, тогава загубих надежда, че може да се направи нещо. Sad ако има нещо, което може да се нарече положително поне в твоя случай, е че е начална бременност и вероятно ако се стигне до кюретаж, няма да се наложи да чакате дълго за нови опити.

# 73
  • Мнения: 27
Добро утро от мен. Влизам да дам кураж на всички, които се борим със загубите и гледаме към щастливия финал. Тази сутрин видях 2 чертички Scream Изобщо не очаквах да стане от пъврия опит, направо съм в шок! Сега, разбира се, настъпва голямата паника - какво предстои. При кой лекар да се следя, още тези дни трябва да ми изпишат терапия. Имах записан час за хематолог, но е края на месеца и днес ще звъня да се моля да го преместят. Не знам, много ме е страх..

# 74
  • Мнения: 1 014
Честито! Пожелавам ти безпроблемна бременност и износване до термин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт