Süßes oder Saures ?!? или 239-та маскирана немска тема

  • 26 827
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 224
Наистина ли се умилявате?

Да, наистина. Кое те притеснява?

# 76
  • Мнения: X
При нас имаше някакъв гръм и пукот преди малко... Много се изплаших.

За сега звъннаха само един път на вратата, естествено, че не отворих.
И аз

# 77
  • Мнения: 7 472
Нищо не ме притеснява, просто ми е фалшиво.

# 78
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 499
Ние раздадохме доста сладки, минаха 4 групички с по 2-3 деца, всички се движеха с телохранители (татковци или каки). Всички бяха много хубави маскирани и предисвикват умиление. Преди обикаляха по-големи деца, сега бяха все малки.

# 79
  • Мнения: 7 224
Нищо не ме притеснява, просто ми е фалшиво.

Твое мнение, уважавам го.

# 80
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
При мен не са идвали, май от първата ми година тук Sad На мен ми е сладко и нямам проблем да отворя. Винаги имам сладки неща.

# 81
  • Мнения: 543
Вчера бях излязла на разходка с количката и има на една съседна уличка едно сладурче/момченце към 2-3г. Този път баща му беше навън с по- малката му сестричка. И то като ме видя детето реши да ме поздрави и ми казва Hallo die Dame и взе да обяснява на баща си, че в количката има бебе. Мноооого е сладичък. Аз винаги се усмихвам на дружелюбни и учтиви дечица, никога не ги подминавам ей така.
Но пък мен ме дразни отношението на " тукашните" изобщо да не ти отрегистрират детето. Те на кучетата и котките си повече обръщат внимание.
Ние не празнуваме Хелоуин.

# 82
  • Мнения: 7 224
Аз също не празнувам, по-горе в темата го отбелязах.
Но какво пречи да отвориш вратата на деца, дошли за нещо сладичко?
Това са деца и искат бонбони, не носят бомби и зарази.
Не е толкова страшно, даже напротив.
Ох, вече много ми писва.

# 83
  • Берлин
  • Мнения: 4 649
Аз също не "отрегистрирам" чужди деца. Не ме умиляват изобщо. Впечатляват ме будни деца, с умни питащи очи. И това закратко.
Аз пък се изтипосах с клин на паяжини и паяци- за мой кеф, имаше гримирани и дегизирани колеги в работата. Но при нас работната среда си е невероятен микс от полово ориентирани и не ориентирани, търсещи се, доказващи се, от целия свят-цветна експлозия. Понякога ми идват в повече всички, друг път се забавлявам, тотал игнор ми е нормалното поведение, когато имам нужда от пълна концентрация и работоспособност.

# 84
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
И аз нямам проблем да отворя на децата Simple Smile Като се радват... защо не

# 85
  • Мнения: X
Има и такива които се радват на децата. Сигурна съм, че ще срещнеш.
На мен ми идва в повече като го отрегистрират моето, тук е ок, смеят му се, говорят му, в Бг обаче директно го пипат, веднъж един непознат мъж тръгна да го прегръща,. Ходихме до Бърза помощ за ударено и двете жени така и не разбах мед. сестри ли бяха не спряха да я пипат, дърпат, щипят и всъщност остана на заден план защо отидохме.

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
Е това е все пак нормална реакция. Моето в Тунис една бабка се засили да го целува по устата. За малко да изяде шамарите. Та да му се радват е ок Simple Smile

# 87
  • Немция
  • Мнения: 6 979
Каква фалшивост, дами???
Моите момчета бяха щастливи, маскирани и не разбираха защо много хора не им отвориха врати.
За тях беше радост, дългоочаквана, хем са по-големи.
Но събраха доволно количество сладости, дори и на мен една жена ми подари шоколад. Smile
Къщите на по-оживената улица почнаха по-рядко да отварят, сигурно им идва в много. В по-закътаните улици хората бяха по-отворени, някои бяха оставили кошчета отвън със сладости на самообслужване.
Винаги след шествието по чуждите порти настроението е чудесно, децата ни са заредени с хубави емоции. Плануват Хелоуина другата година. Smile

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 23:35 от Бибит

# 88
  • Мнения: 7 224
Точно защото виждам колко са ентусиазирани и как се радват, затова отварям и им давам това, което искат  -Süßes. Ся, да е некой данъчен и да ми иска разни други неща, мое и да го отсвиря, ама на дечица как да откажеш? Няма фалш тука, ние сме фалшивите, щот сме оскотели и превъртели от размишления и предразсъдъци. Щото все нещо ни пречи, щото все трябва да сме анти.
Жалко, Мьос като пусна темата я ориса да е весела, ама май не се получи, поне в началото. Дано по-натам потръгне в по-жизнерадостна посока.

# 89
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Тази вечер минах през 10на селца из околията, навсякъде имаше деца и възрастни с торбички за сладко.  А в едно от селата на една пейка седяха младеж и девойка. Стана ми едно носталгично- така ние седяхме вечер по селските пейки лятото  и по-смелите сваляха първите гаджета.

Общи условия

Активация на акаунт