Естетични процедури за лице и тяло – 48 тема

  • 72 004
  • 742
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит за грижата, която полагаме за лице и тяло - за постигане на желаната визия.



Вместо запис - моля, споделете:
1.) Какви процедури и грижи планирате за зимата?
2.) Кога последно правихте устни? С какъв продукт?

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

# 1
  • Мнения: 22 828
Планирам ботокс.
Преди година и три месеца сложих устни последно.
Благодаря за новата тема, Алена!🌹
Актуална снимка:
Скрит текст:


Преди:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 09 ное 2022, 13:06 от ДХ3

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 552
Благодаря за новата тема, Аленка! Simple Smile

Устни планирам отдавна, но така и не мога да се реша.

# 3
  • София
  • Мнения: 63
Благодаря за темата, Алена!
Планирам подновяване на филърите в средната част на лицето.

# 4
  • Мнения: 678
Не се решавам на процедури още. И от темата някак оставам с впечатление, че в голям процент от случаите са неуспешни. Едва ли не най-малкото зло е да няма никакъв ефект, но поне да не е отрицателен. Засега мажа кремове като луда, макар че както Трендафилова ми каза: Ако ставаше с козметика…

# 5
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, понеже може да не се види е предната тема накрая, да си повторя питането: търся (естестичен) дерматолог в София, който да ми направи пилинг. Държа да е дерматолог, защото искам да се консултирам за още неща.

# 6
  • Мнения: 83
Здравейте, понеже може да не се види е предната тема накрая, да си повторя питането: търся (естестичен) дерматолог в София, който да ми направи пилинг. Държа да е дерматолог, защото искам да се консултирам за още неща.
Аз посещавам д-р Мария Тончева и знам, че тя прави пилинг, но лично аз не съм се възползвала.

# 7
  • Мнения: 12 976
Нищо не планирам, март чак. Тази година няма да правя СО2 лазер, не е удачен за моето лице в дългосрочен план.
В устните не слагам нищо, нямам нужда още.
Преди доста време Каляшева ми беше сложила мострени 0,2 мл подарък към други неща, за хидратация само, не помня какъв беше продукта. Имах освежаване без нежелан от мен обем

# 8
  • Мнения: 3 415
Устни правих преди седмица, след година и нещо пауза.
Обмислям HIFU за под брадичка.

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Не се решавам на процедури още. И от темата някак оставам с впечатление, че в голям процент от случаите са неуспешни. Едва ли не най-малкото зло е да няма никакъв ефект, но поне да не е отрицателен. Засега мажа кремове като луда, макар че както Трендафилова ми каза: Ако ставаше с козметика…

По-скоро по-активни са хората, които с недоволни. Така малко илюзорно преобладават отрицателните мнения. Доволните се наслаждават на живота и нямат такава нужда да го развяват насам-натам Simple Smile



Жаки, ти беше правила дълбок СО2 лазер - помня коментираше, че ти е "почерняло" лицето от крустите. Какви са ти дългосрочните наблюдения - изтъняла кожа? Стопени мазнини? Пи ли колаген преди / по време и след това?

# 10
  • 1444
  • Мнения: 1 057
Благодаря на Алена за новата тема!

Планирам скин бустер в края на месеца ако се вредя за час; Пико или СО2 лазер януари и февруари.
Имам нужда от зверска хидратация на устните и искам да направя нещо в тази насока без излишен обем поне на този етап докато свикна с идеята, защото се притеснявам, че няма да се харесам и възприема...

ДХЗ, твоите устни в момента много ми допадат! Hands Plus1

# 11
  • Мнения: 113
Привет, дами! Следя отдавна темата. Най-накрая и аз  реших  да си поставя филър в устните. Отправих запитване и ми предложиха варианти с Teosayal RHA или Restylane Kysse. Устните ми са много тънки, но искам естествен ефект. Според вас кой е по-подходящ? Колко дни след поставянето на филъра спадат отоците и ще мога да се показвам пред хора?

# 12
  • Мнения: 22 828
Аз 10
дни съм като бита Sad Имам опит с Рестилейн, много е добър.По-нагоре имам снимки сложени.

# 13
  • Мнения: 6 167
За 4 дни при мен всичко се нормализира в устните .Няма отток ,няма синина.И аз съм за Рестилейн  филър ,другият Теосиал ми е твърд .

# 14
  • Мнения: 5 307
Благодаря за темата!
Планирам домашни грижи и маски.
Устни не си правя.
Микроблейдингът трябва да си подновя.

Общи условия

Активация на акаунт