Естетични процедури за лице и тяло – 48 тема

  • 72 207
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
До колкото разбирам ,повечето апаратни процедури стопяват кожата😳 Има ли процедура,която да я стяга без да стопява мазнина или филъри?
Някакви мнения за процедурата Титан🥸

Някои процедури разрушават собствения колаген, за да се стимулира организма да си синтезира нов. Други активират фибробластите, за да произвеждат колаген. Но и в двата случая - дали организмът ще си произведе колаген - това е друг въпрос. HIFU действа на съвсем различен принцип и т.н. няма как да се обобщи за всички апарати.

Но няма апарат, който да гарантира такава реакция на организма, която да доведе до стягане. Машината е провокатор, но как ще реагира организма е нещо различно.

# 76
  • София
  • Мнения: 64
Дайте ми други имена, от които сте доволни в София, да започвам от някъде. Без Хаджийска, а и като цяло не ми се ходи в Дерма акт или поне не ми се почва от тях.

Благодаря.

От лекарите ще търся план за преждевременно увиснало слабо лице с дълбоки назолабиални.
Д-р Мирчевска
10 г. поддържа лицето ми и съм доволна.
Рядко се споменава в темата.

# 77
  • Мнения: 98



 Това са снимка след поставяне и от тази сутрин. Първата е правена 15 дни след поставяне на втория мл, а втората е два месеца след поставянето, т.е от тази сутрин.

# 78
  • Мнения: 591
В събота преглежда в Младост. На мен Младост ми е по-удобната локация, както и съботните дни.

На мен също Младост. Чудно защо не ми беше казано по телефона от клиниката - да не би да е само с уговорка за определени клиенти/случаи?
Благодаря ти, Алена. Ще се обадя отново аз.

Д-р Мирчевска
10 г. поддържа лицето ми и съм доволна.
Рядко се споменава в темата.

Ще погледна и за нея, благодаря!

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Има уикенди, в които пътува - т.е. не всяка събота приема. Ако е станало въпрос за конкретна дата, е възможно да е отсъствал.

marinakapina, аз не виждам филърът да е изчезнал. Изглежда, като да си е там. Може да е имало оток в първите седмици, който да е създавал допълнителен обем. Той действително спада. това създава илюзията, че филърът се резорбира, тъй като устните спадат.

По въпроса - Белотеро Интенс е доста твърд и траен филър. Ако с Жуведерм Волифт - ефектът е много естествен. То с Белотеро Интенс - с една капчица има много видим и траен, дефиниран ефект / обем. Но според мен не бързай. Нека мине време и надграждай постепенно.

# 80
  • Мнения: 22 978
И на мен устните ми изглеждат еднакви преди/след.Аз даже гледах лицето и търсех назад да видя защо бяха снимките.

# 81
  • Мнения: 51
Здравейте, предстои ми за пръв път поставяне на филър Sypha в дерма акт за изглаждане на назолабиални гънки. Преди съм си поставяла само juvederm volite за освежаване на кожата. На всякъде чета, че е противопоказно при автоимунни заболянания аз имам хашимото и хроничен херпес, който особено през зимата се появява през месец. Има ли пречка при такива авноимунни заболявания поставянето на филър?

# 82
  • Мнения: 247
До колкото разбирам ,повечето апаратни процедури стопяват кожата😳 Има ли процедура,която да я стяга без да стопява мазнина или филъри?
Някакви мнения за процедурата Титан🥸

Някои процедури разрушават собствения колаген, за да се стимулира организма да си синтезира нов. Други активират фибробластите, за да произвеждат колаген. Но и в двата случая - дали организмът ще си произведе колаген - това е друг въпрос. HIFU действа на съвсем различен принцип и т.н. няма как да се обобщи за всички апарати.

Но няма апарат, който да гарантира такава реакция на организма, която да доведе до стягане. Машината е провокатор, но как ще реагира организма е нещо различно.
HIFU как действа ? Стопява или стяга ?
Подходящо ли е за околоочен контур?

# 83
  • Мнения: 378
Но вече започват да се натрупват щетите като петънца и фини бръчици.....

Сега целта ми е след почистване на лицето, да “запечатам” порите и по-бързо да изчезнат малки ранички от чопленето.
Солариум и слънце+вятър и цигари са основни врагове на хубавата кожа на лицето.Не ви съветвам да го подлагате и на двете и то само с цел свиване на пори,защото и бръчките,и петната ще се задълбочат.Главата ми е винаги под чадър и винаги съм с шапка с периферия,дори и във водата,правя тен на тялото,а лицето ми заедно с врата са абсолютно бели,но аз съм с пигментации и си пазя кожата.За порите си вземете някакъв гел със салицилова киселина,много добре действа,научих го тук от темата.


Алена,колко мл. Радиес сложи на китките?

# 84
  • Мнения: 98
Може би така се вижда на снимките, но всички филъри, които съм поставяла досега стояха макс 2-3 месеца и край. Аз по принцип съм с много тънки устни. Искам да постигна видима промяна, която да се задържи поне 7-8 месеца. Миналата година слагах Теосиал, уж твърд филър, два милилитра (пак на два пъти, през месец), за един месец го разградих.
Имам нужда от съвет какъв продукт да търся, даже вече се замислям за перманентно уголемяване. Ако някоя от вас може да ми помогне с информация, ще съм много благодарна!

И на мен устните ми изглеждат еднакви преди/след.Аз даже гледах лицето и търсех назад да видя защо бяха снимките.

# 85
  • Мнения: X
Благодаря, Мая, но аз също така писах, че солариум съм ползвала само преди море, за да не ме сполети слънчевата алергия, което не пожелавам на никого. С алергия няма чадър, няма шапка, няма даже с чаршаф да си завита цялата, то така море не става. И също писах, че поради изброените причини, се интересувам от Колариум, който по описание не би трябвало да има ултравиолетова радиация, и би трябвало да стимулира производството на колаген.

# 86
  • Мнения: 7 586
Аз имам час за ботокс  другата седмица ,нямам търпение.
Не знам дали са ми изтрили мнението ,но продължавам да си търся с кога да разделя по един мл филър saypha.Grinning

# 87
  • Мнения: 6 193
Може би така се вижда на снимките, но всички филъри, които съм поставяла досега стояха макс 2-3 месеца и край. Аз по принцип съм с много тънки устни. Искам да постигна видима промяна, която да се задържи поне 7-8 месеца. Миналата година слагах Теосиал, уж твърд филър, два милилитра (пак на два пъти, през месец), за един месец го разградих.
Имам нужда от съвет какъв продукт да търся, даже вече се замислям за перманентно уголемяване. Ако някоя от вас може да ми помогне с информация, ще съм много благодарна!

И на мен устните ми изглеждат еднакви преди/след.Аз даже гледах лицето и търсех назад да видя защо бяха снимките.
marinakapina последно сложих  филър Сейфа ,доволна съм  сега,при д-р Джалдети.
Но в София хвалят и д-р Михайлов доста.

Преди това съм слагала други марки при други доктори ,но ми се изгубваше бързо както при теб. Аз си подновявам филъра на всеки 6,7 месеца .

# 88
  • София
  • Мнения: 1 462
За стягане на пори аз препоръчвам лазерен карбонов пилинг, при мен 3 процедури имаха много добър ефект.

# 89
  • Мнения: 684
marinakapina, и при мен филърите в устните изчезват до месец - два.
Слагала съм повече от 6-7 пъти, различни видове при различни лекари.
Резултатът е все един и същ 😢.
И вече се отказах да пробвам, въпреки че на моменти много се изкушавам.

Общи условия

Активация на акаунт