Гобленарска седянка - 149

  • 56 550
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 164
Pyypi, страхотен е. Не бих  могла да ушия нещо с толкова много контур Simple Smile  . Поздравления.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 610
Pyypi, страхотен е. Не бих  могла да ушия нещо с толкова много контур Simple Smile  . Поздравления.
Цвети, благодаря! Контура едвам го изтърпях, много ми дойде...

# 77
  • Карлово
  • Мнения: 410
Добро четвъртъчно утро, дами! Време е за Черешката на тортата! Преплувах фона с реактивна тяга Stuck Out Tongue Winking Eye

# 78
  • Мнения: 11 880
тихерула страхотен е, а и колко бързо го уши, браво!

Аз да се отсрамя малко с няколко дребни неща, голям гоблен не съм бутвала от лятото.

Последна редакция: чт, 15 дек 2022, 08:37 от mibobo

# 79
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
Simple Smile струва ми се, че точно за Нова Година ще ливнеш водата от менчето.
по вода да върви на всички. Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 дек 2022, 08:43 от st. Dobri

# 80
  • София
  • Мнения: 630
Тихерула чудесен се получава, много бързо го оправи фона, който ми се струва малко досаден, но ти си фурия.

mibobo много ти се радвам на дребните неща. Чудесни и много хубаво и изпипано оформени.

Аз съм на път да се побъркам се едни дребни неща за подаръчета. От една страна тези дребоси ме отне вече цял месец да ги ушия, а сега идва оформянето - и само мъка - свърши ми лепилото, гръмна ми пистолета за топъл силикон, оказа се че едните рамки дето бях предвидила са малки /нещо съм недогледала/. Изобщо тази година хич не ми върви с тези подаръчета. Ще ги покажа като завърша всичко. А другите започнати така си стоят и чакат. Sunglasses
Е оплаках се и си поплаках на вашето рамо, отивам да се боря нататък с оформянето.

# 81
  • Мнения: 580
Тихерула, Пипи, Динков, Мибобо вие сте ударнички.
Да покажа напредък за 2 седмици.
Преди:

Сега:

10 листа са ушити, още 15 ме чакат. Над вазата съм ушила доста с бели цветя, но дали си личи? И над тия цветя е прозорец, рамката му,той е лесен, но има една зеленина, която се вижда през него... ще е шаренко доста.

# 82
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
напредвате с невероятни темпове. Simple Smile а помните ли кой шиеше една спяща красавица със зайче?
и зелената фея не съм виждала скоро...

но пък си намерих мото Simple Smile Simple Smile Simple Smile



за който не знае точно тоя език - лежерен превод

"бъди такава жена, че сутрин, когато се събудиш и краката ти докоснат пода, дяволът да казва: "по дяволите! будна е!"

# 83
  • Карлово
  • Мнения: 410
olenka63 чакам с нетърпение всеки етап! Мнооооого ми харесва!
pyypi Респект за търпението и желанието....То си е подвиг.... прекрасен подвиг.
dinkov2 пролетно -декемврийско....Като времето....
mibobo готини дребоси! Аз тази година ще мина без.... Бързам ,за да лисне вода баба за Новата година, както се досети Добри Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,пиша с много голяма молба.Дано някой от вас може да ми помогне.Преди 3 години започнах гоблена " Селски двор ' на Гоблени Класик.



Схемите са доста дребни,затова съпръга ми ги качваше на компа и аз шиех от там.Но днес ушивайки 4 схема,не можах да намеря папката с останалите схеми.Сега съм до тук.Ако някой го е шил моля ви изпратете ми останалите схеми.Лятото правихме ремонт и сигурно тогава се е случила белята.Ето докъде съм стигнала.На втората снимка трябва да стане толкова голям.
galina11@abv.bg
Ako някой може,моля помогнете.

# 85
  • Карлово
  • Мнения: 410
Познайте кой ме полази на Игнажден! И ме погледна благо и се усмихна.... Финаааал! Сега идва сложното. На моите бели стени, черна рамка ще е като кръпка. Мислех за дърворезба с идеята да е байцвана с бяло по края и черно към основата, (като старите черно-бели снимки), но ми се струва, че гоблена ще се изгуби...
 
Мислителката(не на Роден) ще се напряга , Smiley

# 86
  • Мнения: 164
А рамка в бяло и златисто, като старите - все едно позлатена, после варосана и релефът протрит и разкрива златното отдолу?
Или направо сребриста?

# 87
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 160
Оооо Тихерула това е просто красота, браво за избора и майсторлъка!

# 88
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
страхотно начало на деня Simple Smile Simple Smile Simple Smile

бабчето ни "полази" всички - на късмет и богатсия ще е. Simple Smile

за рамката не мога да се изкажа, то зависи от много други неща, но тегля към паспарту.
знам, че съм пристрастна - харесва ми много. изглежда сякаш картината в него диша.

виж снимката долу в ляво - светло паспарту, малко по-тъмно паспарту и тъмна  тъничка рамка.


# 89
  • София
  • Мнения: 630
Тихерула, прекрасна е! "Сполезът" е добър, и в къщата и в темата, цяла година ще има благоденствие и успех във всичко. Heart
Много и се радвам на "бабчето". Аз също съм за паспарту - светло и тънка черна рамка. Но най-добре пробвай няколко варианта в ателието. Hug

Общи условия

Активация на акаунт