💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 11 (07.11 - 13.11)

  • 115 040
  • 3 234
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 652
Добро утро и честита ни нова тема Simple Smile

Гласувах за Алехандро и Лефтеров. Очаквам изненади на капитанските битки. Време е повечко хора да отпаднат тази седмица. Без Филипао, моля!

Дано ударим вече кота 300 страници Stuck Out Tongue

# 31
  • Мнения: 1 276
Bengun и Diavolo Страхотна тема!

От Анкетата :
-Алекса,Лефтеров ,Безтрашни (надявам се)
-За добри участници  има доста,но не мога да преглътна факта,че моя фаворит пък и на много други  от сезон две Любо го няма,а Сюзън и Лазаринов са там въпреки ,че би точно Любо.
От останалите гласувах за Юлиян,Веско,Пламен,Вайс,Ваня,Морунов,Неделчо ,Андрей и Елизабет.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 08:54 от *Аня*

# 32
  • София
  • Мнения: 22 944
Мале половината ги бях забравила, сега като прочетох имената и се сетих. 🤣

# 33
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Алекса е несменяем капитан.

Като гледах снимките в миналата тема, си мислех, че почти всеки път участниците са едни и същи. А има някои от играчите, които никога не са забелязани, независимо дали е парти или домашно събиране. Явно групичките, сформирани в игрите, са се запазили. Отношенията вътре са се пренесли и вън.

П. П. Дяволо, като пускаш линк към новата тема, пиши на модератор да заключва старата. Че се пише и в двете.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 09:02 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 34
  • София
  • Мнения: 12 399
Аз видях Морунов в петък. На живо не ми се стори толкова симпатичен, както по тв-то. Въпреки това ми беше любимец.

# 35
  • Мнения: 1 882
Аз видях Морунов в петък. На живо не ми се стори толкова симпатичен, както по тв-то. Въпреки това ми беше любимец.

За мен Гого е с edit на Морунов. На мен Гого ми е Морунов 2.

# 36
  • Мнения: 896
Да, наистина защо го няма Влади? Трудно бих го сложила в "други", като гледам че са изкарани някои....дето не се сещам кои бяха.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 11:26 от vvi

# 37
  • софия
  • Мнения: 3 379
Честито ни нова тема, банда! Кофите с кафето са заредени  знаете си.
  За капитаните ми е сложно. При червените може и пак да е Алекса. Не го плашат битките и имам чувство, че го приема за лична обида, ако не се хвърли сам в огъня. И все пак заложих на Зори. При жълтите ми е още по-сложно. Лефтеров е с гадния вирус, който бутна Жорката. Не съм сигурна, че ще е в кондиция толкова бързо. Жени гаранция, че е предвидила елиминация на капитанска. Обаче яко и пари под опашката и не съм сигурна дали ще сложи пак Фифо. Но може и да рискува така, че гласувах за него. Териториална Непобедими, малко да разнообразят.
  Момчета, аз вече изхабих всички думи да ви хваля за уютната тема. Благодаря!

# 38
  • Мнения: 9 700
Не знам за какви Капитански елиминации говорите.
В момента са в график за 10 човека финално племе. Ако е от девет човека ще отпадне един само допълнително, ако е от осем - двама.
Аз лично залагам за племе от девет човека, един допълнителен отпаднал , вероятно през 11 седмица ( следващата ) или още по-вероятно през 12 седмица.

Всеки капитан, различен от Алексио, Виктория, Жени, Лефтеров и Мирела според мен може да се счита за голяма изненада.

# 39
  • Мнения: 1 454
Александра Фейгин ще бъде при Гала, току що анонсираха.

# 40
  • Мнения: 544
Благодаря за усилията и труда на всички, които правят темата толкова хубава.
В анкетата:
Слипа - вечен капитан и Лефтеров.
Юлиян, Пламен, Веселин, Морунов, Ваня, Андрей, Неделчо, Стоян(с.3) и Добрин в тежката част.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 652
Последно кога е финалът - на 25.11 или 02.12? Тогава наистина по 1 човек ще отпада на седмица. Най-много да има пленяване на капитан.

# 42
  • Мнения: 1 889
И аз като Bengun, горе долу мисля.
Но също си мисля ,че ще направят още една двойна елиминация с директно отпадане на един в края на 11 или 12 седмица. А ако са решили отново 8 финални играчи , като мин. година , би трябвало да има още една капитанска елиминационна. Но не вярвам да е тази седмица. Но ще видим , може и да ни изненадат.

# 43
  • Мнения: 5 440
Искам да споделя, че неимоверно ме накърнява мисълта, че Алекса може да е победител. Навярно  има воля. Тъп балкански инат. Не винаги е лошо. Но всичко друго, което демонстрира ми е анти - или поне това, което показват. Няма как да го направи продукцията двуличен. От онзи тип, който вдига лозунги, които затъмняват това, което в действителност прави. Ясно е, че всеки тегли чергата към себе си, но неговото е по много неприятен начин. Въпреки всичките ми шеги за Гого тук знам, че в живота и с него не бих намерила общ език. Но поне си следва едно кредо и си го спазва. Не се прави на по-добър. Не отиде секундант на Мани. И Фифо не е без косури, но и него категорично бих предпочела пред сръбчето. Не защото е от чужбина. А защото има гадно поведение. Мира не я разбирам. Възхищавам се как си влачи на всяка битка без да мрънка, на защо беше този толеранс към Елица? Зори...много се бори на арената, но много ощетена на горния етаж. Вики вероятно е полезна във волейбола с ръста си, но иначе въздух под налягане. Мирела, Джаф и Лефтеров не ги и коментирам, както и Ралица и Мани. Щях да толерирам Мира за победител сред жените, ако не беше неразбираемото и отношение към Алекса и сие! Генчо и Георги са ми симпатични, но очевидно едва ли ще ги пуснат напред. В обобщение- съгласна съм за победител на всеки друг освен Алекса, Вики, Джаф, Мирела. За мен те четиримата окаляха сезона. Противно на убеждението, че скандалът прави рейтинг, аз мисля, че като нация имаме нужда от малко спокойствие и толерантност. Заради това помним Морунов- изглеждаше глуповато на моменти, но го запомнихме с позитив. Него, а не победителя, Елизабет или дори Неделчо, който все нещо пресмяташе. Хубав ден и до довечера!

# 44
  • Мнения: 1 141
Благодарско за новата тема!
Гласувах за Алекса и Джаферович за  капитани, но много вероятно да греша и за двете.

Общи условия

Активация на акаунт