💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 126 471
  • 3 741
  •   1
Отговори

Анкета

* 1-ва фаза ИВ / Георги<-->Алекса/Вики / Ако бяхте един от каста... *

Опции:

* Може да изберете максимум 7 опции.

# 3 735
# 3 736
  • София
  • Мнения: 27 020
Ау, мамите ще са доволни, кота 250 изпълнена 🤗😉



==> ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА <==

# 3 737
  • Мнения: 9 257
Цитат на: dundinka

Фейгин всички видяхме, че е незряла и без собствено мнение. Всеки я манипулираше, както си иска. [b
Иначе, защо имат обща снимка.[/b] Цецо, не го коментираме изобщо. Никога не забравяйте, че тези хора са спортисти (Алекса и Виктория) и не могат да губят. Научени са, че победата е на всяка цена. Simple Smile Друго, много по-простимо е според мен да се държиш грубо с някого, а не да забиеш нож в гърба. В единия случай потърпевшия може да отвърне, но по същия начин грубо и лице в лице.

  Не мисля, че е положителна черта да манипулираш някой, нито пък да си незрял и без собствено мнение те прави директно лош човек.

По болднатото

- Това, че имат снимки заедно значи, че не са успели да ги смачкат, това е супер. Трябва ли някой да скочи от 10 етаж, че да докаже съществуването на проблем.

- нищо не трябва да е на всяка цена, един спортист на 18 години в момента е с гривна на крака под домашен арест за пребиване на хора. Нещо не ми се вижда добра идея да се адмирира грубостта в отношенията, защо си мислите, че отсрещния трябва да може също да е грубиян и ако не, това го прави слаб и си е заслужил съдбата.

Аз се чувствам некомфортно да гледам как някой унижава публично друг, без да мога да реагирам, така че докато Алекса и Виктория са в игрите не мога да гледам, както изглежда ще е до края 😏. Те винаги ще си намират жертва. Това пък е моята гледна точка ✌️Ще се информирам  от темата за развоя, благодаря за което 👍

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 11:52 от araselia

# 3 738
  • Мнения: 200
Цитат на: dundinka

Фейгин всички видяхме, че е незряла и без собствено мнение. Всеки я манипулираше, както си иска. [b
Иначе, защо имат обща снимка.[/b] Цецо, не го коментираме изобщо. Никога не забравяйте, че тези хора са спортисти (Алекса и Виктория) и не могат да губят. Научени са, че победата е на всяка цена. Simple Smile Друго, много по-простимо е според мен да се държиш грубо с някого, а не да забиеш нож в гърба. В единия случай потърпевшия може да отвърне, но по същия начин грубо и лице в лице.

  Не мисля, че е положителна черта да манипулираш някой, нито пък да си незрял и без собствено мнение те прави директно лош човек.

По болднатото

- Това, че имат снимки заедно значи, че не са успели да ги смачкат, това е супер. Трябва ли някой да скочи от 10 етаж, че да докаже съществуването на проблем.

- нищо не трябва да е на всяка цена, един спортисти на 18 години в момента е с гривна на крака под домашен арест за пребиване на хора. Нещо не ми се вижда добра идея да се адмирира грубостта в отношенията, защо си мислите, че отсрещния трябва да може също да е грубиян и ако не, това го прави слаб и си е заслужил съдбата.


Аз се чувствам неконфортно да гледам как някой унижава публично друг, без да мога да реагирам, така че докато Алекса и Виктория са в игрите не мога да гледам, както изглежда ще е до края 😏. Те винаги ще си намират жертва. Това пък е моята гледна точка ✌️Ще се информирам  от темата за развоя, благодаря за което 👍
Да ме чухте да слагам етикет "Фейгин лош човек". Фейгин беше манипулирана най-вече от Мани и Илян. Факт е обаче, Фейгин е винаги по посока на вятъра. След целия хейт, който се изсипа си мисля, че тя зави към силните на деня.

За по болднатото
Нали си давате сметка, че това е предаване. Имат на разположение психолози т.е малко трудно и да искат биха прекрачили границата. Или най-малкото щяха да бъдат спрени.

Никой не говори за физическа агресия. Според мен и вербална няма. Просто Вики, Алекса крякат повече от колкото е необходимо.

Ако някой е ядасан на друг за негово действие или бездействие. Нормално е да му го каже (не одобрявам тона и начина , по-добре би-било всички да са като Гого и да се владеят ама. Среда. Simple Smile )това не означава, че унижава някого. Пример:  Жорката жертва, да жертва е, но на собственото си поведение. Те просто го казаха гласно.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 09:28 от dundinka

# 3 739
# 3 740
  • Мнения: 307
Нека ми отговори,Мери, нямам нищо против,това не е критика,а лично мнение
Просто от всички снимки,видеа,фен срещи,партита и т.н просто си учудвам как му остават време и сили да си практикува професията (защото той единствен ми се набива като константен участник къде що някой нещо прави/организира.

Досаден ми е Чакалов, поддържам си мнението,че се върти около the cool kids,па белким го поканят на купона.

Оф, айде, няма да ви мъча така и така аз изгорях да му слушам хвалипръцкането.  Причината поради, която са замислили саботажа е още две почти пълни седмици в играта.
Скрит текст:
И честно казано се радвам, че не е и при надкастърчетата.  Такава свръх доза няма как да поема.😁
  
Колко гроша имат Гената и Георги?
 Много, над 500 и кусур общо. Имат да поръчат и водещата да им танцува на масата в стопанството, ама си ги кътат.
 От анкетата гласувах, че ще съм Вели. Ще се правя на маймуна на макс, че да има мир и племето да върви напред. Другите въпроси не ги помня, ма таковО ми нивото.
Така де, както и предполагахме, освен онова “Няма Илиян, няма Супергерои“. Само че в тънките МУ сметчици хейта, който се изля върху двете девойки явно не е бил предвиден, никаква изненада. Ето Сашка си изпълни двете седмици, и какво? Аут. Мани и тя, дано поне от нея видим нещо, което тя лично да направи, не под егидата на Илиян.

Пресни, “пресни“ забавления на нашите герои
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162789117766438149?i … is_from_webapp=v1
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162840327970114822?i … is_from_webapp=v1
Ей сега ще дойде Чакалчето да ти отговори, той тези неща ги приема лично - критиките, чете ни вероятно редовно, и когато някой нещо го критикува, или “критикува“, влиза в оправдателен режим.
Чакалче, нищо лично, аз те харесвам, знаеш. Ама ми прави впечатление, пък съм си директна. И обективна. Приемай и критики, когато са градивни. А когато не са, просто подминавай, не в случая, по принцип говоря. Все пак си един от малкото, който е пожален от зрителската “секира“, не тази на Алекса. Ами ако беше на мястото на Вики? Трябваше да си все тук в темата и вероятно в нета, кога време за подкастове и купони? Joy

# 3 741
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 993
копни си поста и го пусни в

==>  НОВАТА ТЕМА <==

Общи условия

Активация на акаунт