Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (5)

  • 44 014
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7
Благодаря, момичета! Свързах се с доктора и уточнихме да продължа да го приемам. Дано имам късмет и не съм прецакала нещата... Стискам палци всички скоро да видим двете чертички Simple Smile

# 256
  • Мнения: 107
Здравейте отново! Стартирах с декапептила на 24. 01 дълъг протокол. Вчера ми беше 3 ден от цикъла и бях при доктора за започване на същинската стимулация, но той прецени да стартирам в петък. Явно фоликулите не са равномерни и иска да ги изчакаме да се изравнят. Има ли някоя от вас с подобен случаи.?
Важното е, че доктора е супер и съм спокойна, но все пак ми е интересно, защото си мислех че дългия протокол започва на 2 или 3 ден като при късия… благодаря ви!

# 257
  • Мнения: 914
Моята стимулация също започна по-късно и продължи по-дълго. И аз се бях притеснила. В крайна сметка с минимални дози постигнахме 9бластоциста и успешен свеж трансфер (от 15 зрели яйцеклетки, но сме с мъжки фактор и не всички се оплодиха). Станулов знае какво прави, хич не го мислете. Успех!

# 258
  • Мнения: 107
Моята стимулация също започна по-късно и продължи по-дълго. И аз се бях притеснила. В крайна сметка с минимални дози постигнахме 9бластоциста и успешен свеж трансфер (от 15 зрели яйцеклетки, но сме с мъжки фактор и не всички се оплодиха). Станулов знае какво прави, хич не го мислете. Успех!
Благодаря много, колко време продължи същинската стимулация при вас?

# 259
  • Мнения: 914
Вече съм забравила, но бяха 2-3 дни повече от това, което коментирахме в началото. Фоликулите нарастваха равномерно, но по-бавно. Аз даже се бях притеснила да не закъснеем с траснфера.

# 260
  • Мнения: 722
При мен също същинската стимулация започна по-късно и пункцията ми беше на 20-тия ден от цикъла. Извадихме 19 яйцеклетки, от тях 2 негодни. Оплодиха се 12 и останаха 6 бластоциста. Направихме свеж трансфер на две ембриончета, едното се хвана успешно. Доверете се изцяло на доктора и бъдете спокойна.

# 261
  • Мнения: 211
Здравейте, аз съм със себорея на скалпа и лицето, някоя има ли такъв проблем и какви по-безвредни продукти използвате по време на стимулацията?

# 262
  • Мнения: 395
Привет, едино малко off topic питане, но в клиниката не е проблем да се плаща с карта нали? Просто хич не обичам  да разнасям по-големи суми кеш Simple Smile

# 263
  • Мнения: 914
Да, аз винаги съм плащала с карта, няма проблем

# 264
  • Мнения: 1 521
И аз плащам с карта. Един път имаше проблем с ПОС терминала/картата  ми, та излязох пред клиниката и теглих от банкомата, но само тогава. Иначе винаги с карта.

# 265
  • Мнения: 129
Момичетаа, моля посъветвайте.. подготвяме се за ЗЕТ, днес ми е 2 ден от МЦ, бях на преглед, пуснаха ми хормони и сега ми звъннаха да кажат че прогестерона ми бил висок 7.74 ng/ml и да чакам до другия понеделник прегледа. Притеснително ли  нова ниво на 2ри ден от МЦ и защо е толкова висок? 😔 дали е защото бях по дълъг протокол (трансферът беше края на декември) или попренцип след стимулация може да се случи така?

Сетих се след паниката че правихме биопсия за НК клетки и взимах прогестерон до 31.01..може би е от това, надявам се

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 21:06 от InYan238

# 266
  • Мнения: 395
Аз пак с въпрос, на вас потребителско име и парола за Бодимед от регистратурата на клиниката ли ви дадоха или от лабораторията ви ги пратиха на смс?

# 267
  • Мнения: 1 412
От регистратурата, понякога са ми казвали да звънна на другия ден, за да ми дадат.

# 268
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета! Идвам да се похваля, че на 08.02 се роди нашето бебче. Една здрава и красива принцеса Simple Smile Нямаме думи, с които да изразим благодарността съм към д-р Станулов, който както вече знаете освен невероятен професионалист е и на първо място Човек! Искам да вдъхна кураж и да застана твърдо зад думите си (които съм казвала дори и тук), че трябва да сте спокойни, че сте на правилното място с правилния лекар. Успех ви желая от сърце, момичета! 😘

# 269
  • Мнения: 722
Честита дъщеричка!
Доктор Станулов е чудесен.

Общи условия

Активация на акаунт