Естетични процедури за лице и тяло – 48 тема

  • 71 922
  • 742
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 14
Здравейте,
моля за съвет- какво да направя, за да няма лицето ми уморен и отпуснат вид? След 2 седмици имам бизнес среща и дотогава трябва да се ,,постегна,,, (ако изобщо е възможно за толкова кратък период:()
На 40 съм и съм нова в света на естетичните процедури, трябва ми нещо с бърз ефект;)
Моля и за отзиви за център за красота Аура Варна.
Благодаря. Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 18:31 от niki8210

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Най-бърз ефект може да се постигне с дермални пълнители - хиалуронови филъри, Радиес. Вижда се провисването в долната 1/3 от лицето. С тях ще се повдигне нагоре. Не се вижда загуба на обем. 2 седмици е достатъчно време и да се възстановите напълно - ако има лека оточност от травмата или синини.



Sevarina, не познавам лекаря, но добри отзиви съм срещата  и така следва да се подходи - комплексно. Контурът оформя границата между устната и кожата, тъй като ри някои хор с времето някак се размива. Оформянето на скули - допълнително ще лифтира. След като харесвате работата на лекаря - можете да му се доверите. Аз също съм била скептична на предложения, но след прилагане съм била доволна.

# 62
  • Мнения: 16
Поставяли ли са ви колагенов стимилатор Gouri? Доктор го препоръчва, но на мен ми е изключително непознат.

# 63
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте, интересуват ме мнения за неоперативна блефаропластика с plasma bt в дерма акт. малко ми е странно, че цената е в значително по-ниска, отлколкото на други места. вече бях на консултация, но ми се иска да видя мненията на хора, преминали през процедурата точно в тази клиника. благодаря!

# 64
  • Мнения: 2 431
Отговарям на дамите, които се интересуват от премахване на капиляри по лицето с лазер. Аз съм с купероза от тийн годините ми, по време на бременността стана по-зле, а сега с възрастта още повече.
Махала съм си капилярите неколкократно, изчезват или при някои по-големи избледняват, за съжаление при големи жеги и голям студ се напукват отново 😩.
Не съм си правила процедура от година и половина, до лятото бях ОК, но от горещината и слънцето стана доста зле и съм за нов лазер. Мисля да отида преди Коледа.
Обаче никога не съм получавала каквото и да е изгаряне, реално след процедура изобщо не личи върху кожата да е правено нещо, дори не ми се зачервява. Те и самите капиляри се свиват след определено време не непременно веднага. Затова съм учудена от това, което е писано за чак дупка в кожата. Единственото, което спазва м фанатично е да се мажа поне месец със слънцезащита след процедурата, независимо, че е по средата на зимата. То за капиляри по принцип трябва целогодишно, но аз нещо все не съм доволна от слънцезащитните, все са ми мазни и ми запушват порите, а съм пробвала какво ли не. Иначе - от лятото ползвам Bioderma AR, той е специално за зачервявания и ми идва една идея по-добре от всичко, което съм пробвала досега.

На въпроса за устните 🤭, поне в това природата щедро ме е надарила, тъй че нямам нужда, но оценявам добре направените устни.
ДХЗ, страхотни са в момента. Много си красива 🤗.

# 65
  • Мнения: 2 722
Привет момичета! Преди време писах тук с молба за съвет.
Юни месец направих Хайфу, съчетан с Морпфеус. След десет дни ми сложиха мезоконци. Сега, след пет месеца смятам, че ефекта е добър и засега се задържа.  Лицето ми е по-прибрано. Кожата ми е свежа и еластична. Предвид годините ми /55/ и килограмите ми /50/, не виждам загуба на обем.  Сега се чудя следващото лято дали да не пробвам радиес лифтинг.
Колко процедури Хайфу направихте? Др. Етугов ли беше оператора или др. козметика в неговата клиника. При мен има отпускане на долна част на лицето и контура на 40г съм. Нужда от стопява е на малко мазнини, предлагали са ми и ботокс в тази част, именно Етугов при посещение по друг повод, но нещо не мога да се реша да предприема конкретни действия. Какво бихте ме посъветвали

# 66
  • Мнения: 5
dete2, една процедура направих. Оператор беше млада жена, но за съжаление не запомних името и. Аз съм невежа в естетичните процедури, но на 40 бих пробвала със стягаща мезотерапия. Започнах на 50 именно с мезотерапия. Направих 4, през две седмици. Лицето ми грейна. Повечето от бръчките ми изчезнаха. И сега бих правила, но не оставам толкова дълго в България, а тук не  смея да се доверя на никой.

# 67
  • Мнения: X
Не можах да намеря подходяща скорошна тема, затова тук да попитам. Знаете ли къде в София има Колариум? Един път съм ходила в квартала в едно студио, преди да го затворят, и доста изгорях, а ми бвха препоръчали поне 7 минути. Затова не съм сигурна, как да разбера дали е наистина колариум или си е солариум, но го представят за колариум? Аз съм доста бяла, с малки дози съм правила курсове солариум и мога да потъмнявам. Правих ги като подготовка, за да избегна слънчева алергия на морето, и работеше. Но вече започват да се натрупват щетите като петънца и фини бръчици. Друго си спомних, преди доста години една квартална фризьорка имаше специален солариум за чувствителна кожа, със зелена светлина, повече минути трябваше да се седи, и работеше. Сега целта ми е след почистване на лицето, да “запечатам” порите и по-бързо да изчезнат малки ранички от чопленето. И кой знае, може и някоя топла ваканция да измъдря за празниците, а съм бяла като сирене тази година с тези дъждове.

# 68
  • Мнения: 280
Малко бейби ботокс сложих на челото и Профайло на лице. Зимата ще сложа Профайло на шия, ще направя и няколко пилинга.
Някой да е запознат с инжекционна процедура с Nucleofill? Препоръча ми го козметичка, моя позната, но нямам никакви наблюдения...

# 69
  • Мнения: 98
Здравейте,  от три-четири години поставам в устните си различни филъри. Минах през  Рестилейн, Цитозиал, Теосиал Кис. Всичко стои един - два месеца и се абсорбира от организма. Последно в началото на август слагах 1мл Рестилейн , след това в началото на септември още 1 мл. В момента, след няма два месеца съм почти разградила всичко. Та обмислям да поставям постоянен имплант Permalip или Липофилинг със собствена мастна тъкан. Имам доста тънки устни, особено горната. Иска ми се да постигна обем и оформена, пухкава устна.
Моля ви за помощ, каква процедура да си избера, ако има някоя от вас с моя проблем, от кой специалист сте доволни?

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Бихте ли споделила снимка как изглеждат сега? Ако имате и преди, би било чудесно 😊

# 71
  • Мнения: 591
Бях решила да започна срещите си с дерматолози от Михайлов, защото интуицията ме води натам, но, по ред причини, се оказва, че е почти невъзможно да си засечем графиците (той работи в интервала 13-20ч, аз мога до 12 и уикенди...), та:
Дайте ми други имена, от които сте доволни в София, да започвам от някъде. Без Хаджийска, а и като цяло не ми се ходи в Дерма акт или поне не ми се почва от тях.

Благодаря.

От лекарите ще търся план за преждевременно увиснало слабо лице с дълбоки назолабиални.

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
В събота преглежда в Младост. На мен Младост ми е по-удобната локация, както и съботните дни.

# 73
  • Мнения: 247
До колкото разбирам ,повечето апаратни процедури стопяват кожата😳 Има ли процедура,която да я стяга без да стопява мазнина или филъри?
Някакви мнения за процедурата Титан🥸

# 74
  • Мнения: 2 844
Благодаря за темата, Алена. Аз планирам само един Juvenus преди празниците и това е

Общи условия

Активация на акаунт