МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета!

  • 12 827
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 319
Качих снимки на подаръците за бебка от бабите и дядовците Party

# 211
  • Мнения: 339
п4ели4ка, страхотни подаръци са ви пратили Simple Smile

# 212
  • Мнения: 1 232
Качих снимки на подаръците за бебка от бабите и дядовците Party
пчеличке страхотни са аз нямам търпение да минат празниците и да се развихря в купуването Grinning

# 213
  • София
  • Мнения: 726
Привети и от нас момичета,

при нас новината е, че след нова година Додо тръгва на ясла - много съм притеснена как ще го приеме, ще се разболява ли и въобще какво ще е положението, но няма как - и през това трябва да се мине...

Аз се чувствам физически чудесно, но бях споменавала, че още от началото на бремеността се чувствам много грозна (предполагам са хормони), а всички ми разправят, че дори съм се разхубавила (лъжат ме безсрамно). Всеки качен килограм приемам болезнено(досега съм +7) и ми се реве, и мрънкам постоянно на Васко за това. Сигурно го приемам толкова болезнено защото тъкмо си бях въстановила фигурата от преди първото забременяване на 100% и айде пак дебелеене и т.н. Циците ми са се утроили - направо се плаша, дано поне мляко да има достатъчно, че то преди накрая бяха станали огромни и пак нямах достатъчно мляко.

Купих вече две прекрасни роклички за Деничка-звездичка, направо припадам по роклички, панделки, сладки обувчици за госпожици и т.н. Сигурно ще е прекрасно да си имаш момиченце и да си я гласиш като малка принцеска  Laughing.

Пак съм много зле с желязото и хемоглубина и ще се наложи през цялата бременност да пия железни препарати - много са ми гадни  Cry.

Лубрикант - честита ви радост - желая ви дълги години любов и хармония   bouquet Hug  bouquet!!!!

Муцуна много е сладка Гера - много готина си я направила!

Момичета, понеже днес ми е последния работен ден и ще се включа отново на 3 януари, на всички мами пожелавам:

ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!!!!ДА СТЕ МНОГО ГЛЕДАНИ, ГЛЕЗЕНИ И ОБИЧАНИ  Hug!!!!!!ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!!!!!!ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ДА ПОЛУЧИТЕ НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ПОДАРЪК, КОЙТО НЯКОГА СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ   bouquet!!!!!!!
 

# 214
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мини, погледни отпред бройката ни, нещо не съответства.

Аз пък да ви кажа, че съм снимала всички дрешки досега, които съм взела на бебка, ама не ми работи компа вкъщи и не мога да ги сваля, стоят си на апарата. Надявам се скоро да мога да ги покажа + туловището, което не знам, вече се плаша на какво ще прилича след още три месеца.

За килограмите, изобщо не ме впечатлява, че съм качила 11 досега, само се надявам да запазя темпото от по 2 кг на месец и да кача още най-много 6. Не се тъпча с ядене, даже ям като че ли и по-малко от преди, но те просто си се трупат  Mr. Green

# 215
  • Мнения: 1 232
Мама миши весели празници и на тебе HugЗа корема и аз се плаша значи в момента нося един панталон за вкъщи ,с който първата бременност влязох в родилното да раждам и тоя панталон вече почти не ми става на коремището Simple Smile.За килограмите вървя по-малко от предния път ама си се шашкам щото като знам после как се свалят, пък и лекарите не препоръчват качването на много килограми.Но както казва манго с ядене или без те си се трупат.Аз пия едни протеини за оттоците които доста са ми намалилил апетита,но въпреки това последния месец съм качила 3 килограма Embarassed

# 216
Здравейте и от мен!

Много хубав линк с кравичката! Joy
Ние днес имаме среща с бебонката, да видим какво ще ни кажат и за килограмите, вече не смея да се меря. Sick

Весели празници на мама миши!

Да ви се похваля.  bowuuЕдна приятелка от декемврийките е родила вчера, син!   bouquet
Дано всички имаме такова щастие март месец!  bouquet

# 217
  • Мнения: 267
Добро утро мами!
Инди, да й е живо и здраво момченцето на приятелката ти!
Мен ме е обхванала една коледна вълна и съм се насроила за пазаруване, та по този случай, кажете мами с опит как вървят номерата на бебешките дрешки? Най мъничките ли трябва да купувам, или да вземам един номер по-големи, та да изкарат поне месец? Аз съм абсолютен новобранец, но мисля да тези дни да го променя това Simple Smile

# 218
Здравейте на всички в този форум!
Бих желала да се присъединя кам вас:) И аз сам едно мартенско май4е- очакваме бебо на 24.03.2007
Имам и едно вапросче  Rolling Eyes  да ми кажете впе4атления за лекарите в "Шейново"- за кой какво сте 4ували и ли4ни впе4атления, защото се 4удя искам да си избера лекар, при когото да раждам.
Благодаря предварително на вси4ки, които ще ми помогнат Grinning
Много усмивки  bouquet

# 219
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Еллица, аз си купувам най-малките. Номерацията им е различна, веднъж е 0-3 /което ще рече от 0 до 3 месеца/, веднъж е 56 /което е см на бебето/, и трети път е № 22, който отговаря като гледам на предишните 2. Като се има предвид, че по принцип бебета се раждат 48-52 см дълги, мисля, че тези размери са добре като за начало.
Чувала съм, че има и размер 52, 54, но аз не съм попадала на такъв, а и мисля, че те са вече доста малки. Бебето ще ги носи буквално няма и месец.

# 220
  • Мнения: 1 467
И аз се замислих за размерите на бебешките дрешки в началото. Предполагам, че ще му трябват няколко с малки размери и останалите с малко по-голям размер:) Но не е толкова страшно, колко му е да излезеш до магазина и да купиш 5 малки неща:) Весел ден на всички Hug

# 221
  • Мнения: 316
Привет и от мен Hug
Засега съм се запасила с две камизолки  с къс и две с дълъг ръкав, панталонки и шапчица, всичко най-малкият размер 50-56 май беше. Но чувствам, че скоро ще ме обвземе манията за купуване и спиране няма да има  Joy всичко е толкова .....бебешко Hug
Скоро трябва да започваме с бебешката стая - боядисване, пудрене.....не ми се мисли #Crazy

Поздрави!   bouquet

# 222
  • Мнения: 267
На мен успяха да ми развалят хубавото коледно настроение Sad
Ходих на кафе с две познати, и се заговорихме за бебета, раждане и такива неща, та те си нямаха друга работа, ами ми наприказваха колко много боляло като раждали, и как наистина съм нямала и най-малка представа колко боли, макар и да очаквам да боли. Много се ядосах, и им казах че не искам да слушам! Каквото е, ще мине и това. Няма нужда да се шашкам предварително и да си мисля само за това Sad

# 223
  • София
  • Мнения: 8 306
....Имам и едно вапросче  Rolling Eyes  да ми кажете впе4атления за лекарите в "Шейново"- за кой какво сте 4ували и ли4ни впе4атления, защото се 4удя искам да си избера лекар, при когото да раждам.

в "Здравен справочник" има тема точно по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=57462.0

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 14:35 от Мама на слънце

# 224
  • Мнения: 781
Ели, да - за боленето, боли, ама минава и бързо се забравя/щом се навиваме за второ Wink/Ама накрая бременеенето така ще ни омръзне, че изобщо няма да мислим за болката, поне аз бях така.
За дрешките да Ви кажа от най малкия номер не взимайте много, защото ако е по-едро бебето, няма да му стават/аз предния път имах 2 такива гащеризончета, макар Преси да не беше от най-едрите-3.500кг и 53см/.

Общи условия

Активация на акаунт