Гобленарска седянка - 149

  • 54 859
  • 704
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 305
Скъпи колежки, един от любимите ми гоблени е ,,Мадоната с гроздето" .Преди доста години си го закупих от Милена Стил.Тогава нищо не разбирах от гоблени и дизайни .Ушит е донякъде и оставен.Сега се интересувам от разработката на Солария, с какъв бод е,шил ли е някой техни гоблени и какво ви е впечатлението?

# 61
  • Мнения: 11 867
Разработките на Солария са добри. Мисля, че техните основно са с гобленов бод, но винаги може да се ушие с кръстче. Аз в момента шия тяхната Иверска богородица с кръстче, иначе имам ушита Йерусалимската 1:1 с гобленов бод

# 62
  • Мнения: 305
Разработките на Солария са добри. Мисля, че техните основно са с гобленов бод, но винаги може да се ушие с кръстче. Аз в момента шия тяхната Иверска богородица с кръстче, иначе имам ушита Йерусалимската 1:1 с гобленов бод
Благодаря за споделеното!

# 63
  • Мнения: 6 987
Здравейте! Не съм ви навестявала от близо 5г.  радвам се да видя все същите дами тук. Аз не съм шила нищичко, че откакто се родиха децата, не остава ред за гоблени, дори наскоро си намерих един готвач от онази готина серийка, който съм зарязала без контур, но кой знае кога ще го споходи Grinning
В градината на голямото дете ще правят благотворителен базар в помощ на едно момче и се сетих, че мога да допринеса с бродирани картички. Някой може ли да удари едно рамо с малки и бързи бродерийки, подходящи за картички? Разполагам само с панама 14 каунта.

# 64
  • Мнения: 11 867
За коледни/зимни ли става въпрос? То хубаво имаш 14 каунт, но зависи и колко ти е голям отвора на картичките?
Скрит текст:
 

Качих ти няколко в скрития текст, иначе в Пинтерес е пълно https://www.pinterest.com/pin/3659243433972239/

# 65
  • Карлово
  • Мнения: 406

 Само това имам в телефона. В неделя се прибирам у дома, ако не е късно мога да пратя няколко.... стотици Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 07 дек 2022, 22:11 от тихерула

# 66
  • Мнения: 6 987
mibobo, помня, че си кралица на картичките, топките ще ги направя, но другите са много времеемки 🙈 смятам да ги сложа върху обикновен картон, леко разнищени отстрани. Общо взето ще използвам всякакви остатъци.
Все пак ако някой знае къде в центъра на Пловдив има заготовки, да казва Simple Smile
Не е късно и в неделя, до 18ти трябва да съм готова.

# 67
  • Карлово
  • Мнения: 406

Добър ден, дами! Баба порасна значително за последните няколко дни. Болницата била страхотно място за творчество. Stuck Out Tongue Winking Eye Като в оня виц... Копам легнала, оти ни моа седнала

# 68
  • sof
  • Мнения: 437
Участвам в четвъртъка: етап от Botanical Garden на Mirabilia:

Скрит текст:
купих интересна книга, ако се счита нещо рекламно, може да го махнете
Желая светли празници!

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 610
Готов е!

Мили момичета на всички ръкоделията харесвам! Показвайте честичко за да плакнем окото!
Аз почвам една джвъчка на дименшънс, нещо много старо...
Ще покажа по натам

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 988
Браво! Браво! Браво!

# 71
  • Мнения: 15 263
Прекрасно!  Hands Clap

# 72
  • Мнения: 1 690
Здравейте.
Тихерула, дано не е нещо сериозно стоенето по болници. Бабата иначе върви с добро темпо.
Pyypi, уникален е. Браво. Колко го чаках него.
Браво и на другите момичета.
Тези които скоро не са се появявали да дадат отчет.
Аз зарязах всичко. Не зная защо, но никак не ми стига времето. Май след книгоразделителя почти не съм шила.
Шия следващата подложка за чаша, но все едно съм мравка. Предните почивни дни ги изкарах в леглото....вечер е трудно, но зарязах всякакви други неща и днес седнах. Една трета е готова. Поне да успея нея до Коледа.
Искам някакви съвсем малки Коледни фигурки. Може и буква с нещо дребно по нея. Ако сте срещали , ще се радвам да споделите. Коте, мишка или някакво друго животинче са с предимство.  Където се казва с 10 бода ще ми е най удобно. Искам нещо като висулка за торбичка за подаръци да направя. Имам и пластмасова панама, не зная просто ....

# 73
  • Мнения: 11 867
Това са схеми за коледни тагчета, по-малки не мисля че ще намериш



# 74
  • Мнения: 1 690
Mibobo, тъкмо рових за мишките в фейсбук. Открих няколко, но не всички. Птичките са чудни. Идеално пасват и двете неща. Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт