🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 10 (07.11 - 13.11) 🐄

  • 38 035
  • 984
  •   1
Отговори
# 45
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
И аз мисля, че Ваня ще е ратай просто защото няма кой друг.
Друг е въпроса, че така Лили отново минава между капките, защото е от едната страна на моста, в случая - по-силната. И тази, която ще диктува правилата. Въобще, Лили този сезон е на курорт, точно както Мажена беше. Игра там нещо отборно, “контузи се“, и сега това е оправданието просто....да седи. С вечно кахърната си физиономия, депресиращо присъствие. Ако ще има мъж ратай, също един от новите, все ми е едно кой, всички не стават за нищо.
Също смятам, че регламентът тази година с въпросния мост е предразполагащ към повече скандали и интриги, дори повече от миналогодишния сезон. Малко време остава, но това, което ни/ги очаква, не вещае нищо добро предвид манталитета на героите и другото - че останаха само мъже. И то какви “мъже“! .

# 46
  • Мнения: 2 542
Ехааа, темата започва с единственият ми и най - любим участник Рошкооо. ❤️
Адмирации и благодарности.
Аз да се запиша, но в последно време нещо не смогвам нито да гледам внимателно, нито да ви изчета от - до.
Изтървах ви съвсем.
Гледах малко от Гечо сутринта по тв-то.
От малкото, което гледах и четох ми се струва, че пресолиха манджата.
Вече всичко сте написали, де.
Дуелът не можах изобщо да го гледам, но няма и да си го пускам.
Искам Генчо мвр-то ратай.

# 47
  • Мнения: 2 267
Благодаря за темата!
Предполагам, че в обора ще видим Генчо или Влад. Мъжете от Старите едва ли биха искали да се изправят на Арената срещу Радо, Калин или Иван на този етап, а жените им не биха ги рискували. Нямат сметка да оредяват.
Ако в края на седмицата Фермерът определя първият дуелист, то не виждам проблем Лили да прави компания на един от двамата. Мисля, че ще е хитро да вкарат свой човек в обора, освен ако ратаите не трябва да са задължително от подчинените. Ако трябва да са от тях, то залагам на Камелия. Нали вече я мислят за слаба след последната отборна битка.

Гласувах за "добро" фермерство на Вал, само заради Гечо, иначе щеше да е отлично. Това преиграване от нейна страна ги лиши от човек без да губят дуел, което за мен е абсолютна глупост.
Намирам за "слабо" фермерството на Влад, въпреки старанията му. Абсурдно е да не знаеш какво се случва в обора, а и изпълнението на останалите задачи не беше на ниво.

Мост не може да има, докато Камелия, Аксения, Чавдар, Иван съществуват. Между останалите може и да се получи.

# 48
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
Сега го изгледах в “Преди обед”:
https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/gecho-gechev-sled-dis … t-na-vremeto.html

# 49
  • Мнения: 6 493
Благодарности за темата!

Интереса ми този сезон е слаб, определено.
Не ми стана ясно Новаците ще имат ли право на гласуване за ратай. Според мен е редно да имат след като уж се обединяват двата отбора. Достатъчно наказани са без право на фермер, покрив, половин дажба и модни извращения...
Храната се държи вън в сандъците, ако някой прегладнее и открадне ще си търпи последиците. Не мисля, че е нормално да се крие храната и тук виждам падението на Стари герои.
Ех, Дидо, къде си? Да отнесеш комат хляб на Радо.

Рошко да го вземат другия сезон в Игри на волята, прекрасен плувец!

# 50
  • Мнения: X
Намирам предстоящите промени за извращение. Чудя се тези хора - И&А, като влагат толкова старание, патос и българщина, това ли намират за изконно българско - тирания, глад, мизерия и интриги? Евала, пичове! Има ли на къде да се закòпате още?

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 23:37 от Анонимен

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Чак пък извращения, моля ви се... Условията им бяха същите началото на предаването

# 52
  • Мнения: X
Не бяха същите, но не ми се спори и ми е все тая. Аз вървя към отказване. Въобще не ми се гледат скандали и простотии.

# 53
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 083
Момчета, благодаря ви за поредната страхотно оформена тема. Корицата с Рошко е най-добрата евър, моя лична номер 1.
Дано вместо интриги и сръдни,  гледаме шеги и закачки. Още една седмица със скандали и ревове и мен ще ме откажат да гледам.

# 54
  • Мнения: 8 757
Изгледах Гечката в Преди обед -ами не ми е толкова черен,колкото го изкарват. Затвърждавам си мнението, че Продукцията пресоли манджата. И понеже дават откъса с Альона,  Гечо и яйцата, все повече не я харесвам рускинята. Добре ,че излезе.
  Иване, понеже четеш тук, на фона на миналогодишната словесна диярия,която Ивайло и Крили изсипаха върху Ванчето, тук преиграхте яко. Защо мълчите за миналата година, а сега вземате мерки?! И не че не трябва  да е наказан Гечо, напротив. Аз не го защитавам. Но и тези,които са вътре и отговарят за спазване на правилата на пейнт бола, къде блеят , докато Валерия е с вдигната пушка срещу Чавдар, и докато Влад размахва своята, говорейки?
    Защо не реагирахте на Иван, който остави Аксения без дрехи и одеало?

# 55
  • Мнения: 377
И аз съм на това мнение,  още в темата за миналия сезон писах за насилието от Киро и Ивайло и липсатата на каквато и да е реакция от продукцията. Също не защитавам Генчо и Аксиния, но това от Иван и Радо по отношение на Аксиния когато беше при тях не е ли насилие? Насилие е и още как. Едно от нещата,  които ни дърпат назад като народ е именно различния аршин. Жалко, че в предаването уж ценностите са акцентът.

# 56
  • Мнения: 790
За мен пък беше доста показателно представянето на Мажена за това какъв човек е и как се справя с трудностите, независимо дали на арената, във фермата или на работа. "Не мога, не става, не иска“... Един доктор трябва да е достатъчно упорит и търпелив, за да се справя със задълженията си.

Имаше и обиди към участници, които само са били мили с нея, подмазваше се и манипулираше. Ако така се държи и на работа, то не благодаря. Там си я представям с много фамилиарничене - миличка, скъпа, говорене на малко име и замазване на очите.
Така че като нищо можеш да добиеш представа за нейният стил на работа. За мен не си направи услуга с това влизане в риалитито.
Да,доста обиждаше.Влад бил неблагодарен,дето се опитваше да я пази.За Веселка каза,:,, искам да и натрия носа ,, Защо ? С какво я обиди? Че и се мазнеше да не я избира на дуел,а пък Веселка отказа? Че с какво е заслужила да остане? Силна? Работна? Какво? Неприятен спомен ми оставя на мен Мажена.

# 57
  • София
  • Мнения: 11 568
Винаги правилата за всички риалитита са били, че само физическите удари са основание за изгонване. Може би, ако изгонят някого заради психоатаки може да реши да си търси правата по съдебен ред, а това трудно се доказва.

За психоатаки няма да изгонят, но могат да се намесят и да спрат това, което се случва. Миналата година не го направиха и с право ги заклеймихме, тази година взеха мерки като преместиха Аксения и напрежението спадна. Не са ги оставили да се гаврят с нея дълго време, Дидо ѝ даде одеяло, Аксения преместена, а другите порицани.

# 58
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Изгледах Гечката в Преди обед -ами не ми е толкова черен,колкото го изкарват. Затвърждавам си мнението, че Продукцията пресоли манджата. И понеже дават откъса с Альона,  Гечо и яйцата, все повече не я харесвам рускинята. Добре ,че излезе.
  Иване, понеже четеш тук, на фона на миналогодишната словесна диярия,която Ивайло и Крили изсипаха върху Ванчето, тук преиграхте яко. Защо мълчите за миналата година, а сега вземате мерки?! И не че не трябва  да е наказан Гечо, напротив. Аз не го защитавам. Но и тези,които са вътре и отговарят за спазване на правилата на пейнт бола, къде блеят , докато Валерия е с вдигната пушка срещу Чавдар, и докато Влад размахва своята, говорейки?
    Защо не реагирахте на Иван, който остави Аксения без дрехи и одеало?
На Гечо пък всае някой му виновен, че крещи като ненормален. Сега пък Альона крива. Само тя му се противопоставяше. Останалите мълчаха като да не казвам какво.

# 59
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
Аз понеже не съм гледала първите епизоди, в т.ч. и този с Альона, но…Гечо може да е селяндур, дори да го квалифицират като женомразец, но тя пък е такава простакеса, чак ми беше неудобно да слушам подобни приказки от жена с претенции, че нещо и’ се дължи именно заради съответния пол.

Общи условия

Активация на акаунт