Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 86 089
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 316
Бърд,то май го преполовихте вече,но леко да минава остатъка!Снощи ми изскочи реклама на друг магазин с турски стоки, срещу училище Отец Паисий.Като гледам,нямат общо с тези до мен.
Безсънието пак ме атакува.С часове се въртя,няма заспиване,сутрин едвам ставам,цял ден съм като ударена с парцал.Освен да пробвам с високоградусови питиета вечер,че другите неща не помагат.А трябва да започна да заспивам по-рано,че тръстиката чука на вратата.

# 211
  • Мнения: 7 321
Ренко, подшушни ми името, ако го знаеш. Преди около две седмици минавахме оттам с колата и видях някакъв магазин, обаче забравих как се казва. Сякаш беше женско име.

Аз вярно го преполових, МУ от вчера следобед се оплаква. А маман вече е на работа. Тотална омотвация този път с тестовете и симптомите.

ДобрЕ, уникаТен е той, има тъпанче в носа.

# 212
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 405
Календарите с козметика са интересни само отвън, отвътре едни кукленски опаковки да се мацнеш веднъж с малкия пръст. За мен това е предимно за хора, които се радват на опаковки иначе вътре е колкото да помиришеш марковото и да се поФалиш във фейса, за тинейджъри примерно.
Оплаквам се, че във всяка хубава тема се намира някой да пусне миризлива бомбичка. Толкова ли са се вдигнали цените на хранителните продукти, че хората вместо да си купят салам се хапят един друг? Rolling Eyes
Щях да ходя за меденки за закуска днес, а то вече обяд. Отивам да топя мъката в белгийска черешова бира, чак ще се прежаля да се возя на градския транспорт и да вися по спирките за целта, толкова е отчаяна ситуацията.
Хубав следобед на всички!

# 213
  • Мнения: 15 356
Има хубави адвент календари с пълноразмерни продукти. Аз си харесах един много изгоден. Иначе Ефибуш е права, голяма кутия с малки опаковки вътре.Имала съм такъв, за тия пари можеше да си купя един добър серум  примерно.

# 214
  • Мнения: 6 316
Толкова ли са се вдигнали цените на хранителните продукти, че хората вместо да си купят салам се хапят един друг? Rolling Eyes
Толкова,че и повече.Кило прилична луканка в близкия ми магазин струва вече 50 лв/кг.

# 215
  • Мнения: 2 268
Какъв салам, 10 яйца са вече над 6 лв ...

# 216
  • Мнения: 14 819
Брее,къде пзарувате вие? В Кауфланд 10 яйца са 3,30. Вярно М размер,но Л да са 4-4,50. Не че не е цифра всичко,възмутена съм и аз. Просто вече гледам каталозите и преценявам кое от къде да купя. Някои неща са по-изгодни в селското магазинче.

# 217
  • Мнения: 6 316
В близкия магазин в понеделник М бяха по 37 стотинки вече,от 35 предишната седмица.Не си падам по колбасите,но лятото много ми се беше дояла луканка,с хубави домати,сиренце,кашкавал,ммм,сещате се,ей така без хляб.Има само една марка, която успявам да преглътна,и пак нея взех.Но като ѝ видях цената ми приседна 🤐.170 грама парче,осем и нещо,и като го сметнах,идваше 50 лв килото.Не съм купувала от тогава 😬.Намерих ѝ заместител,в лицето на нарязаната на Родна стряха,на доста по-сносна цена,без жили,излишни мазнотии,и добре овкусена.

# 218
  • София
  • Мнения: 9 649
Момичета, обувки от изкуствен велур дали биха пропуснали влага в снега ( включително топящ се)  през зимата? Никога досега не съм носила, защото се притеснявам от пропускане, а доста често попадам на модели, които ми допадат, но са от велур и това ме спира да ги купя. Няма да ги нося в голяма киша например, но все пак ...

# 219
  • Мнения: 5 760
Панди,има спрейове ,но определено изкуствения велур не е топ избор за зимата!

# 220
  • София
  • Мнения: 9 649
Благодаря, Сис! Ще гледам кожата значи.

И кулинарен въпрос ме напъва. Grin Споделете, моля, когато готвите с масло, има ли някакъв трик, който да предотврати изгаряне на маслото.

# 221
  • Мнения: 1 698
Благодаря, Сис! Ще гледам кожата значи.

И кулинарен въпрос ме напъва. Grin Споделете, моля, когато готвите с масло, има ли някакъв трик, който да предотврати изгаряне на маслото.

Панди, малко олио в маслото. Или направо готви с гхи, ама не е много бюджетно.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Олио, зехтин при маслото и готово! Simple Smile

За пропускането...незнам разковничето. И кожени са ми мокрили...то като се накисне в кишата квото и да е, изключвам гор текс тип туристически, пак ще пропуска.

# 223
  • Мнения: 12 082
Велурът пропуска. Не бих го пръскала със спрей, че вероятността да стане на нищо, ме е малка. Аз много нося велурени боти, но в снега не газя 😁

# 224
  • София
  • Мнения: 9 649
А олиото колко да е спрямо маслото? Извинете, ако звуча неандерталски , но съм пробвала с малко олио и пак загоря, та явно трябва да е повече от това, което аз бях сипала.

Общи условия

Активация на акаунт