Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 11

  • 24 153
  • 702
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 27 221
Отговорът е верен, сериозно ли?
Билалов си играе сам. Сам маркира отговора за 'Хайката' Нямам думи какво прази тоз човечец или каквото му подшушват в ухото ама така го прави, че е нагло чак. Без значение дали в добрия или лошия смисъл на думата.
Това не е онова предаване с Ники Кънчев, някакво друго ще да е. 😮

# 541
  • Мнения: 7 856
Роза Паркс е май по някакви спомени.

# 542
  • Мнения: 36 524
Роза Паркс с това е известна.
Може ли да си помисли, че е Опра?!

Ох, тази история е тъжна, но за себе си съм против. Нямам нищо против другите да даряват и да взимат.
Аз дори попълних преди години изричен отказ за донорство и съм казала на близките си (че не давам и не искам чужди).

Последна редакция: ср, 07 дек 2022, 18:20 от pppqqq

# 543
  • София
  • Мнения: 27 221
Не е ли ядрения синтез тук?
Досега доста лесни въпроси му се падат.
Шампионската лига ; Хълк. Хех.
Но успех на момчето, такива играчи искам да гледам.

# 544
  • Мнения: 36 524
Така е. Ето още един елементарен въпрос.
Ориндж имат 25% отстъпка с код WISHLIST25 - ако някой иска книгата Стани богат. Обаче безплатната доставка е над 40 лева.

Как може да си хаби жокера така?!

# 545
  • Мнения: 8 233
Да бе, най-лесния е за Шампионската лига, но само за тези, които се интересува. Азз като не гледам ми е тотално неиззвестен отговорът.

# 546
  • Мнения: 36 524
Обаче нямаше как да е някой от другите отговори - поне два отпадат автоматично.

# 547
  • Мнения: 41 029
Не знам, за мен въпросът за Шампионската лига е несъизмеримо по-труден от тези за Слънцето или Дънди Крокодила.  Даже и за Хълк не бях сигурна и ми е странно как "въпроси за детската градина" са за повече пари...
И това с президентите е сравнително лесно.

# 548
  • София
  • Мнения: 27 221
Разочарован съм от този младеж.
Въпроси подаръци, направо смешни въпроси, а той гърми жокери.
Това с Дънди крокодила е направо срамно да се зададе за 3000 лв.
Стани богат определено не е това което беше. Никакъв смисъл не виждам във въпросите. За един подаръци, за друг някакви абсурдни въпроси още до 500 лв.

Айзенхауер? Няма какво друго да е.

# 549
  • Мнения: 36 524
Във въпроса за Хълк пак отпадаха автоматично два - Батман и Супермен (защото не са герои на Марвел). А Спайдърмен не е Брус - Питър Паркър.

# 550
  • Мнения: 41 029
Във въпроса за Хълк пак отпадаха автоматично два - Батман и Супермен (защото не са герои на Марвел). А Спайдърмен не е Брус - Питър Паркър.

Стига да знаеш какво е Марвел, а аз не знам. Имах някакви спомени за имената и може би щях да позная, но пак ми е доста по-несигурно от въпроса за президентите например.  Изобщо степенуването ми е хипер странно.

# 551
  • София
  • Мнения: 27 221
Е, аз ги знам всички супергерои Simple Smile
Дори не бих ползвал така популярната опция с изключването на отговори.
Точно там ми е силата. Филми, сериали, книги, герои, спорт. Simple Smile
Тези въпроси дотук се минават директно, без жокери. С мислене, не повече от 5 секунди Wink

# 552
  • Мнения: 7 856
Е, не! Толкова елементарен въпрос за 10 000! - слух, имплантира се на глухи деца в ранна възраст.

# 553
  • Мнения: 36 524
И пак е лесно - ухо. Не знам откъде го знам, просто съм го чувала някъде.

# 554
  • Мнения: 41 029
Това вече не беше лесно. Да, лесно се изключват поне две опции, ама после си е съмнително...
И това с паметника мие трудно - тук вече представа си нямам.

Общи условия

Активация на акаунт