💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 126 829
  • 3 741
  •   1
Отговори
# 3 705
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Скрит текст:
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.

Гогчо си е странна птица с принципи. Железни принципи. Той е различен, живял дълги години в Арабският свят. Светогледът и мирогледът му е друг. Беше споменал в един лайф, че не живее в миналото, а в настоящето. Учи се от грешките си и се старае да не ги повтаря. Казвал е още, че да живееш в миналото ти носи само негативи и ти пречи да си щастлив в настоящето. И още много други неща. Как да не го харесваш!? Млад човек с правилен поглед към живота! Браво!

П.с Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️
Той няколко пъти, а и останалите играчи го казаха. Общите теми са били причината и да е от коалицията в която беше. Просто мисли доста по-зряло от възрастта си. Не обича да ходи по нощни заведения, за това и не е в масовката.  Като отварям една голяма скоба. Това не го казвам за да изтъкна колко е възвишен, а тия с балончетата и клубовете са дъното. И едните и другите за мен са ок.
Млади, свободни, сега им е времето да правят щуротиите. Просто обяснявам от къде идва деленето.
“Хващам се“ за това изречение, предпоследното. И друг път съм писала. За мен в никакъв случай това каква музика слушаш, какви сериали гледаш, какви книги четеш - като жанр, и т.н., не е определящо за това какъв човек си. Дори и да го правиш системно, а според мен тези хора не висят нонстоп в чалготеките, просто в събота вечер /и не всяка вечер/ излизат и се забавляват. Снощи по този начин, утре може да отидат на театър, други ден на симфоничен концерт, на благотворително събитие...сега се радват на 5те минути слава, която имат покрай формата, след месец той ще свърши, и животът им ще поеме в нормалното си русло. Ще дойде друг формат, с нови герои, и...отново същото. Млади хора, не крадат, не се бият, не се дрогират /е, райския газ....те си знаят/, ако не публикуват постоянно къде са, няма и да знаем, нали? Нито искам, нито съм била, нито ще бъда съдник на някой за това как живее живота си, или пък по това ще си правя изводи какъв човек е. Самата аз съм израснала със сръбска музика, фен съм от малка, живея почти в Сърбия, и почти в Румъния, малко от певците не съм ги слушала и гледала на живо, има сръбски песни със страхотни текстове и мелодия, това прави ли ме чалгарка? През февруари 2019 лично бях в Белград за погребението на Шабан Шаулич, две години преди това пък бях в Букурещ на концерт на Риана, през 2013 пак там на концерт на Мейдън....и още, и още. Редовно пътувам до София на постановки на любими актьори, че при нас рядко идват, но пък в компания на маса може и да се разхвърлям на някоя песен на Азис или Камелия /която пък ми е лична позната - от нашия край е/. Blush
Та, мисълта ми е - човек може да има разностранни интереси и това какво слуша и гледа не го прави по-малко човек от друг. А, сетих се нещо последно. Една от най-добрите ми приятелки е луда фенка на турски сериали. Нещо, което аз направо . Обаче, сега да ѝ се обадя с две думи: “Трябваш ми.“, след 10 минути ще е тук, и няма и да ме е питала защо.
Хайде стига толкоз, че сигурно звуча като на 80. Но пък работата ми с предимно млади хора ме е направила толерантна към всичко, което прави тях щастливи. Защото животът е твърде кратък, за да се мразим или нехаресваме за маловажни и независещи от нас неща.

# 3 706
  • Мнения: 659
Мери-ан, Страхотно казано.

# 3 707
  • Мнения: 441
Не че нещо, ама 70% от коментарите му са промотиране на новия му клип. Само в началото правеше обзор на няколко епизода, колкото да докаже, че наистина е той.


Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️

Действително евала на Ники за това, че си комуникира с нас!

# 3 708
  • Мнения: 200


Просто Супергерои Simple Smile

# 3 709
  • София
  • Мнения: 5 551
Снимките от рождения ден на Мирослава нямат край, поне са се възползвали от професионалния фотограф на 100%. Малко граничи със спам моето, но си позволявам да публикувам по-голямата част в скрит текст и в умален размер (може да се увеличи при кликване):



Скрит текст:








# 3 710
  • SF
  • Мнения: 21 223
Генчо нали не искаше да ги вижда никога повече  Мира и Зори Simple Smile

# 3 711
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Допълвам.

# 3 712
  • SF
  • Мнения: 21 223
Хайде още малко снимки и 250 страници!!!

# 3 713
  • София
  • Мнения: 5 551
Страхувам се, че Стратимир може набързо да ми анализира живота и да каже, че нямам такъв, защото пиша нещо "отрицателно" за него в неделя вечер (!!!), а аз му симпатизирах по време на трети сезон, но в историите си в Instagram днес отговаря на въпроси и е доста груб. За Виктория казва "не я познавам лично, но от това, което съм видял, she looks like a bitch", подобни коментари винаги са "red flag" 🚩 за мен. Да, аз не симпатизирам на Виктория, но това няма нищо общо, не бих я нарекла "кучка", а той си позволява да го прави, като преди това подчертава, че не я познава, а вчера се е събирал с хора, част, от които са ѝ приятели. За справка: за Алекса Стратимир няма подобно мнение, казва, че си играе играта.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 01:16 от La Vikinga

# 3 714
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Тоз пък Стратимир, виж го ти. А какъв тих и кротък беше в предаването.. Само ходеше по г*за на Паулина.

# 3 715
  • SF
  • Мнения: 21 223
Не се страхувай! Simple Smile
И той няма да вземе Нобелова награда, затова че пише отговори в инстаграм.

# 3 716
  • USA
  • Мнения: 7 298
Точно такава си е. Мутренско поведение, липса на възпитание да погледне и друга гледна точка от нейната, избухлива, нервна. Единствено й се възхищавам на хъса за победа,който е изградила от спорта.

На Мирослава фотошопнатите снимки не ме вълнуват.Голямо парвеню ще се окаже и тя - Вижте ме! Who cares?!

Изгледах Чакалов и Илиян ..какво да кажа,страхотен Илиян с мн добра преценка за играта и силен в стратегиите.Жалко,че толкова рано отпадна.Ако трябва да избирам между силови играчи и стратези,винаги ще избера последните,защото правят играта една идея по-динамична и непредвидима.

# 3 717
  • Мнения: 200
Скрит текст:
Merri_An,  райски газ.
  И мисля, че сега, като сме на темата бих могла да отговоря на няколко съфорумки, които не могат да се начудят защо Гого се движи със "злобните и смотаните" . Заради начинът им на живот, заради общите приказки, заради светогледът им.

Гогчо си е странна птица с принципи. Железни принципи. Той е различен, живял дълги години в Арабският свят. Светогледът и мирогледът му е друг. Беше споменал в един лайф, че не живее в миналото, а в настоящето. Учи се от грешките си и се старае да не ги повтаря. Казвал е още, че да живееш в миналото ти носи само негативи и ти пречи да си щастлив в настоящето. И още много други неща. Как да не го харесваш!? Млад човек с правилен поглед към живота! Браво!

П.с Не ми закачайте Чакалчето! Той е пич и е единственият, който си комуникира с нас тук. Другите само ни четат! ☺️
Той няколко пъти, а и останалите играчи го казаха. Общите теми са били причината и да е от коалицията в която беше. Просто мисли доста по-зряло от възрастта си. Не обича да ходи по нощни заведения, за това и не е в масовката.  Като отварям една голяма скоба. Това не го казвам за да изтъкна колко е възвишен, а тия с балончетата и клубовете са дъното. И едните и другите за мен са ок.
Млади, свободни, сега им е времето да правят щуротиите. Просто обяснявам от къде идва деленето.
“Хващам се“ за това изречение, предпоследното. И друг път съм писала. За мен в никакъв случай това каква музика слушаш, какви сериали гледаш, какви книги четеш - като жанр, и т.н., не е определящо за това какъв човек си. Дори и да го правиш системно, а според мен тези хора не висят нонстоп в чалготеките, просто в събота вечер /и не всяка вечер/ излизат и се забавляват. Снощи по този начин, утре може да отидат на театър, други ден на симфоничен концерт, на благотворително събитие...сега се радват на 5те минути слава, която имат покрай формата, след месец той ще свърши, и животът им ще поеме в нормалното си русло. Ще дойде друг формат, с нови герои, и...отново същото. Млади хора, не крадат, не се бият, не се дрогират /е, райския газ....те си знаят/, ако не публикуват постоянно къде са, няма и да знаем, нали? Нито искам, нито съм била, нито ще бъда съдник на някой за това как живее живота си, или пък по това ще си правя изводи какъв човек е. Самата аз съм израснала със сръбска музика, фен съм от малка, живея почти в Сърбия, и почти в Румъния, малко от певците не съм ги слушала и гледала на живо, има сръбски песни със страхотни текстове и мелодия, това прави ли ме чалгарка? През февруари 2019 лично бях в Белград за погребението на Шабан Шаулич, две години преди това пък бях в Букурещ на концерт на Риана, през 2013 пак там на концерт на Мейдън....и още, и още. Редовно пътувам до София на постановки на любими актьори, че при нас рядко идват, но пък в компания на маса може и да се разхвърлям на някоя песен на Азис или Камелия /която пък ми е лична позната - от нашия край е/. Blush
Та, мисълта ми е - човек може да има разностранни интереси и това какво слуша и гледа не го прави по-малко човек от друг. А, сетих се нещо последно. Една от най-добрите ми приятелки е луда фенка на турски сериали. Нещо, което аз направо . Обаче, сега да ѝ се обадя с две думи: “Трябваш ми.“, след 10 минути ще е тук, и няма и да ме е питала защо.
Хайде стига толкоз, че сигурно звуча като на 80. Но пък работата ми с предимно млади хора ме е направила толерантна към всичко, което прави тях щастливи. Защото животът е твърде кратък, за да се мразим или нехаресваме за маловажни и независещи от нас неща.
Не мога да повярвам, че отговарям и споря Simple Smile Извинявайте това е просто друга гледна точка. Разбира се, че това каква музика слушаш, изобщо какви са културните ти предпочитания те определя. Нарича се среда. Не казвам, че в чалготеката няма свестни хора има и още как. Отдавна съм се научила да изграждам мнение за хората единствено и само от техните действия. Само толкова. С две думи от това което видях в ИВ. Повечето от хората на купона (с малки изключения), това според мен им е нормалната среда.

# 3 718
  • София
  • Мнения: 5 551
Каквато и да е Виктория, изобщо не ми прави добро впечатление, когато мъж си позволява да нарича жена "кучка" пред обществото без никакви задръжки.

# 3 719
  • USA
  • Мнения: 7 298
Моля ви се ..вечер ми мята салфетки и гюбеци на турбо чалга,а през деня ми чете Гогол. Няма как да стане,пък вие се хвалете колкото искате.

Bitch - Според контекста може и да значе и badass girl,което е като комплимент на трудна,принципна,безпардонна жена,която мачка наред.

Общи условия

Активация на акаунт