Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 4 868
Цвета, не го натискай за кънките - може сърцето му да е в моторните спортове Mr. Green
И по математика днес класните са им върнати по бързата процедура, а аз на времето как мразех да си чакам оценките.... Шаркова не е доволна.

# 301
  • София
  • Мнения: 4 868
Някой дали ще може да внесе малко яснота? Аз разбрах, че:
- в четвъртък имат спортен празник (не знам в какво се изразява и с каква продължителност е)
- в петък ще учат от десет без нещо до 11 и нещо; след това ще изпращат абитуриенти
- понеделник е неучебен ден заради изборите

# 302
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте!
Съжалявам за Теди.
Стори ми се, че го мернах в списъка на последното състезание в частната математическа. Или греша?


За съжаление грешиш. Моето чедо на такова нещо не е ходило. Mr. Green

Да споделя новината от днес.Учителката по история ги е задължила да си носят по 1 лв. за  да платят наргиле,което тя е купила. Sick

И на всичкото отгоре са го пушили в час. #Crazy newsm78 #Cussing out #2gunfire
Аз ли нещо не разбирам или...
Вие как бихте реагирали? Дороти,дай ми някакво инфо моля.Става дума за Д.Атанасова.

# 303
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
[
Да споделя новината от днес.Учителката по история ги е задължила да си носят по 1 лв. за  да платят наргиле,което тя е купила. Sick

И на всичкото отгоре са го пушили в час. #Crazy newsm78 #Cussing out #2gunfire
Аз ли нещо не разбирам или...
Вие как бихте реагирали? Дороти,дай ми някакво инфо моля.Става дума за Д.Атанасова.



 Shocked  #Crazy Ще питам

# 304
  • София
  • Мнения: 4 868
Я кажете за наргилето, че и на мен ми стана интересно  Wink

# 305
  • Мнения: 3 740
янита, и моята информация за програмата е такава.

елица, уби ме с това наргиле. Не може да е истина.

# 306
  • София
  • Мнения: 4 868
Да, ама днес освен спортния празник, щели да имат руски и да разиграват някакви театрални представления (нищо не знам, само Виктория тръгвайки сутринта издирваше някакъв огромен шал, който така и не откри), а Кънчева щяла да събере отбора по история. Виктория е щастлива - не знае кога ще приключат, съответно ще се прибира сама.

# 307
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Истина било за нергилето.


Спортиния празник е за цяла София. Ние имахме денят на уменията с много хубави награди и много красиво опаковани от учителките. Що труд са ударили вчера след часовете.

# 308
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вече сме без пирон в пръста и гордо си размахваме средения пръст. Mr. Green
Децата са били много щастливи,че са си попушили наргиленце.Той моичкият нещо взе да се интересува и от пушене на други работи и все подпитва, от кога можело да пуши.
Лошото е ,че не се познавам с родителите от класа и съответно няма с кого и как да обсъдя темата за историчката.

# 309
  • София
  • Мнения: 4 868
Лошото е ,че не се познавам с родителите от класа и съответно няма с кого и как да обсъдя темата за историчката.

Аз бих обсъдила направо с историчката.

И побързай - преди да ти размахат среден пръст Wink

# 310
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вече сме без пирон в пръста и гордо си размахваме средения пръст. Mr. Green
Децата са били много щастливи,че са си попушили наргиленце.Той моичкият нещо взе да се интересува и от пушене на други работи и все подпитва, от кога можело да пуши.
Лошото е ,че не се познавам с родителите от класа и съответно няма с кого и как да обсъдя темата за историчката.

Нещата не са се развили само в този клас, днес чух и други родители да се оплакват

# 311
  • Мнения: 2 716
Това за наргилето направо ме хвърли в духовата музика.
Това в нашето училище ли се е случило?
Извинете ме, но всичко съм забравила.  ooooh!
ellytza, честито! Среден пръст и интерес към пушенето!
И аз мога да си похваля детето: добро адаптиране в новото училище; отлично (според мен) представяне на състезанията (вкл. историята); много добре се справя и с английския ( тя не ходи на алианс) и с руския. На мама гордостта  Laughing

# 312
  • Мнения: 3 740
елица, вие сте явно първи на пистата на пубертета. Не е лесно, да знаеш. Само се моля Камен да задържи още малко топката, докато избутам големите...

# 313
  • София
  • Мнения: 4 868
Цвета, не се надявай на мирни дни скоро - тамън и Камен ще го залюшкат хормоните и на теб ще ти е време за критическата  Mr. Green

# 314
  • Мнения: 3 740
Смей се, смей се. Широко ти е на тебе около врата с това ЕГН. Ама аз напук ще взема да си родя още едно детенце... или внуче... и веселбата ще стане пълна. Тогава вече въобще няма да се впечатлявам от пуберски изпълнения.

Общи условия

Активация на акаунт