ДЕКЕМВРИ е сега - днес ли ще родя?!

  • 18 436
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Тази сутрин  в 4;35 Sarra е родила сладкишката Елисавета!!!!!! newsm51Да са здрави и силни и двете!Sarra доста се е измъчила,но накрая са и направили секцио,милата!!Нищо важното е че са добре и двете и  чакаме новини за манекенските размери на бебонката!!!ЧЕСТИТО ОТ МЕН НА ТАТЕТО И НАЗДРАВЕ!!!  bigdance2 cheers  ylinfant

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
Честита бебка на Сара Heart EyesНа Сара бързо възстановяване  Hug

# 17
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Хей, страхотно е така да започва денят!  Two Hearts
Честито попълнение в бебешкия отбор и бързо възстановяване на мама!!!  baloni

# 18
  • Мнения: 143
Честито на Zizu и Сара много се радвам за тях, живи и здрави бебчетата
Много се вълнувам, като гледам колко бебчета се раждат.
Аз искам секцио, но моя доктор все ми казва да видим как ще тръгнат нещата. Това е, че аз не искам да виждам как ще тръгнат, може и бързо да мине нормалното, а може и да се закучи, днес пак ще го тормозя за секцио.

# 19
  • Мнения: 3 695
Честити бебчета на Zizu и Sarra! Да са живи и здрави и много послушни !
Detelini, дори и да няма кърма, е хубаво бебето да се слага да суче, защото така предизвиква тръгването й. При мен първите 2 дни имаше само коластра, не знам колко беше, но изглежда на бебето много му хареса Simple Smile В родилното ги къпят в детското отделение и ако вечер го даваш там ги хранят с изкуствено мляко (това за Тина Киркова).
На всички, които си чакат бебеоците искам да кажа, че и без предварителни признаци може ей така да почне раждането - аз нямях никакви такива - висок корем, води в норма, непокътната тапа, никакви контракции, термин на 10-ти по посл. менструация, а по ехограф -  25-ти, но бебето се роди нормално на 5-ти, така, че никога не се знае !

# 20
Ехаааа..... колко бебчовци от вчера до днес ! Насълзиха ми се очите от вълнение!
Честити рожбички на Pontes, Selena6, zizzu, conka ! Много да папкат и само ви радват! newsm71

Страхотна изненада, Sarra , много щастие с малката Елисавета ! Hug
ClanG, добре дошла! Както винаги, си много полезна със съветите си:)  благодаря!

 

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честити малки принцеси на conka, zizzu и Sarra! Много малки хубавелки, много нещо, а мъжете ни нещо изостават Simple Smile
Да са живи и здрави мъничетата за радост на мама, тати и всички нас.
1stroller   bigdance2

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
здравейте  Hug
ние май ще си откараме до петък в едно цяло със момата  Rolling Eyes
не и се излиза и това е  Sad

Mutsanka не съм питала какви са глобулите  Embarassed след малко отивам на тонове пак и ще питам  Peace

Честито на всички новообебени мами   bouquet
Shrew спасяваш положението  Peace

а dideto как ще я впишем? тя на 10.12 писа че има щерка Елена, ама не каза кога е родила   newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте декемврийки. Искам да честитя на всяка от вас раждането на детенце, но най-вече ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА ЗИЗУ! Да са ви живи и здрави и много да ви радват.   bouquet
На тези, които им предстои да раждат-леко раждане-всичко си заслужава.
Иначе по въпроса с упойките-раждала съм и двете си деца с упойка и пак така бих направила. Само че има разлика между епидурална и спинална упойка-първото го родих със спинална, второто с епидурална. Ако имате възможност, не се колебайте-заслужава си. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 888
Привет,
Честити да са бебчовците на Понтес, Деси, Цонка, Селена, Зизу и Сара, нека мн да радват родителите си и мн да слушкат и розовеят  smile3525

Аз също като Тини искам да ви кажа, че мн ви мисля и не се деля- за сега ми оставаше време само да ви чета, вълнението покрай раждащите се бебоци  е огромно и се надявам да пиша по- често вече Hug
Пожелавам успех на Българка и Крис и на всички, на които предстои СРЕЩАТА  Wink
Относно кърменето аз се старая, но мн ми е любопитно вече да разбера как наддава бебка, малко е ленива в сученето, а кърма имам- даже мисля да цедя и съхранявам- родилите мамчета споделете моля замразявате ли кърма и как се процедира точно newsm78

# 25
  • Мнения: 535
Хеееей, заваля страхотен бебешки дъжд  Hug Hug Hug
Честити бебки на zizzu, conka, selena6, maselena6 и sarra! Да са им живи и здрави малките слънчица!
Вержи, Муце  варненския отбор нещо много изоставаме  newsm78

# 26
  • Мнения: 448
Честити бебенца на всички!!!
Да са ви живи и здрави, усмихнати и послушни.
Леко раждане на майките, които още не са родили!
Аз чакам 4opi всеки ден да роди, ама тя се е запънала, не иска да ражда толкова рано, ще си чака до термина Mr. Green

# 27
  • Мнения: 535
Страхотна новина  newsm44 newsm44 newsm44
Днес сутринта iva-bebe е родила малка хубавица Теодора с манекенските размери 50см, 2800 гр. Много да радва мама малката принцеска, да расте послушна и здрава     bigdance2 Tada bdbaloni

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 14:36 от di_

# 28
  • Мнения: 101
Да са им живи и здрави бебешоците на Sarra, Zizu и Iva-bebe  newsm51 много да радват своите мами и да растат безгрижни.

# 29
Ето, момичета дойде дългоочакваният от вас момент - доста пожелания написахте вие, сега е ред и вие да получите такива:
 newsm51ЧЕСТИТО НА PONTES, SELENA6, ZIZZU, SARRA И IVA-BEBE -бързо възстановяване и скоро да разказвате и да показвате вашите сланчица - а те да са живи и здрави, да ви носят само радост и усмивки!
  love001

Днес пък моят мъж има рожден ден  Drunk-- става на 28 г., след един месец и аз ставам на толкова - той много искаше днес да родя - но на мен ми се ще всеки да си има негов специален ден - не ми се ражда днес/не че имам признаци де/, но някой все пак трябва да сготви за тате - разбрах, че от офиса са му организирали страхотна изненада - завели са го в Балкантон и ФСБ са му пяли на уше - както се казва - много е развълнуван.
На всички нас, тръпнещи в очакване - желая късмет и Бог да е с нас!

Общи условия

Активация на акаунт