🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 11

  • 64 638
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 10 799
Гроздее, добре си се завърнала Hug

# 316
  • Мнения: 41 680
Грозде Hug,добре завърнала се! Two Hearts Най-после! Simple Smile

# 317
  • Мнения: 3 773
Ели, Злати, добре съм ви заварила! Heart
Гледам пак има някакъв бъг в мамата. Някои от турските буквички от статията ми ги заменя с разни знаци, редактирах 5 пъти и тц.. изнервих се и така ги оставям! Grinning
Джан къде е? Да се показва веднага! Не вижда ли, че отново съм в играта? Grinning

=============

Ей го е, на! Наближава времето за презокеанско пътуване! ...

Нова публикация IG @/cotrilspa

Filming Italy Los Angeles Festival Movie Camera
28 февруари - 3 март






От Тициана очакваме списъка с участниците и наградите.. Nature Star Trophy

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 21:25 от grozdence.

# 318
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!



Чаша ароматно кафе за прекрасен старт на деня! Нека
 днес има повече усмивки и много сбъднати мечти!
Flowers Four Leaf Clover









Приятен и ползотворен ден ви желая!

# 319
  • Мнения: 3 773
Здравейте, рагаци! Simple Smile

От днешния ден няма нищо ново. Джан си "мирува" в ИГ, а в пресата също няма нищо което да не знаем, освен че Ранобудна птичка започва във Филипините Simple Smile Вече 5 години "птичката" лети из целия свят и интереса към нея не отминава - незабравимият образ на Джан Дивит, пронизващият му поглед, неговата брутална харизма и красивата му игра, продължават да вълнуват женската половина на човечеството, милиони жени от всички континенти го обичат (меко казано..)  Wink Grinning

Турското издание на "Дизи доктору" съобщава, че сериалът Early Bird е започнал излъчване във Филипините:

Early Bird е във Филипините!


Скрит текст:
Поредицата Early Bird (Daydreamer) продължава да се разпространява по света. Сериалът, чието международно разпространение бе поето от Global Agency, се срещна с публиката на канала NET25, излъчващ се във Филипините.

Early Bird, продуциран от Gold Film, завърши излъчването си от 51 епизода през август 2019 г. Can Yaman, Demet  Özdemir, Sevcan Yaşar, Öznur Serçeler и Birand Tunca също са в актьорския състав на сериала, който беше прожектиран по Star TV.

https://www.dizidoktoru.com/dizi/erkenci-kus-dizisi-filipinler-de-h30890.html

Повтарям това страхотно изображение, което показва величието и красотата на Ел Турко Балабан, този нов герой, който Джан ще ни даде с цялата си уникална магия и с чара, който придава на всеки негов герой Nature Fire Heart



Италианска преса
Италианците се скъсват да го хвалят и величаят Wink Grinning и това е всеки ден, така е вече две години.. няма как иначе да е, гордост голяма им е Simple Smile
Статията е за красота, елегантност, мода.. И коя друга модна икона да дадат за пример (за копиране) италианците, ако не Джано Sunglasses "най-обичаният и желан мъж в момента, секс символ, ценен от цели поколения, автентична звезда на нашето време" Heart Eyes


Смел, елегантен и див: Стилът на Can Yaman е смесица от класически внушения и съвременни детайли, смесица от оригинални и изискани елементи, която не оставя нищо на случайността.
Ето 10-те най-бляскави тоалета на актьора за "копиране"!


Иконата на стил се ражда, а не се прави! А ако не вярвате, питайте него, който разбира от емблематичност и стил. За кого говорим - но разбира се за Can Yaman, най-обичаният и желан мъж в момента. Турски актьор с повече от 10 милиона последователи, секс символ, ценен от цели поколения, автентична звезда на нашето време: вече е писано много за него, живота и любовта му, но този път искаме да се съсредоточим върху безупречния му външен вид, способен да постави закона по отношение на новите тенденции.
Изтънчен, секси и с онова диво докосване, с което всички са съгласни: Стилът на Can Yaman е смесица от елегантност и дързост, смесица от класика и съвременност. Идеален е за младоженеца и госта, които искат костюм с вечна кройка, но които не искат да се откажа от някои текущи подробности, които могат да направят разликата. Търсите ли идеи за вашето сватбено облекло? Ето 10-те визии на Can Yaman, които няма как да не "копирате"!

Скрит текст:
1. Безсмъртно синьо
Дали е светло или тъмно, непрозрачно или електриково, няма значение: синьото си остава един от най-популярните сватбени цветове както за младоженеца, така и за гостите. Поради тази причина не можехме да не започнем копие с този тоалет на Dolce & Gabbana, носен от Can Yaman по случай 79-ия филмов фестивал във Венеция: прекрасно синьо сако с черни пикови ревери като подходящата тениска и панталон. Елегантен контраст, от който можете да черпите вдъхновение и който ще ви превърне в истински джентълмени от миналото.




2. Тотално черно
Дори Can Yaman се остави да бъде съблазнен от най-модерната тенденция на момента: едноцветното, в неговия случай пълно черно. Това е универсален външен вид в името на елегантността, класика, която никога не разочарова и която се поддава на най-разнообразни експерименти: турският актьор е решил да носи разкопчана риза строго без папийонка или вратовръзка, но ако наистина искате риск, изберете тениска или блуза с висока яка. Същественият детайл? Очевидно сребърното колие с персонализирана висулка!




3. Вечна класика
Сега да преминем към модел, който няма нужда от представяне: смокингът! Can Yaman носеше такъв с класическа и изискана кройка, с папийонка, бяла риза и дерби обувки от лъскава черна лачена кожа. Прекрасно, нали? Това е перфектен тоалет не само за младоженеца, който търси традиционна и шикозна визия, но и за кума или госта, който иска да остави всички без думи. Не забравяйте да поставите носна кърпичка или бутониера на ревера на джоба в съответствие с цветовете на избраната сватбена тема!




4. Дълбоко Бордо
Ето един модел, в който е невъзможно да не се влюбите: костюм в бордо с изтънчена кройка и смел и нюансиран тон, автентичен must-have, който всеки мъж трябва да държи в гардероба си. Can Yaman остава верен на своя небрежен и див стил и го съчетава с черен потник, но ако намирате тази комбинация за малко дива, можете да изберете по-класическа риза. Отново, колието е задължително!




5. Ежедневно и шик
Едно нещо е ясно: Джан Яман обича да си играе със стилове, да смесва цветове и най-вече да носи тениски с оригинални и специални кройки. Независимо дали става дума за социално събитие или по-неформален повод, девизът винаги е един и същ: осмелете се. И понякога е нужно много малко, за да се осмелите: бежов костюм с високи ревери и много семпла бяла тениска, свежа и младежка визия, идеална за пролетна или лятна сватба.




6. Царствена привлекателност
Търсите оригинален, смел и авангарден сватбен тоалет? Ако е така, този външен вид на Can Yaman е точно за вас! Оставете се да бъдете очаровани от този костюм от дамаска материя със златни и сребърни флорални мотиви, истински триумф на светлината и аристократичната изисканост, костюм, подходящ за тези, които обичат да нарушават шаблоните и които не искат да се задоволят с обичайните цветове и обикновени мъжки модели. Блясък на n-та степен!




7. Жълта мощност
Кой каза, че жълтото не е сватбен цвят? Чувствайте се свободни да се осмелите и да покажете един от най-модерните и търсени нюанси на момента... точно като Can Yaman! За този седми външен вид ние всъщност избрахме изцяло жълт костюм, проектиран от Dolce & Gabbana, който подчертава маслинения тен на актьора, подобрявайки фигурата му. Бяла риза или блуза ще бъдат финалният щрих за тоалет, който ще ви накара да блеснете и да ви превърне в абсолютната звезда на събитието.




8. Вибрации на Хъмфри Богарт
Осмо облекло на Can Yaman за "копиране"! Този път преобладаващият цвят е бял, вече напълно в модата за младоженеца. По случай филмовия фестивал в Монтекарло, актьорът показа бял костюм с черни връхни ревери, съчетан с тениска в същия цвят (всичко това е украсено с колие с изключително дълъг кръст, основен детайл на всеки поглед от Can). Комбинация, която напомня стила на Хъмфри Богарт в Казабланка, ефирна и в същото време съблазнителна комбинация, която все повече съпрузи и гости избират да носят.




9. Неформален денди
За следващата си сватба бихте ли искали да покажете костюм, който не е твърде взискателен, но е изискан, с течна и небрежна кройка? Какво ще кажете за този сив външен вид от Can Yaman? Не всеки го харесва, но е неоспоримо, че сивото е изключително ковък цвят, който може да се комбинира с най-разнообразни цветове (бяло, черно, но също така зелено, синьо, розово, оранжево и т.н.), нюанс, който не познава сезона : изглежда добре както през лятото, така и през зимата, гарантира небрежно прилягане и има вродената способност да придава на този, който го носи, стилна и съвременна привлекателност.




10. Блести ярко като диамант
На пръв поглед може да изглежда като поредния тотално черен костюм с разкопчана риза, който Can Yaman толкова харесва, но ако се вгледаме внимателно ще открием, че това е една от най-бляскавите и търсени визии. По каква причина? Естествено за ценния детайл на бижу ревера, който е един от модерните и незабравими задължителни за сезона. Ако търсите романтичен и величествен стил, оставете се да бъдете съблазнени от предлагания от нас модел с украсени с бижута ревери и папийонка от колекцията Luxury Man Petrelli: успехът е гарантиран!


Смел, секси, небрежен, елегантен, неофициален: има много начини, по които можем да определим външния вид на Can Yaman, но би било невъзможно стилът му да бъде сведен до едно прилагателно. Това, което го прави перфектен, е склонността му да експериментира, да персонализира всяко облекло с усет и креативност и да преформулира текущите тенденции в оригинален ключ въз основа на повода и винаги обръщайки специално внимание на онези малки детайли, които могат да направят разликата.
https://www.matrimonio.com/articoli/look-invitato-can-yaman--c10164

# 320
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!



  Не оставяйте нищо за по-късно. Бъдете щастливи днес...Насладете се на
 утрото с чашка ароматно кафе и се заредете с позитивни мисли за новия ден.


Грозде Hug,благодаря за преведеното инфо.





феновете творят...




обновени от каста...
Уур Йълдъран

останалите на линка....
https://vk.com/club173526015?w=wall-173526015_445672

Приятен зимен ден,макар и студен!

# 321
  • Мнения: 10 799
Добро утро, официално вече се продават фигурки Джан Яман! Hands Clap Пореден успех за нашето момче!

# 322
  • Мнения: 41 680
Добро утро,девойки!



Да се насладим на кафенцето и си пожелаем спорен и успешен ден!







      

Щастлив ден ви желая!

# 323
  • Мнения: 3 773
Среднощен привет, рагаци Simple Smile

Нашия е потънал вдън земя, така се е покрил, че даже и на колегите си не лайква новите публикации. Ако ще.. ние си го тълкуваме така: наясно сме, че след такава дълбока криеница следва някаква бомба и така си се успокояваме и чакаме Grinning



В пресата също няма ни гък, ни мък.. Аа Hands V от два-три дни обикаля една новина, че Дисни преговарят с Джан за сериала, в който Ханде ще участва (подписала е), демек, пак има шум за чифте Джано-Ханде Grinning Твърди се, че ако ги чифтосат, от красотата им ще може да ви се пукне екрана! Heart Eyes Grinning Иначе тази двойка гаранция ще е фурор, рейтингите ще са до небето, в ИМДБ и във всякакви други класации ще са номер едно и две (не че и сега не са) Grinning и двамата са много красиви - съответно са най-харесвани, освен това са и най-популярни, имат и значителни фендоми* - апропо, този тандем ще взриви соц. мрежи! Grinning Абе ще има красота и смях на макс! Joy
И двамата са свободни - ще има да ги събират, сгодяват, разделят, размножават, да ги обичат и мразят.. шоу ще е, сериал в сериала! Grinning И дамата не са обичани в Турция, но пък в цял свят ги обожават! Simple Smile Ще има празник за турските журналя (много работа). Хейтърите от фендомите на Демет и Керем ще се задавят в глъчка да ги нареждат, абе не е за разправяне..Grinning Пак ще повторя, ако не друго, ще има много, много КРАСОТА и СМЯХ! Heart Eyes Joy

Сега сериозно Hands V наистина визуално двамата много си подхождат. Simple Smile
Ханде е много красива, с прекрасно тяло, нежна и срамежлива.
Джан е брутално красив, с божествена физика, секси и невъзмутим.
И двамата са високи, стройни и имат харизма в изобилие..
Откъм игра не знам какво да кажа Rolling Eyes ако се наложи Джано ще компенсира (сори, не се сдържах).. Grinning
Не знам кой е първоизточника на тази новина, аз я видях във ВК в една от групите на Джан, в Тиймито и в ДизиТурк. Не вярвам да е истина, Бирсен щеше да е първа, ако имаше нещо подобно Simple Smile А пък ако наистина се водят преговори, не вярвам Джан да се съгласи, не за друго, ами му предстоят още два проекта след Ел Турко. Simple Smile

Ето я новината: "Пресата предава, че Ханде Ерчел се е съгласила да участва в сериала на Disney + за русалката. Говори се, че ще е римейк на корейската драма "Legend of the Blue Sea".
За главната мъжка роля се водят преговори с Джан Яман.  Освен, че сериалът ще бъде пуснат в дигиталната платформа на Disney Plus, ще бъде написан от Eyse Üner Kutlu и режисиран от Yusuf Pirhasan, други подробности около проекта няма."

"Legend of the Blue Sea е фентъзи телевизионен сериал от 2016-2017 г., заснет в Южна Корея. С участието на Jun Jihyun и Lee Minho. Сюжетът разказва любовната история на русалка и мъж, умрял в миналото и прероден в съвременния свят."

В нета е пълно с колажи, избрах ви два, за да ги прецените един до друг как стоят Simple Smile Grinning

 

Днес в ТТ ми попадна тази сладка снимка и я споделям с вас, аз направо се разтопих.. Heart

# 324
  • Мнения: 10 799
Ъъъ, Грозде, както си ги наредила последните снимки, ако човека не прочете старателно какво си написала, може да си помисли, че Джан и Ханделина са се взели и си имат бебе Animal Speak No EvilGrinning

# 325
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!



Да ви е сладко кафенцето! CoffeeTwo Hearts

Грозде,благодаря за инфото и клюките! Hug
Ели Hug Grinning

Като няма нови снимки има колажи!








Хубав и изпълнен с усмивки ден!

# 326
  • Козлодуй
  • Мнения: 751
Здравейте, момичета!
Нова съм в темата и се извинявам за нахлуването.
Имам два въпроса, но малко предистория.
Преди около 3 месеца случайно се зазяпах в "Почукай на вратата ми", никога преди не бях гледала турски сериали. (Майка ми гледа редовно, дори е опитвала да ме приобщи, но без никакъв успех.) Споделих с приятелка, че много ме кефи Керем Бюрсин, а тя ми показа нейният любимец и ми препоръча "Ранобудна птичка". Ами изгледах го на един дъх...Влюбих се. В Джан, естествено Broken Heart После изгледах "Пълнолуние", "Любов на инат" и накрая "Виола". Бях обсебена, стоях до 5-6 сутринта да зяпам...Започнах да търся нещо да прочета(така попаднах и на тази тема), и докато чакам да излязат новите му проекти, повторих "Птичката" и "Пълнолуние" Satisfied Честно казано, усещането е съвсем ново за мен, имала съм любими актьори, ама и като тийн не съм била обсебена така от някой известен...А съм зряла жена, с внуци, давам си сметка, че нещата малко излизат от рамките на нормалното... Но знам, че тук мога да бъда разбрана Simple Smile
Та питането ми, първото, е как да се измъкна от това състояние? Някой успял ли е?
И второто, някой има ли парфюма на Джан и какво представлява? Много се изкушавам да си го взема, но ако е някой блудкав, лесно ще се глобна заради името зад него, но не искам да се разочаровам...Имам доста голяма колекция с аромати, знам какво харесвам.
Благодаря за вниманието Flowers Hibiscus

# 327
  • Мнения: 3 773
Lunen_sun, добре дошла в нашата къщичка! Flowers Rose
Абсолютно на точното място си попаднала! Wink Разбирам те напълно! В същото състояние съм, но аз съм "така" от 2017 г. Grinning и положението става все по-сериозно Grinning Мисля, че няма спасение от тази зависимост/мания/пристрастеност Cupid  не съм пробвала досега да се "спася", но едва ли ще имам воля за това.. Head Band Grinning Препоръчвам ти да изгледаш и "Мистър Грешен" за да си затвърдиш "диагнозата" на 100% Grinning на първа страница има линк към преведените епизоди Simple Smile
А пък тази година след като пуснат Ел Турко, може да се засечем в някой диспансер, ако сме от един край Joy

За парфюма съм чела много мнения, всички обясняват, че е много силен в началото, но след минути аромата ставал страхотен. Аз все се каня да си го поръчам, без значение е за мен дали ще е по вкуса ми, нали е с името на Джано - ще си пръскам спалното бельо! Grinning На мен само ми трябва някой да ме подбутне и ще се пробвам да си го поръчам (не знам дали ще се справя с поръчването от линка, може би ще ми трябва помощ) Simple Smile Предполагам другата седмица за месеца на влюбените, Джан ще ни пусне някаква "специална изненада" (обикновено така прави) и ще се пробвам да си го поръчам! Ако искаш изчакай ме (не знам колко дни е доставката) и ще ти пратя напръскана хартиена лентичка Simple Smile

-----------------------------------------

Ето.. правят ни атака от това списание:



Най-интимното от Can - специално за Свети Валентин

Поредица от секси кадри и главният герой може да бъде само той... Can Yaman





# 328
  • Козлодуй
  • Мнения: 751
Благодаря, grozdence.Purple Heart
Добре съм ви заварила!
Гледах го Мистър Грешен, но да си призная, малко ме разочарова. Не Джано, той не би могъл...но самия сюжет, някак нямаха тази химия с девойката, както в другия филм, дето си партнираха. Изгледах го заради него, но едва ли ще се върна да го повторя.
За парфюма - надали ще чакам за проба Yum Хич не съм от търпеливите. От Коледа се каня, а днес имам мейл, абонирах се за новините от сайта, та получих това:
"Свети Валентин още не е настъпил, но Can Yaman има подарък за вас...
Една от прекрасните му непубликувани снимки: вие ще я видите първи!

Насладете се на невижданата досега снимка на Can Yaman и се пригответе за месеца на любовта. Can Yaman има много специална изненада за вас"

Само не разбрах снимката само тази в мейла ли ще е, ще пратят с парфюма, ако поръчам ли, не ми стана ясно. Но май ще рискувам. Постоянно поръчвам от чужбина, тъй че ако имаш нужда от помощ, насреща съм.

# 329
  • Мнения: 10 799
Лунен сън, добре дошла и от мен Simple Smile

Нямам смелост да поръчам парфюма, много съм претенциозна към аромати, нищо, че е на Джан. Пък и за какво ми е някакъв парфюм, Джано ми пратете Joy

Общи условия

Активация на акаунт