Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 87 830
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 12 205
Бърди, благодаря! Това беше рецептата.

Ули, звучи вкусно, но и като да си го ям само аз.

Трябва да мисля манджата за почивните дни.

# 286
  • Мнения: 10 988
Сиросче, да, така си е определено. ММ хапва без да мрънка, ама после си дояжда Simple Smile

# 287
  • Мнения: 6 333
Чудесно 🙄.Шефа цяла нощ с температура,казва,че главата го боляла,аз трябва да излизам.Дано приключа по-бързо,че лекарката му е до обяд.

# 288
  • Мнения: 6 588
Големи са ни децата, обаче си чакат коледните календари всяка година. Като по-малки много стараех, правех ги сама, все интересни ставаха. Вече купувам готови, времето ми стана кът. Тук поне избор има за всякакви интереси и бюджет, само идеи да има човек.  Календарите ги нагласих пак, още миналия месец, дори за себе си взех. Мисля, че всички ще са доволни.

Ренко, тествай го. Тва главоболие е много типично.

# 289
  • Мнения: 6 333
Мьос,дали?И четиримата се изредихме,кой с хрема,кой с гърло,но до тази нощ никой не беше имал Т и главобол 🤔.А и не съм сигурна,дали наистина е главоболие,или е от ухо.

# 290
  • Мнения: 6 588
Ако другите не сте имали главоболие, значи едва ли е това. При актуалните сега варианти главоболието е страшно типично и първо като  симптом.

# 291
  • Мнения: 6 333
О,не,той повече от седмица е с хрема и кашлица.Вече уж трябваше да е добре,пък цъфна с температура.

# 292
  • Мнения: 6 588
Значи проверяваш ушите. Точно.

# 293
  • Мнения: 6 333
Да де, затова ги споменах.Я съм от стара коза яре 🤣

# 294
  • Мнения: 8 074
Много обичам супи, много. Както и крем такива. Но с ряпа досега не съм правила, признавам си.
Това с пушеното месо е супер идея- ще се пробва.
От мислене за готвене се освободих този уикенд- ще пътуваме, така че този дерт отпада.
Вчера направих една пилешка супа, която ядохме с децата на обяд, но така като гледам, ще е и днес за вечеря.
В неделя като се приберем, ще опека едни наденици, продукти за салата, така или иначе, винаги имам, така че направо съм ларж тези дни. Grinning

# 295
  • Мнения: 5 783
Ох, и Беболина взе дърпа едното ухо. Не казва да я боли още, но вече знам какво следва 😣

# 296
  • France
  • Мнения: 13 185
ДобрЮтро. Аз спах! Това да се запише със златни букви Joy
Не съм влизала в темата за чутурата, освен съвсем в началото и реших, че не ми е интересна. Избягвам подобни, защото ме напрягат. Ако там е имало нещо съм го пропуснала.

# 297
  • Мнения: 12 241
Аз целия подфорум СО избягвам в последните години. И мен ме напряга.
Вчера не съм дочела едно съобщение и сега на юруш трябваше да си коригирам грешката. Голям съм заплес.

# 298
  • тук и там
  • Мнения: 11 722
Добро утро! Излюпих се преди малко. Не знам от магнезият с виамини от група Б ли е-ама много сънувам и само абсурди и фантастики.Не знам по колко пъти на вечер сънувам, помня поне няколко различни сънища на вечер ,а колко ли не помня...Покрай Уиш сигурно , сънувах че снощи ме преследват вещици.Взех метлата на едната и си полетях поне.Едната вещица, дето ме гонеше беше една моя позната-Петя, която за 15 години не е мръднала,няма една бръчка, не е качила килограми, и си е точно същата като тогава. Всеки път като я срещна в БГ и се изумявам.  Предполагам че на подсъзнателно ниво я подозирам във вещерство и  практикуването на магии  и ритуали за вечна младост -друго логично обяснение нямам..Stuck Out Tongue Winking Eye.
Сънувах и някакъв човек-бонбон..С костюм от бонбони, дърпаш си и ядеш..Най-странното беше, че бонбоните бяха едни от моето детство, които аз не обичах въобще. Меки бонбони, със различен цвят целофанова опаковка. Бабите и дядовците имаха от тях, раздаваха ги винаги  по разни помени - "Лакта" се казваха май. Та в сънищата си спомням неща, от преди 40 години, а на яве не мога да си спомня дума на холандски, чута 10 пъти само преди минути..
Щом ви занимавам със сънища, значи в реала нищо интересно. .Дано да е все така! Grinning

Имам две тикви за украса,малки.Ей ги..
Скрит текст:

Хелоуин мина и мисля да ги сготвя, но нямам опит с тиква. Нещо солено искам.Крем -супа може би?
Не съм правила до сега, та ако може малко хелп с изпитана рецепта?Heart

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 11:38 от Кайсия

# 299
  • Мнения: 6 515
Моята приятелка си отиде тази нощ. Душата ми плаче, отиде си Дидето... Преживяхме много трудни моменти в младостта ни, бебетата ни раснаха заедно. Тя обичаше живота и беше много силен човек, инатлив, с хъс.. Каквото си намислеше- ставаше. По- силна от мен.. а такава красива усмивка имаше. Заедно сме работили... много ни бъркаха, защото си приличахме много.. Отново осиротях..
В последните години не се виждахме много, много. Болестта и малко по малко си взимаше от нея. Но винаги, когато аз или тя сме имали нужда за нещо.. помагали сме си както преди.. Много ми е тежко.. Не знам как ще я изпратя.. не знам.

Общи условия

Активация на акаунт