💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 126 817
  • 3 741
  •   1
Отговори
# 3 675
  • Мнения: 990
Аз нито те питам, нито съм те питала, дори не помня, че си го писала ти. Наистина не помня. Написала съм какво предполагам предвид профила на Генчо, според мен. Това са си лични предложения и хипотези, и нищо не приемам, защото изобщо не очаквам някой да потвърди или отрече. Нито съм очаквала.

Знам, че не си ме питала, но личните предложения и хипотези бяха повторени с едно и също име, затова отговорих.  Дано не се приема като зъбене от моя страна, нищо подобно. Hug

biology girl55, за теб може да са по-малки момичетата, но аз съм на 26 години разликата им с мен не е толкова голяма, нито съм ги коментирала със злоба. Коментирам ги с жал и пренебрежение, защото за мен са едни парцалеси, не заради музиката и бройките си, а заради поведението, възпитанието и моралът им.

# 3 676
  • Мнения: 1 073
Mon day всъщност съм около техните години.
Иначе съм съгласна, всеки има право на мнение.

# 3 677
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Аз, такова, сигурно съм наистина много древна, а уж минавам за съвременна жена на 52, но да си питам, не ме е срам. Тези “балончета“ на момчета, които са имали на стори, какво точно трябва да означават?

Да, повтарям името на Генчо, защото според мен - пак казвам, според мен, той би се отпуснал да флиртува с непознати жени. Така мисля по поведението му и вътре, и извън формата. Това, което показва, и което не е от продукцията, а от него самия като мъж. Другият е Лефтеров. За него бих предположила същото.

# 3 678
  • Мнения: 338
Досаден ми е Чакалов, поддържам си мнението,че се върти около the cool kids,па белким го поканят на купона.

Оф, айде, няма да ви мъча така и така аз изгорях да му слушам хвалипръцкането.  Причината поради, която са замислили саботажа е още две почти пълни седмици в играта.
Скрит текст:
И честно казано се радвам, че не е и при надкастърчетата.  Такава свръх доза няма как да поема.😁
  
Колко гроша имат Гената и Георги?
 Много, над 500 и кусур общо. Имат да поръчат и водещата да им танцува на масата в стопанството, ама си ги кътат.
 От анкетата гласувах, че ще съм Вели. Ще се правя на маймуна на макс, че да има мир и племето да върви напред. Другите въпроси не ги помня, ма таковО ми нивото.
Така де, както и предполагахме, освен онова “Няма Илиян, няма Супергерои“. Само че в тънките МУ сметчици хейта, който се изля върху двете девойки явно не е бил предвиден, никаква изненада. Ето Сашка си изпълни двете седмици, и какво? Аут. Мани и тя, дано поне от нея видим нещо, което тя лично да направи, не под егидата на Илиян.

Пресни, “пресни“ забавления на нашите герои
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162789117766438149?i … is_from_webapp=v1
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162840327970114822?i … is_from_webapp=v1

# 3 679
  • София
  • Мнения: 5 551
Аз също не съм била в "чалготека", но не го смятам за постижение, има хора, които съдят слушащите хип-хоп и R n' B, както и тези, които слушат метъл и тн., старая се да не съдя никого за вкусовете му, други неща осъждам, някои го наричат "политкоректност", но за мен са основни принципи. Не мога да отрека, че думите на Александра за това, че пие "като отвързана" ме изненадаха, но по-скоро вината е в мен заради начина, по който аз съм я възприела, това не е неин проблем. А Мирела ми се струва, че е осъждана по доста различни парагарафи, които нямат общо с това на каква музика танцува. След това лирическо отклонение, да споделя една снимка със салфетки на купонджиите от снощи, които не се притессняват да се забавляват. Smile И една на Борислав и Елина с фен.



И още от Богров:



Зорница, Елица и Мирослава:

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 00:48 от La Vikinga

# 3 680
  • Мнения: 2 495
Панчев си спомня. Wink Отново.

# 3 681
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Досаден ми е Чакалов, поддържам си мнението,че се върти около the cool kids,па белким го поканят на купона.

Оф, айде, няма да ви мъча така и така аз изгорях да му слушам хвалипръцкането.  Причината поради, която са замислили саботажа е още две почти пълни седмици в играта.
Скрит текст:
И честно казано се радвам, че не е и при надкастърчетата.  Такава свръх доза няма как да поема.😁
  
Колко гроша имат Гената и Георги?
 Много, над 500 и кусур общо. Имат да поръчат и водещата да им танцува на масата в стопанството, ама си ги кътат.
 От анкетата гласувах, че ще съм Вели. Ще се правя на маймуна на макс, че да има мир и племето да върви напред. Другите въпроси не ги помня, ма таковО ми нивото.
Така де, както и предполагахме, освен онова “Няма Илиян, няма Супергерои“. Само че в тънките МУ сметчици хейта, който се изля върху двете девойки явно не е бил предвиден, никаква изненада. Ето Сашка си изпълни двете седмици, и какво? Аут. Мани и тя, дано поне от нея видим нещо, което тя лично да направи, не под егидата на Илиян.

Пресни, “пресни“ забавления на нашите герои
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162789117766438149?i … is_from_webapp=v1
https://www.tiktok.com/@nikichakalov/video/7162840327970114822?i … is_from_webapp=v1
Ей сега ще дойде Чакалчето да ти отговори, той тези неща ги приема лично - критиките, чете ни вероятно редовно, и когато някой нещо го критикува, или “критикува“, влиза в оправдателен режим.
Чакалче, нищо лично, аз те харесвам, знаеш. Ама ми прави впечатление, пък съм си директна. И обективна. Приемай и критики, когато са градивни. А когато не са, просто подминавай, не в случая, по принцип говоря. Все пак си един от малкото, който е пожален от зрителската “секира“, не тази на Алекса. Ами ако беше на мястото на Вики? Трябваше да си все тук в темата и вероятно в нета, кога време за подкастове и купони? Joy

# 3 682
  • софия
  • Мнения: 3 382
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.

# 3 683
  • Мнения: 990
Аз, такова, сигурно съм наистина много древна, а уж минавам за съвременна жена на 52, но да си питам, не ме е срам. Тези “балончета“ на момчета, които са имали на стори, какво точно трябва да означават?

Да, повтарям името на Генчо, защото според мен - пак казвам, според мен, той би се отпуснал да флиртува с непознати жени. Така мисля по поведението му и вътре, и извън формата. Това, което показва, и което не е от продукцията, а от него самия като мъж. Другият е Лефтеров. За него бих предположила същото.

Балончета с райски газ, предизвиква смях и са възможни халюцинации.

Може Генчо да е флиртаджия, но не е флиртувал с мен. Никога не съм писала с него нищичко.  Аз уж също съм съвременна жена, но се надявам, че обвързаният Гено не флиртува с други жени. Ей, разпасана работа са туй младите Grinning Trollface

# 3 684
  • Мнения: 2 526
В темата за Ергена ( Clouded mind 😘)с момичетата понякога се развличахме със стихчета, та случката с топките на Жоро, ме вдъхнови за един титаниЗЪМ на мисълта. Ако след него предположите, че слушам чалга, май  ще трябва да ви разбера… и простя. 😂Ето:
Удари  се сериозен
 спор за мъжество
Алекса Георги дамагоса-
Гняв!
На сръбско божество!
Жоро, мъж поне сега бъди
Топките на масата си извади!
Вика си Алекса, плаши-
Има си секира!
Ама неговите топки бяха..
В играта в гащите на Мира!

# 3 685
  • SF
  • Мнения: 21 174
Аз, такова, сигурно съм наистина много древна, а уж минавам за съвременна жена на 52, но да си питам, не ме е срам. Тези “балончета“ на момчета, които са имали на стори, какво точно трябва да означават?


Райски газ.

# 3 686
  • Другата България
  • Мнения: 37 306

Отивам да се срамувам. Сега ако кажете и кои са играчите с газа....да не се връщам да ровя. Хич не съм обърнала внимание, ама какво се чудя, аз на Вики грошовете забравих, балончета ще търся, и аз като Зори с топките, вероятно щях да търся
Панчев си спомня. Wink Отново.


Панчев е пропуснал една много важна дума в текста на снимката.
“Излязохме за ПОРЕДЕН и последен път.
Ей го на, 06.11. Супер “подходяща“ дата за финал на лятно риалити, в Нови Хан.

# 3 687
  • Мнения: 200
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.
И не само това, не знам дали Ви направи впечатление. На кой му е скучно и се чуди, къде е попаднал. Надкаста иска жертви разбирам. Ill

# 3 688
  • Мнения: 1 890
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.

Гогчо си е странна птица с принципи. Железни принципи. Той е различен, живял дълги години в Арабският свят. Светогледът и мирогледът му е друг. Беше споменал в един лайф, че не живее в миналото, а в настоящето. Учи се от грешките си и се старае да не ги повтаря. Казвал е още, че да живееш в миналото ти носи само негативи и ти пречи да си щастлив в настоящето. И още много други неща. Как да не го харесваш!? Млад човек с правилен поглед към живота! Браво!

П.с Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️

# 3 689
  • Мнения: 4 449
Аз си знам, че съм много смотана жена, но никога не бих флиртувала с обвързан мъж, ако знам че е такъв. Да не говорим пък ако гаджето му ми се води приятелка. Долно е да се набутваш между двама души. Но съм съгласна, че обвързаният е по-виновен ако допусне това.
Тук не визирам Мирела, а предните коментари.

Общи условия

Активация на акаунт