💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 11 (07.11 - 13.11)

  • 115 070
  • 3 234
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 737
Много ме кефят със събиранията си по чалготеки, може някой от участниците при други условия да нямат време за купони или да няма с кой.


Пожелавам си Жени на елиминация и да отпадне, едва ли ще стане.

# 16
  • Мнения: 5 441
Добро утро! От сега мисля как ще ми липсват ИВ.

# 17
  • Мнения: 1 006
На последните снимки Зори ми изглежда много тъжна, дано да не е заради хейта. Confused

Благодаря за новата тема!

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 07:22 от Serene__

# 18
  • Мнения: 3 361
Всяка следваща тема става още по-силна от предишната, със всичките данни в началото и със всичките снимки и гифчета който се увеличават.
Айде и шоуто да стане точно толкова хубаво, колкото и темата! Защото засега предпочитам да следя темата, а не шоуто.

Ден първи на поредна седмица с неочаквани обрати. Предусещам елиминационна капитанска битка и поне трима приключенци да са аут от играта.
Надявам се Алекса и Виктория да не крещят толкова тази седмица, защото ще почна и аз да крещя и ще ме изгонят от вкъщи.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 755
Благодаря за новата тема! Гифчетата са страхотни, а за цялата информация и труд отново - шапка долу!
Не мога да се сетя кой е Калоян от предните сезони, ще потърся снимки. Освен за всеобщите любимци, пуснах непопулярен глас за Март и Джери. Март заради плуването, Джери като цяло беше доста силна, според мен.

# 20
  • Мнения: 2 394
Запис в темата. Отново прекрасна. Пожелавам си и интересна седмица. Не знам Виктория и Алекса тая седмица по кой ще крещят, но е крайно време поне единия да си ходи.

# 21
  • Мнения: 2 032
Калоян беше нацепена батка с татуировки който влезе резерва заедно с поредната джука. Но не изкара дълго.

# 22
  • Мнения: 3 597
Благодарности за труда , Дяволо и Бен !
Страхотно оформена тема за пореден път 🫶

За добри участници има доста примери - Юлиян, Ваня , Веско, Пламен, Вайс, Тодор, Андрей, Морунов, Елизабет … за най-антипатични / не си спомням дали до сега е имало точно такъв въпрос в анкетите / , за мен са Катя и Йоана . Радвам се , че няма такива персонажи в този сезон .
Калоян ми се стори добър в началото , после показа възможности като на Рабухчиев .

# 23
  • Мнения: 487
@Bengun и Diavolo, благодаря за къртовския труд и поредната прекрасно систематизирана тема.Blue Heart
@Diavolo - благодаря и за многото, и интересни, анкети. Purple Heart

1 - Генчо/Георги и Гого/Фифо - всички са вече наясно, че оттук нататък може да има елиминационни капитански. Лефтеров  е болен. Според мен - Жени и Алекса няма да искат да рискуват свои хора и да си намалят пажовете около тях. По-скоро биха избрали капитани от другите отбори с надеждата евентуално да отпаднат на капитанската - и така да отслабят още повече другия лагер.

2. Непобедими.

3. Юли, Добрин, Андрей, Морунов, Борис, Неделчо, Ваня, Елизабет, Красима.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 20:01 от Tahiti

# 24
  • Мнения: 531
Добро утро в най-интересната и перфектно  подредена тема във форума 😊
Всички ще очакват отпадане на качапитанска битка, затова залагам на Генчо. Жълтите обаче ще пазят и 2-та гласа. Мисля, че може да пратят Мирела или Джафера заради липсващи им грошове и очакване на женска игра с баланс. Заложих на Мирела.
От предните сезони фаворитите ми са повече от 9. Предпочетох Юлиян, Морунов, Стоян, Веско, Бобката, Симеон, Ваня, Джери и Роберта. За жалост не можах да включа Вальо, Неделчо, Красима и Пламен.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 886
Това е моя избор.
Юлиян (сезон 1), Веско (сезон 1), Март (сезон 1), Роберта (сезон 1)
Ваня (сезон 2), Тодор (сезон 2), Вайс (сезон 2)
Морунов (сезон 3), Неделчо (сезон 3)

# 26
  • Мнения: 1 073
Защо го няма Владислав?

# 27
  • Мнения: 2 494
Отново много благодаря за старанието и труда, момчета! 🥰
Благодаря за приятната и забавна компания!
Ако Лефтеров все още се чувства зле, не го виждам като капитан.
Поредна победа за Безстрашните.
Юли, Веско, Андрей, Морунов, Вайс, Елизабет, Ваня, Мартин (ако е позаслабнал и вече може да минава халките), Стоян.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 041
Заложих отново на Алекса и Лефтеров, но очаквам и изненади в тази седмица.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 408
Благодаря за темата!
В очакване съм тази седмица да скроят шапката на Гого. Да разчистят пътя на крещящия Алеко.
Капитани предполагам, че ще са сърбина и Лефтеров или Мирела.

Общи условия

Активация на акаунт