Европроекти за асансьори

  • 375
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 501
Здравейте. Интересувам се от подмяната на стар асансьор с нов и прочетох и коментирах с  човек отфирма, която работи по такива европроекти. Те ми обясниха, че било като при санирането. Тоест ако асансьорът е достатъчно стар се подменя с нов по европроект. Обаче държавата ни е имала договор по еврофондове за това нещо до миналата година и сега от известно време няма никаква информация. Било е от 2016та до 2021ва година. Кажете някой има ли информация дали има шанс отново да има подобен европроект ? Някой сменял ли е асансьор на жилищен блок по тази програма ? Изобщо споделете опит.

# 1
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте. Интересувам се от подмяната на стар асансьор с нов и прочетох и коментирах с  човек отфирма, която работи по такива европроекти. Те ми обясниха, че било като при санирането. Тоест ако асансьорът е достатъчно стар се подменя с нов по европроект. Обаче държавата ни е имала договор по еврофондове за това нещо до миналата година и сега от известно време няма никаква информация. Било е от 2016та до 2021ва година. Кажете някой има ли информация дали има шанс отново да има подобен европроект ? Някой сменял ли е асансьор на жилищен блок по тази програма ? Изобщо споделете опит.

Програмата е за осигуряване на достъпна среда. Във входа трябва да има живущ, който да се придвижва с инвалидна количка. Приемът за тази година приключи през лятото.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 15:08 от arh_b

# 2
  • Мнения: 1 501
Ниищо такова не ми обясниха, а и не съм питала за случай на инвалид. Да не би да знаете за друг вид програма ?

Общи условия

Активация на акаунт