Отговори
# 315
  • Мнения: 2 716
Смей се, смей се. Широко ти е на тебе около врата с това ЕГН. Ама аз напук ще взема да си родя още едно детенце... или внуче... и веселбата ще стане пълна. Тогава вече въобще няма да се впечатлявам от пуберски изпълнения.
Ще му свикнеш. САмо първата година е кофти  Whistling

# 316
  • Мнения: 3 740
Живееш в щастлива заблуда. Simple Smile
За дъщеря ми кофти беше 7 клас. За най-големия ми син - 9 и 10-ти. За средния още не се знае. Затова се моля Камен да задържи положението.

# 317
  • Мнения: 175
Какво се оплаквате от този пубертет,нима Вие не сте били същите???

# 318
  • София
  • Мнения: 4 868
Питай майка ми: била съм си много добро дете. Mr. Green

# 319
  • Мнения: 175
И аз така,но сега сме в 21 век както Ники често ми напомня и времената се менят.

# 320
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Някой знае ли къде са публикувани рeзултаните от Европейско Кенгору, трябват ми резултати от четлърти клас 2007 г

# 321
  • Мнения: 3 740
И аз ги търсих преди време, но нищо не открих. Надявах се на тебе. Wink
Пита ли в Инспектората?

# 322
# 323
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря на госта

# 324
  • Мнения: 3 740
И аз благодаря на госта. Simple Smile

Може ли някой да ми разтълкува резултатите за 5 клас - след 12 място следва хаотична номерация от 30 до 52, а след това отново са поред. newsm78

# 325
Кабо Алма, поздравления за отличното представяне на ученика!

Колкото до списъците - трябва да сте щастливи, че изобщо ви има в тях, защото в списъка за 3кл. доста деца /вкл. и моето/, изобщо ги няма. Тези деца, за които със сигурност знам, че са били на състезанието, са от три различни софийски училища. Очевидно пак някой "добре" си е свършил работата.

# 326
  • Мнения: 3 740
Благодаря, загадъчна ***! Аз бавно схващам и не разбрах как разконспирира моя ученик. Blush

# 327
  • София
  • Мнения: 4 868
Благодаря, загадъчна ***! Аз бавно схващам и не разбрах как разконспирира моя ученик. Blush

То е ясно - твоят е най-добрият!  Mr. Green

# 328
  • Мнения: 2 716
Здравейте!
***, добре присъединила се, детективке   bouquet
Моето дете е на 75-то място   ooooh!
Изобщо не си спомням кое беше това състезание.

# 329
Благодаря, загадъчна ***! Аз бавно схващам и не разбрах как разконспирира моя ученик. Blush

Чета много, чета внимателно и помня. Темата за петокласниците ми е интересна, защото си набавям информация какво ми предстои в недалечно бъдеще. А пък и пишещите в темата са достатъчно малко, за да ги опознае лесно човек.

Приятен следобяд!

Общи условия

Активация на акаунт