💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 126 818
  • 3 741
  •   2
Отговори
# 3 690
  • SF
  • Мнения: 21 174
 Първият сезон се снима доста по-късно от този.

# 3 691
  • София
  • Мнения: 5 551
Жени с "есенни снимки" от Варна, вчера се беше отбелязала в Албена, а на рождения ден на Мирослава беше някъде извън България (мисля, че всичко е свързано с работни ангажименти), но не помня точно къде. BowtieFlowers Fallen Leaf

# 3 692
  • Мнения: 200
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.

Гогчо си е странна птица с принципи. Железни принципи. Той е различен, живял дълги години в Арабският свят. Светогледът и мирогледът му е друг. Беше споменал в един лайф, че не живее в миналото, а в настоящето. Учи се от грешките си и се старае да не ги повтаря. Казвал е още, че да живееш в миналото ти носи само негативи и ти пречи да си щастлив в настоящето. И още много други неща. Как да не го харесваш!? Млад човек с правилен поглед към живота! Браво!

П.с Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️

Генчо има мироглед? Май съм тъпа и не не го виждам.  Flushed

# 3 693
  • Мнения: 1 890
Първият сезон се снима доста по-късно от този.

Това е преиграваният финал.

dundinka говорех за ГОГО. Наричам го Гогчо понякога, защото ми е голям сладур.
Генчо мироглед няма. 😆 Той е мъжка кифла, която си мисли, че всички жени са негови. Само му разгледай профила и всичко се вижда. 😁

# 3 694
  • софия
  • Мнения: 3 382
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.

Гогчо си е странна птица с принципи. Железни принципи. Той е различен, живял дълги години в Арабският свят. Светогледът и мирогледът му е друг. Беше споменал в един лайф, че не живее в миналото, а в настоящето. Учи се от грешките си и се старае да не ги повтаря. Казвал е още, че да живееш в миналото ти носи само негативи и ти пречи да си щастлив в настоящето. И още много други неща. Как да не го харесваш!? Млад човек с правилен поглед към живота! Браво!

П.с Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️
Той няколко пъти, а и останалите играчи го казаха. Общите теми са били причината и да е от коалицията в която беше. Просто мисли доста по-зряло от възрастта си. Не обича да ходи по нощни заведения, за това и не е в масовката.  Като отварям една голяма скоба. Това не го казвам за да изтъкна колко е възвишен, а тия с балончетата и клубовете са дъното. И едните и другите за мен са ок. Млади, свободни, сега им е времето да правят щуротиите. Просто обяснявам от къде идва деленето.

# 3 695
  • Мнения: 200
Първият сезон се снима доста по-късно от този.

Това е преиграваният финал.

dundinka говорех за ГОГО. Наричам го Гогчо понякога, защото ми е голям сладур.
Генчо мироглед няма. 😆 Той е мъжка кифла, която си мисли, че всички жени са негови. Само му разгледай профила и всичко се вижда. 😁

Извинявам се многооооооооооо. Гого е друга работа. Ill

# 3 696
  • София
  • Мнения: 5 551
Може ли линк към това интервю с Фейгин, в което коментира случката с Мирела?
В това блиц интервю (след четвъртата минута ѝ е зададен въпросът за близостта на Георги и Мирела в социалните мрежи) Александра казва, че се е почувствала неприятно, защото двамата не са помислили какви съмнения това ще породи у хората, в същото интервю потвърждава, че с Мирела са приятелки, което според нея прави публикуването на въпросния кадър и коментар по-некоректно.

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 23:11 от La Vikinga

# 3 697
  • Мнения: 1 890
Гого в отговор на Неделчо, относно видиото му. 🤣🤣🤣 и по специално тази част, където ние сме представени като Мъж 🤣🤣🤣🤣 Ама Гого и той има чувство за хумор 🤣

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 23:11 от emiliq.nikolova88

# 3 698
  • София
  • Мнения: 5 551
Vbox7 прави по няколко различни динамики с участниците, помня, че публикувах клипчета с Веселина и Чакалов, но те не бяха с блиц интервю, а с коментари за останалите участници и с някаква игра, ето интервютата им, в момента гледам на Веси и е отговорите са трепач:





Скрит текст:

# 3 699
  • Мнения: 3 597
Гого в отговор на Неделчо, относно видимото му. 🤣🤣🤣 и по специално тази част, където ние сме представени като Мъж 🤣🤣🤣🤣 Ама Гого и той има чувство за хумор 🤣



Щях да съм полъскана , ако беше нарисувал зрителя като една типична Бг майка 😄
Дано си вземе поука за другия път 😁

# 3 700
  • Варна
  • Мнения: 686
Гого в отговор на Неделчо, относно видиото му. 🤣🤣🤣 и по специално тази част, където ние сме представени като Мъж 🤣🤣🤣🤣 Ама Гого и той има чувство за хумор 🤣


Когато за пръв път гледах видеото на Неделчо, си помислих, че зрителят е Bengun с неговия аватар в синьо. Повлия ми и ,,спора" между двамата на тема статистика на битките.

# 3 701
  • Мнения: 9 700
Гого в отговор на Неделчо, относно видиото му. 🤣🤣🤣 и по специално тази част, където ние сме представени като Мъж 🤣🤣🤣🤣 Ама Гого и той има чувство за хумор 🤣

Скрит текст:
Когато за пръв път гледах видеото на Неделчо, си помислих, че зрителят е Bengun с неговия аватар в синьо. Повлия ми и ,,спора" между двамата на тема статистика на битките.
Хехех Simple Smile
Всичко е възможно, въпреки, че едва ли мога да се нарека голям фен на поведението на Гого извън арената в ИВ Simple Smile

# 3 702
  • София
  • Мнения: 5 551
Чакалов дори е цензурирал жеста на Валери BowtieInnocent



Публикувал ги е по случай подкаста с Илиян. Simple Smile

# 3 703
  • Мнения: 2 036

Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️

Действително евала на Ники за това, че си комуникира с нас!

# 3 704
  • Мнения: 13 931
Сега като казвате за Bengun, ми се струва много вероятно той да е прототипът 😉 снимките по стената са събирателен образ на фенките на Гого 😆

Общи условия

Активация на акаунт