Сама мама с 3 принцеси в чужбина ....

  • 4 259
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 550
В стари постове прочетох, че двете по-големи деца не са припознати от бащата.
Авторке, припозна ли ги, брат ти и сестра ти, за които се гржеше още ли  са при теб?
не знам, ама като чета старите ти постове, не смятам, че дори чисто финансово ще се справиш, не говоря как ще ходиш на работа и за три деца да се грижиш...

# 46
  • Сф
  • Мнения: 10 789
Прочетох старите постове. Сама си се хванала в тоя капан. Не си имала възрастен родител за съвет, подкрепа. Прилича на лоша приказка от махалата. Ако може сестра ти или брат ти да ти помогнат. Ако не, търпиш докато поотраснат децата и почнеш да се издържаш сама, образоваш се. Свършихме ли с правенето на деца или ще се кара до мъжко? Не знам как ще се оправиш сама , трябва да излезеш от средата, но пък децата..кой ще ги гледа?
Без кола в Германия не става също. Поизчакай малко пак казвам. Реализирай първо нещата и после напускай. Колкото и да е социална държава Германия , не работиш ли здраво и няма ли кой да ти помага и по децата ...едва ли ще се оправиш. А да се върнеш тук, май няма нищо и още по зле ще си финансово. Разбирам, че мечтаеш за любов и семейство, но грешно си подходила в началото , а и живота не е като в сериалите розов. Избора всеки си го прави сам. Гледай да станеш независима от мъж първо и после се оглеждай за втори и голямата любов.
На 23 имаш още много време пред теб, ако знаеш и можеш да го използваш правилно. Успех!

# 47
  • Мнения: 52
Разбирам те, до някъде. И аз съм в 10г връзка, на 25г ММ е на 35г имаме 1 дете на годинка. НО, това поведение е недопустимо. Изневерява докато си бременна, изневерява ей така чат-пат, ти прощаваш ли, прощаваш. И това го разбирам една идея, неискаш да си сама- млада си, не те е ударил живота. При мен също имаше изневяра, но бяхме едва от месец заедно и му дадох да разбере, че не съм човек за подигравка, повече не се е повтаряло. Ти това си го пропуснала. Груба грешка. Най-напред трябва да се научиш, да обичаш и уважаваш сама себе си. Животът е пред теб, този хубосник най-вероятно пак ще се върне при теб с подвита опашка, тъй като ти си "вързаната", "сигурната", сега му се живее. Силно се надявам да приключиш с този човек завинаги, защото който не е с теб в труден момент, то защо ти е във хубавите?

# 48
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Сьжалявам, че ще бьда груба, но това твоето не е любов, а глупост. Ти си с някой, който те използва за удобство и чесане на егото си. Подритва те, бие те и ти се врьщаш. Този човек иска да си живее живота не е за семейството. След няколко години ще има още деца и много жени. Браво, че се справяш само и няма нищо лошо да се научиш да живееш сама.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 16:46 от Syn

# 49
  • София
  • Мнения: 19 485
Имаш си достатъчно голямо семейство засега и не се очертава скоро да останеш сама. И светът не е непременно за двама, човек понякога иска да е сам, без всякакви дразнители.
Да, що се отнася до мъж, създаването на нова връзка ще бъде трудно, но не и невъзможно.

# 50
  • Мнения: 1 732
Този нов мъж, ако нещата станат сериозни ще иска и свое дете, готова ли си скоро за бебе номер 4?

# 51
  • Мнения: 3 895
Ако въпросът е дали ще си намериш партньор- разбира се, та ти си на 23г.
Моят съвет би бил обаче да не се хванеш за първия срещнат като удавник за сламка!!!
Радвай се, че си се отървала от този Муньо. Гледай напред!

Общи условия

Активация на акаунт