💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 126 816
  • 3 741
  •   1
Отговори
# 3 525
  • SF
  • Мнения: 21 174
И аз клоня към Ралица - силна физически, но малко зле в останалите отношения.

# 3 526
  • софия
  • Мнения: 3 382
Чакалче, много хубав подкаст се е получил. Със сълзи се смях, когато съседът пусна бормашина. Добре, че не си го махнал,  сладко се е получило.
  От Илиянката нищо изненадващо. Когато е падал не бил падал, ма така го показали, като е бил е бил поне за трима. Винаги всичко е знаел,  победите на останалите били маловажни. Радвам се, че се опитваше да покажеш и другата страна на нещата. Яд ме е, че не го попита как вижда сега ходът със саботажа според това, как се развиха след него игрите. Честно исках да продължи повече. И най-вече искам да приканя бг мама бандата да го гледа и да чуе хубаво Илиян защо са замислили да саботират играта.


  Ето го и Надкаста. Можем вече спокойно да си чистим къщите 😁

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 12:35 от СлаБе

# 3 527
  • Мнения: 1 073
На 1 вия въпрос-Георги
2 рия не сън гласуваля още се колебая
На3 тия въптос Мирела хах колкото и да ме дразни, лесно някий особемо по авторитет ме води зс носа, обичам да пърхам с мигли и да използвам женските оръжия срещу мъжете хах.

# 3 528
  • Мнения: 1 889
Анкетата е чудесна. Гледам много Фифовци и Гоговци има из БГмама, спокойно може нови ИВ да си направим.😁 Особенно ,ако не ни хареса на края победителя. Аз лично отговорих с Ко?Не!. Чудесен отговор между другото, комплименти за хрумката. 😃 С глас съм се смяла ,като го прочетох. За съжаление тази година няма много огнени знаци. Аз като представителка на Овен с пет приятелки Овен и две Стрелец много трудно мога да намеря дори и бегла прилика с някой от участниците. 😁 Освен да се пиша микс между Гената , Вики и Касимча. 😁 Ама нито се ошашквам като Касим , нито съм горделива и крайна като Вики , а пък само мога да мечтая да съм силна като Гената .😁 Ама ще си чакам догодина, дано тогава повече огнени елементи има, че с тях голяма забава става.

# 3 529
  • Мнения: 659
Не знам дали мога да си причиня Илиян по простата причина, че отговорите му ще са яко тенденциозни и въз основа на лични пристрастия, което му пречи да е обективен. Няма лошо де.
Редактирам се: Слабее вече е писала...е нищо изненадващо за Илиян.
По тази причина смятам и че Фейгин няма да отговори обективно на въпроса за "тормоза". Ще бъде коректно, ако се зададе този въпрос, да се зададе и на другата страна, когато излезе някой. Така ще имаме и двете гледни точки.
Като гледам обаче хубавата снимка на Мани и Алекса, ми прилича всичко да е било само игра, което е страхотно.

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 12:45 от Lafusko

# 3 530
  • Мнения: 3 362
Като сте отворили приказка за красавиците в предаването, аз като мъж да споделя моето мнение.
...
Ами нали знаеш, че тези жени се разкрасяват така, заради мъжете, които таргетират. Те си ги харесват такива.
Иначе съм съгласна с теб за Мишето. Тя е малко по-друга класа.

# 3 531
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Чакалче, много хубав подкаст се е получил. Със сълзи се смях, когато съседът пусна бормашина. Добре, че не си го махнал,  сладко се е получило.
  От Илиянката нищо изненадващо. Когато е падал не бил падал, ма така го показали, като е бил е бил поне за трима. Винаги всичко е знаел,  победите на останалите били маловажни. Радвам се, че се опитваше да покажеш и другата страна на нещата. Яд ме е, че не го попита как вижда сега ходът със саботажа според това, как се развиха след него игрите. Честно исках да продължи повече. И най-вече искам да приканя бг мама бандата да го гледа и да чуе хубаво Илиян защо са замислили да саботират играта.
Никакъв шанс няма да си го причиня. Никакъв. Не мога да го слушам, и без да беше преразказала накратко, точно такива отговори очаквах. Такова его в толкова млад човек мисля за първи път виждам, колко трябва да си разочарован от живота, който си имал в България, за да се вземеш толкова насериозно и да си ...такъв, не знам. Не коментирам други фактори от лично естество, които според мен влияят на поведението му, въпреки, че за мен и те имат значение. Затова те моля да преразкажеш с две изречения това, което ни приканваш. Да си сверя часовника за пореден път.

# 3 532
  • SF
  • Мнения: 21 174
Аз не бих задала въпрос на Виктория дали се е чувствала тормозена.
Не мисля, че е имало тормоз въобще. По-скоро Виктория е доста натоварваща, когато започне да бълва глупави закани. В комбинация с Цветан са били  неприятни за слушане и съжителство. Не е умишлен тормозът, просто общуването с тях, когато са яхнали метлите, е затормозяващо.
Когато са могли, Фейгин, Илиян и Мани са се отделяли някъде на тихо. Но с появата си Алекса започна да им прави сборове за разбори на събитията. присъствието на другарски съд за мен би било затормозяващо и форма на тормоз.
Виктория е доста по-полезна, когато трябва да се побеждава противник извън терен. Тя много хапе, не знае кога да спре, увлича се и се превръща в мъчение за околните.

# 3 533
  • Мнения: 164
Колко гроша имат Гената и Георги?

# 3 534
  • софия
  • Мнения: 3 382
Оф, айде, няма да ви мъча така и така аз изгорях да му слушам хвалипръцкането.  Причината поради, която са замислили саботажа е още две почти пълни седмици в играта. И честно казано се радвам, че не е и при надкастърчетата.  Такава свръх доза няма как да поема.😁
  
Колко гроша имат Гената и Георги?
 Много, над 500 и кусур общо. Имат да поръчат и водещата да им танцува на масата в стопанството, ама си ги кътат.
 От анкетата гласувах, че ще съм Вели. Ще се правя на маймуна на макс, че да има мир и племето да върви напред. Другите въпроси не ги помня, ма таковО ми нивото.

# 3 535
  • Мнения: 659
Есме, и аз не мисля, но коректно да се чуят и двете страни евентуално,

Слабе, интересно ми е Илиян казал ли е нещо за провокациите от негова страна за физическа разправа.

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 13:04 от Lafusko

# 3 536
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Оф, айде, няма да ви мъча така и така аз изгорях да му слушам хвалипръцкането.  Причината поради, която са замислили саботажа е още две почти пълни седмици в играта.
Скрит текст:
И честно казано се радвам, че не е и при надкастърчетата.  Такава свръх доза няма как да поема.😁
  
Колко гроша имат Гената и Георги?
 Много, над 500 и кусур общо. Имат да поръчат и водещата да им танцува на масата в стопанството, ама си ги кътат.
 От анкетата гласувах, че ще съм Вели. Ще се правя на маймуна на макс, че да има мир и племето да върви напред. Другите въпроси не ги помня, ма таковО ми нивото.
Така де, както и предполагахме, освен онова “Няма Илиян, няма Супергерои“. Само че в тънките МУ сметчици хейта, който се изля върху двете девойки явно не е бил предвиден, никаква изненада. Ето Сашка си изпълни двете седмици, и какво? Аут. Мани и тя, дано поне от нея видим нещо, което тя лично да направи, не под егидата на Илиян.

Пресни, “пресни“ забавления на нашите герои
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162789117766438149?i … is_from_webapp=v1
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162840327970114822?i … is_from_webapp=v1

# 3 537
  • SF
  • Мнения: 21 174
Ми... То това не бива да се превръща в съд и да се изслушват страните. Кой да ги изслуша? - безпристрастното жури?
Алекса и водещата нали им спретват изслушвания.
Ако Виктория ти каже по нейния си начин, че е била жертва на тормоз, как ще го приемеш. Такъв въпрос към нея е просто повод отново да се разлае кучето.
Тормозът, ако не е физически, е малко трудно доказуем. Фейгин се тормозеше, когато трябваше да вземе решение как да гласува срещу едната коалиция. Желанието й беше да си бъде с Мани и Илиян в коалиция, но имаше страх от реакциите на Виктория, Цветан и Алекса, както и от евентуален бъдещ глас срещу нея, ако номиниралият от другите се завърне.  В онзи момент ако я питаш, ще каже, че е тормозена от всички, защото не я оставят да помисли сама. Когато мисли сама, се тормозеше от факта, че не може сама да вземе решението. Ако я питаш днес, не е било тормоз, защото е послушала сърцето си.

# 3 538
  • Мнения: 1 994


ЧакалКаст с Илиян. Причината за забавянето беше, че Илиян живее в Лондон, но вече е тук и някой, ако желае може да си изпие кафето и да закусва докато ни слуша щуротиите. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Линк: https://youtu.be/818LzkaCgJo
Благодаря на всеки, който гледа, анализира и коментира, а също и на всеки, който се е абонирал за канала ми, голяма подкрепа е!
С първото виждане на Илиян в игрите, за себе си реших, че ще е интересен играч. Признавам си, че го харесвах и разбирах ходовете му. Пиша това, за да се знае, че не съм безпристрастна към Илиян.
Препоръчвам, който има време и възможност да изгледа видиото. Интересни и любопитни неща се казаха. Много спокоен разговор. Няма да ви е скучно дори само  да го слушате. Не е от натоварващите разговори.
Благодаря, Чакалов!

# 3 539
  • Мнения: 9 700
Колко гроша имат Гената и Георги?
Двамата общо имат 580, срещу 250 на Алекса.

ГРОШОВЕ

Георги 350
Филип 280 ( + таен имунитет )
Алекса 250 ( +200 от продажбата на мястото си в играта , + томахавка )
Генчо 230
Мани 100
Ралица 50 ( + саби )
Виктория 0 ( -100 за два допълнителни гласа)

Непобедими : 830
Безстрашни : 430
Супергерои : 0

Общи условия

Активация на акаунт