💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 126 807
  • 3 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 830
Благодаря за темата
Не искам Алекса да е капитан, че ако спечели твърде много ще му станат грошове. А и с томахавката, той става непобедим.

# 16
  • Мнения: 909
Тоя Алекса е голяма работа 🤣 Не беше ли от крава тая гега 🤣 Или на всеки казва различно 🤣

# 17
  • Мнения: 3 361
Играч на седмицата Мани.
Алекса ще е капитан, защото Виктория е много слаба и има голям риск да изгърми и те го знаят. Може и Мира, ако Алекса го е страх, че може да стане като с Елица.
Мисля, че Лефтеров ще бъде предпочетен за капитан от Женя. Не знае какво би му хрумнало да прави ако стане напечено, но пък и е най-подходящ за капитанска битка.

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 21:17 от Гарганела

# 18
  • Мнения: 4 075
Благодаря за темата!
Играчи на седмицата за мен бяха Мани и Фейгин, още тогава казах, че в моите очи това е жесток стратегически ход.
Предполагам, че ще спечелят Безстрашните.
Капитани - Алекса и Лефтеров. Първият няма да пусне кокала докрай, а вторият ще има гърба на Евгения. Междудругото, в първите дни от новата седмица ще е интересно да видим доколко Евгения е запазила позициите си в племето след номинацията и отпадането на Михаела.
Гласувах, че трябва да използват грошовете, но съм 50:50. От една страна може другите да ги излъжат нещо, за да ги издухат рано и после на съвета да гласуват така, че екстрата да няма значение. Но много зависи и какво ще предложи Ралица - имунитет или гласове.
Трябва да стрелят към Виктория - тя има повече шанс да отпадне в битка в сравнение с Алекса, в същото време има повече позиции в племето, в сравнение с другите двечки от алианса.
За финал - за мен проблемът не е в мъже, жени, а другаде. Прави ми впечатление, че жените победителки, чиито снимки качвате, са бая якички мадами, които могат да бият половината мъже у нас.

# 19
  • Мнения: 1 889
Алекса ще е капитан, защото Виктория е много слаба и има голям риск да изгърми и те го знаят. Може и Мира, ако Алекса го е страх, че може да стане като с Елица.
Мисля, че Лефтеров ще бъде предпочетен за капитан от Женя. Не знае какво би му хрумнало да прави ако стане напечено, но пък и е най-подходящ за капитанска битка.

Аз мисля, че няма да рискуват да изгубят някой на капитанската от техните. Знае ли ги човек... Капитанските може да са да гърми някой всяка седмица. Тея си сменят правилата като топъл хляб.

# 20
  • Мнения: 990
Йей, честита ни нова темичка, дано да е приятна и позитивна! Hug
Благодаря на момчетата за целия труд, който полагат за да я поддържат, а и на всички коментиращи, че си правим толкова хубаво местенце тук.
Като си помисля, че ни остават максимум пет седмици до финал и ми става малко тъжно. Sad

# 21
  • Мнения: 2 495
Ама много съм зле... винаги забравям да погледна тапета.
Страхотен е, Дяволче! Благодаря и за него!🤗

# 22
  • София
  • Мнения: 12 408
Благодаря за темата!
Досадно ще е пак Алекса да е капитан. Залагам на Виктория. Предполагам, че Непобедимите ще са на резиденцията.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 551
В анкетата посочих за играч на седмицата Мани, а за капитани - Алекса и Лефтеров. ГиГ би трябвало да стрелят по Мирослава, въпреки че ми се иска да е по Виктория, не знам дали е добре да я настройват срещу себе си. И да, бих се радвала да има двама победители - мъж и жена.

Искам да попитам, тъй като не съм гледала епизода на подкаста на Чакалов, в който гостува Стратимир, дали наистина е нарекъл 30-годишните жени "бабички без работа" или нещо в този смисъл, защото той е на 29... неестествено ми се струва да мисли така, освен ако времето за него не тече по различен начин.

# 24
  • Мнения: 909
Мечтата на всяка медицинска сестра 🤣.


Вените на ръцете му (и на други места 🤣) ще се пръснат 🤣. Видно е с просто око, че има какво да се кръвооросява ама чак пък толкова 🤣.

# 25
  • Мнения: 3 295
Вените на ръцете му (и на други места 🤣) ще се пръснат 🤣. Видно е с просто око, че има какво да се кръвооросява ама чак пък толкова 🤣.
Ееее.... Бива ли такива неща сега да пускаш:joy:Joy Close Как може?Joy
пп. При Валери също имаше какво .. Grin

# 26
  • Мнения: 2 495
Стратимир хич не го слуша главата...



# 27
  • Мнения: 4 449
Дяволо, и аз благодаря и за корицата!

# 28
  • Мнения: 1 889
Скрит текст:

Мечтата на всяка медицинска сестра 🤣.


Вените на ръцете му (и на други места 🤣) ще се пръснат 🤣. Видно е с просто око, че има какво да се кръвооросява ама чак пък толкова 🤣. [/b]

Алия, калпазанка такава. Може ли сега тука едни подсъзнания да излизат... А? 🤣 Да почваме нов спам... Калпазанка 😋

# 29
  • Мнения: 3 361
Скрит текст:

Мечтата на всяка медицинска сестра 🤣.


Вените на ръцете му (и на други места 🤣) ще се пръснат 🤣. Видно е с просто око, че има какво да се кръвооросява ама чак пък толкова 🤣. [/b]

Алия, калпазанка такава. Може ли сега тука едни подсъзнания да излизат... А? 🤣 Да почваме нов спам... Калпазанка 😋
Какви подсъзнания? Че той си е ачик ачик... гол!😜

Общи условия

Активация на акаунт